منو
سبد خرید

سایت ایده برتر در حال بروزرسانی می باشد. از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزاریم.

لیبل پرینتر - لیبل زن - چاپگر لیبل

معرفی پرینتر لیبل زن بیکسلون SLP-T400لیبل پرینتر T400 بیکسلون، از سری پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد. این لیبل پرینتر دارای سرعت چاپ 150 میلی متر درثانیه است و توانایی چاپ انواع برچسب، لیبل و بارکد را دارد. در ادامه معرفی پرینتر لیبل زن بیکسلون SLP-T400 این دستگاه کاربری فوق العاده آسان و راحت..
7,200,000 تومان
پرینتر لیبل زن پوستک Postek Q8
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن Postek Q8پرینتر لیبل زن Postek Q8 از نوع چاپگر بارکد زن رومیزی است. مکانیزم چاپ این لیبل پرینتر به صورت چاپ حرارتی مستقیم و غیرمستقیم (با استفاده از ریبون) می باشد.در ادامه معرفی پرینتر لیبل زن Postek Q8 باید گفت که این دستگاه به صورت زیبا و جمع و جور طراحی شده است. این ..
0 تومان
پرینتر لیبل زن پوستک Postek C168
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر Postek C168پرینتر لیبل زن postek 168، از نوع لیبل پرینتر رومیزی است که نوع چاپ آن به صورت حرارتی مستقیم و غیر مستقیم با استفاده از ریبون می باشد. در ادامه معرفی لیبل پرینتر Postek C168 باید گفت که این دستگاه کاربری فوق العاده آسان و راحتی دارد. بدنه پرینتر لیبل زن از جنس پلاستی..
0 تومان
پرینتر لیبل زن مچبند بیمارستانی زبرا Zebra HC100
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن Zebra HC100امروزه در تمامی بیمارستانها و مراکز های درمانی برای شناسایی بهتر بیماران از دستبند بیمارستانی استفاده می شود. پرینتر حرارتی لیبل زن مدل Zebra HC100، از لیبل زن های مچ بند بیمارستانی است. این دستگاه چاپگر لیبل جهت چاپ مشخصات و بارکد ردیابی بیمار روی مچ بندهای مخصوص..
0 تومان
پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن Zebra ZT410پرینتر لیبل زن Zebra ZT410 از سری دیگر پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد که با طراحی جدید و ویژگی های خاص فضای کمتری را اشغال می کند. لیبل زن زبرا مدل zt410 کاملا مشابه پرینتر لیبل زن زبرا Zebra GC420t است و تنها در عرض چاپ لیبل و سرعت چاپ تفاوت دارند. معرفی لیبل پ..
0 تومان
پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT230 203dpi
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن Zebra ZT230 203dpiپرینتر لیبل زن Zebra ZT230 از نوع لیبل پرینترهای نیمه صنعتی است که میزان حجم چاپ آن بین 4000 الی 10.000 بارکد می باشد. از مدل های مشابه این لیبل پرینتر می توان به پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 اشاره نمود. معرفی لیبل پرینتر Zebra ZT230 برای چاپ انواع بارکد..
0 تومان
پرینتر لیبل زن زبرا Zebra GC420t
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن Zebra GC420tپرینتر لیبل زن 420 Zebra که از تجهیزات فروشگاهی به شمار می رود، در ابعاد 201*173*239 میلی متر و به وزن 1500 گرم است و به علت وزن کمی که دارد به راحتی می توان آن را جابه جا و حمل نمود. در ضمن لیبل پرینتر زبرا از نوع پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد که با طراحی جدی..
0 تومان
پرینتر لیبل زن بیکسلون BIXOLON SLP-T403
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن BIXOLON SLP-T403پرینتر لیبل زن BIXOLON SLP-T403 از نوع پرینترهای رومیزی است که برای استفاده در طلا فروشی ها، اداره های پستی، دفاتر خدماتی و امور مشترکین، فروشگاه های کوچک و مصارف غیر صنعتی مناسب می باشد.به معرفی پرینتر لیبل زن BIXOLON SLP-T403 از لحاظ جنس، رنگ و برش می پ..
0 تومان
پرینتر لیبل زن بیانگ beiyang SNBC BTP-L520
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ SNBC BTP-L520لیبل پرینتر بیانگ L520 یا همان پرینتر لیبل زن عملیات چاپ آن به دو روش حرارتی مستقیم و حرارتی غیر مستقیم می باشد. یعنی این که نوع مستقیم آن با ریبون و نوع غیر مستقیم آن بدون ریبون است که فقط برای چاپ حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. این لیبل زن بیانگ دارای..
0 تومان
پرینتر لیبل زن بیانگ beiyang SNBC BTP-3200E
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ BTP-3200Eلیبل پرینتر بیانگ 3200E از مدل لیبل پرینترهای رومیزی است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این پرینتر لیبل زن بیانگ با وضوح چاپ 203 DPI و قیمت مناسبی که دارد در رده رقابت با سیر چاپگرهای بارکد زن قرار گرفته است.در ادامه به معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ BTP..
0 تومان
پرینتر لیبل زن TSC TTF 244
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن TSC TTF 244پرینتر لیبل زن TSC TTF 244 از سری پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد که برای استفاده در طلافروشی ها، اداره های پستی، دفاتر خدماتی و امور مشترکین، فروشگاه های کوچک و مصارف غیر صنعتی مناسب می باشد.با ما همراه باشید در ادامه به معرفی پرینتر لیبل زن مدل TS..
0 تومان
پرینتر لیبل زن  آزمایشگاهی بیکسلون Bixolon SLP-D220
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن BIXOLON SLP-D220لیبل پرینتر بیکسلون Bixolon SLP-D220 به عنوان پرینتر آزمایشگاهی حرارتی است. روش چاپ این پرینتر لیبل زن به دو روش حرارت مستقیم و غیر مستقیم می باشد. به معرفی پرینتر لیبل زن BIXOLON SLP-D220 از لحاظ مشخصات می پردازیم، این لیبل زن از دقت چاپ 203 dpi برخوردار است..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 117 (10 صفحه)

