امروزه با توجه به کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی استفاده از دستگاه های پرینتر لیبل زن بسیار زیاد شده است و در اکثر کارخانجات تولیدی ، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و غیره از این دستگاه استفاده می کنند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ می پردازیم.
پرینتر لیبل زن چیست ؟

قبل از اینکه به موضوع بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ بپردازیم باید در مورد این دستگاه صحبت کنیم . این دستگاه پرینتر لیبل زن اطلاعات و مشخصات محصولات و قیمت آنها را به صورت اتوماتیک بر روی محصولات درج می کند و نحوه خرید محصولات را راحت و آسان می کند . پس بطور کلی دستگاه لیبل زن دستگاهی است که بارکد یا برچسب اطلاعات محصولات را بر روی آن درج می کند.

بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار

پرینتر لیبل زن برادر Brother

یکی از بهترین لیبل پرینتر موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ دستگاه لیبل زن Brother   است که دارای مدل های مختلفی می باشد و شرکت سازنده آن ژاپنی است . وزن این دستگاه بسیار سبک است و قابل حمل و نقل می باشد و کیفیت وضوح آن dpi180  است . دارای صفحه نمایش LCD  است و همچنین دارای کلید Qwerty است که بدون نیاز به کامپیوتر برای شما چاپ لیبل متنوع انجام می دهد ولی دارای کاتر خودکار نیست و باید به صورت دستی لیبل ها برش داده شوند.

پرینتر لیبل زن Zebra

یکی دیگر از بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ لیبل زن zebra   است که این نوع پرینتر دارای انعطاف پذیری و کاربری آسان می باشد . از نظر کیفیت بسیار بالا و سرعت آن ۶ اینچ در ثانیه است و برای هر کسب و کاری قابل استفاده می باشد و قابلیت چاپ بارکد دوبعدی را دارد به همین منظور برای خرید این دستگاه شما می توانید به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه و تنوع دستگاه های لیبل زن را مشاهده نمایید.

پرینتر لیبل زن اپسون Epson

دستگاه پرینتر لیبل زن اپسون Epson  هم یکی از بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ است که دارای سرعت بالا و چاپ رنگی می باشد و بسیاری از فرمت های لیبل زنی و برچسب را این دستگاه انجام می دهد . کارکردن با این دستگاه بسیار ساده و آسان و دارای مدل های مختلفی می باشد . کارتریج این دستگاه بزرگ و تعداد تعویض جوهر آن بسیار کم است و این بهترین مزیت این دستگاه می باشد.

پرینتر لیبل زن بیکسولون

این پرینتر لیبل زن هم جزو بهترین نوع پرینتر لیبل زن می باشد که دارای مدل های مختلفی است و به برق شهری متصل می شود و دارای USB  است و وضوح چاپ آن dpi203  است. این پرینتر برای مصارف صنعتی مناسب نیست و کیفیت چاپ آن بسیار بالا و ابعاد چاپ مناسب است و دارای قابلیت هوشمند می باشد . به همین منظور شما می توانید برای خرید این نوع دستگاه با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و کارشناسان شرکت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

لیبل زن بیانگ

یکی دیگر از بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ لیبل زن بیانگ Beiyang است که این مدل دفتری است و وضوح چاپ آن dpi300   است و سرعت چاپ بالایی دارد و روش چاپ آن به صورت حرارتی می باشد و دارای مدل های مختلفی است و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است چون کاربری بسیار ساده و راحت دارد و حمل و نقل آن بسیار راحت است.

خرید پرینتر لیبل زن

برای خرید بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ می توان گفت که قیمت این دستگاه ها را بر اساس کیفیت چاپ ، نوع برند دستگاه ، تیراژ دستگاه ، سرعت چاپ و قابلیت های دیگر مانند چاپ رنگی ، بلوتوث ، باتری و غیره متغیر می باشد به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه و نحوه خرید و قیمت این دستگاه ها را مشاهده نمایید.

سخن پایانی
بهترین پرینتر لیبل زن موجود در بازار در سال ۲۰۲۱ بستگی به استفاده از آن دارد و مدل های متنوع زیادی در بازار وجود دارد و بهترین گزینه برای لیبل زدن بر روی محصولات و مواد می باشد این دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه هستند و در اکثر کارخانجات ، فروشگاه ها از آن استفاده می کنند به همین منظور شما می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان ارتباط و از نحوه سفارش این دستگاه ها اطلاع حاصل کنید.

بیشتر بخوانید : پرینتر سه بعدی