شرکت مادیران یک شرکت خصوصی ایرانی است. این شرکت به نام شرکت امیری و شرکاء در سال 1343 توسط جناب آقای محمود امیری تاسیس شد.

شرکت مادیران فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های اداری، رایانه ای و بانکی را برعهده دارد و بزرگترین شرکت در زمینه فعالیت ماشین های اداری و لوازم جانبی در ایران می باشد.

پوز فروشگاهی مادیران

دستگاه پوز فروشگاهی مادیران دستگاهی است که به وسایل جانبی تجهیزات فروشگاهی از جمله بارکد خوان، صندوق فروشگاهی، فیش پرینتر، لیبل پرینتر و ...... وصل می شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا استفاده از سامانه ها یا تجهیزات مکانیزه فروش شیوه ای ایده آل و مقرون به صرفه برای فروشگاهای بزرگ و زنجیره ای است.

با استفاده از پوز فروشگاهی مادیران اطلاعات حساب و فروش فروشگاه با دقت، به سرعت، با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت خریدار و فروشنده ثبت و ضبط و نگهداری می شود.

در واقع همان کامپیوتر است که دارای گرافیک، هارد، سی پی یو، رم و مانتیور می باشد این دستگاه در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و مراکز خرید کاربرد و کارایی زیادی دارد.

همچنین با استفاده از آن اطلاعات در کامپیوتر به طور منظم و سازماندهی شده نگهداری می شوند و برای ارائه به ادارات، بانک ها و دستگاه های اقتصادی و نظارتی آماده و مرتب می شوند.

در ضمن لازمه استفاده از دستگاه پوز فروشگاهی دانلود نرم افزار پوز فروشگاهی می باشد.

تفاوت دستگاه پوز فروشگاهی با دستگاه پوز بانکی

انواع دستگاه پوز فروشگاهی

دستگاه های پوز فروشگاهی در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله پوز فروشگاهی نیکیتا، پوز فروشگاهی مادیران، پوز فروشگاهی شارپ، پوز فروشگاهی دارا، پوز فروشگاهی کاسیو، پوز فروشگاهی هایسنس، پوز فروشگاهی پارتنر، پوز فروشگاهی پوزیفلکس، پوز فروشگاهی سانگو Sango و .... طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

پوز فروشگاهی در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، بانک ها، ادارات و ..... موجود می باشد و شما می توانید در فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر پارسیان پوز فروشگاهی موردنظر خود را انتخاب و خرید نمایید.

مزایا و ویژگی های دستگاه پوز فروشگاهی مادیران

در مورد مزایا و ویژگی های دستگاه پوز فروشگاهی مادیران باید گفت که استفاده از این دستگاه ها از لحاظ کاربری بسیار سریع و راحت است.

با استفاده از سخت افزارهای فروشگاهی مانند صندوق، بارکدخوان، پرینتر، انواع ترازوهای هوشمند، نمایشگرهای مشتری، مانیتورهای ساده و لمسی و ..... به راحتی می توانید استفاده کنید.

دستگاه های پوز فروشگاهی مادیران در برابر عوامل محیطی مثل گرد و غبار، سرما و گرما نیز مقاوم هستند و نیازی به استفاده از فن در آنها نیست.

پوز فروشگاهی مادیران چند برابر رایانه PC شخصی برای شما کاربران کار آمد است زیرا طول عمر بیشتری نسبت به کامپیوترهای شخصی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه پوز فروشگاهی یا خرید آن می توانید با شماره 02173027 تماس بگیرید.