در اینجا می خواهیم شما را با یکی دیگر از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد یعنی لیبل پرینتر آشنا کنیم. در ابتدا در جواب اینکه لیبل چیست به طور خلاصه می توان گفت که لیبل یا همان برچسب، کاغذهایی است که توسط پرینتر مخصوص خود لیبل پرینتر (که به آن دستگاه لیبل زن یا چاپگر لیبل نیز گفته می شود) چاپ شده و بر روی کالا درج می شود.

بر روی این لیبل ها که در انواع مختلفی چون لیبل کاغذی، لیبل حرارتی و... موجود می باشند، مشخصات کالا و همچنین بارکد قرار می گیرد که این امر کار شناسایی و ردگیری کالا را سهولت می بخشد. کاربرد استفاده از لیبل پرینتر یا لیبل زن بسیار متنوع و فراگیر می باشد به طوری که در فروشگاه ها، بانک ها، داروخانه ها، رستوران ها و بسیاری از موسسات اداری و تجاری کاربرد دارد.

یکی از مزایایی که عموماً لیبل پرینتر دارا می باشد وجود پورت های مختلف در این دستگاه است که شرایط استفاده از آن در مکان های گوناگون را فراهم می نماید و قابلیت اتصال به کامپیوتر و ماشین های اداری همچون پرینتر را دارد. از دیگر مزایای مهم لیبل پرینتر مخصوصاً نسبت به انواع دیگر پرینترها ( پرینتر لیزری، پرینتر جوهرافشان و پرینتر سوزنی) می توان به کم صدا بودن، جمع و جور بودن و سرعت بالای چاپ اشاره نمود.

خرید لیبل پرینتر

خرید لیبل پرینتر با توجه به قابلیت ها، قیمت و کیفیت و البته تا حدودی برند محصول صورت می گیرد. لیبل زن هایی همچون لیبل زن بیکسلون، لیبل پرینتر برادر، لیبل پرینتر زبرا، لیبل پرینتر اپسون و لیبل پرینتر بیانگ از جمله برندهای دستگاه چاپگر لیبل می باشند. همانند فیش پرینتر، کاغذ خردکن، پرینتر PVC و اسکناس شمار و لیبل زن ها نیز سرعت های مختلفی را دارا می باشند که در انتخاب لیبل پرینتر به این مورد باید دقت کرد.

در خرید لیبل زن به این نکته توجه داشته باشید که هر چند قیمت لیبل زن نسبت به پرینتر های دیگر کمی بالاتر است، ولی به دلیل عدم نیاز به شارژ مجدد، پایین بودن هزینه های سرویس و همچنین کاغذهای ارزانتر، هزینه خرید شما به راحتی جبران می شود.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات