رول حرارتی در واقع کاغذی است که محتوایی را در اثر حرارت دستگاه هایی مانند صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر بر روی کاغذ چاپ می کند و از جمله مکان هایی که بیشت مورد استفاده قرار می گیرد، فروشگاه ها می باشد. ضخامت این کاغذ ها بسیار کم بوده و در متراژهای 20 الی 65 متر می باشد که تولید کنندگان در مدل های گوناگونی آنها را تولید و به بازار عرضه می کنند که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

رول کاغذ حرارتی در سه مدل رول کاغذ حرارتی فیش پرینتر، رول کاغذ حرارتی صندوق فروشگاهی و رول کاغذ حرارتی آزمایشگاهی می باشد. یک تولید کننده کاغذ رول حرارتی می تواند در سایزهای گفته شده در بالا اقدام به تولید کند اما از جمله متراژهایی که با بیشترین درخواست رو به رو هستند، رول حرارتی 8 سانتی متری که فقط در فیش پرینتر ها به کار می رود. رول حرارتی 54 میلی متری که در پوزهای بانکی و ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و رول حرارتی 57 میلی متری که تنها قابل استفاده در ترازو، پرینتر و صندوق فروشگاهی ecr می باشد. علاوه برای رول با عرض های 50 ،55 ،60 و 65 میلی متر هم وجود دارد که بیشتر در پرینترهای صدور فیش استفاده می شود.

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

از موارد مهم کیفیت کاغذ رول حرارتی است که تولید کنندگان کاغذ حرارتی باید دقت و هزینه بیشتری را به این مورد اختصاص بدهند. هم چنین قبل از خرید رول کاغذ حرارتی حتما به تاریخ مصرف درج شده روی آن دقت کنید. این مورد در رول کاربنی فکس اهمیت دو چندانی دارد که از تکنولوژی کاربنی بهره مند می باشد. بنابراین بهتر است که زمانی که قصد استفاده از آن را دارید اقدام به خرید کنید.

از جمله مکان هایی که به راحتی می توانید انواع رول حرارتی را تهیه کنید ایده برتر پارسیان است. هم چنین چنانچه قبل از خرید رول کاغذ حرارتی احتیاج به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید می توانید از کارشناسان مجرب ایده برتر کمک بگیرید. برای برقرای ارتباط با شماره 73027-021 تماس حاصل فرمایید.