منو
سبد خرید

TSC | تی اس سی

معرفی لیبل پرینتر تی اس سی ME240 با پورت شبکهلیبل پرینتر تی اس سی مدل ME240 با پورت شبکه، یکی از محصولات شرکت TSC است که در دسته لیبل زن صنعتی فروشگاهی قرار می گیرد.  این دستگاه مشابه لیبل پرینتر ME240 است، با این تفاوت که به پورت شبکه نیز مجهز است؛ با این وجود قیمت آن ها نیز یکسان نخواهد ب..
39,800,000 تومان
معرفی پرینتر لیبل زن تی اس سی TTP-246M Proلیبل پرینتر TSC TTP-246M Pro یکی از پرینترهای لیبل زن صنعتی و با دوام موجود در بازار است که برای چاپ بارکد در کارخانه ها، کارگاه ها، تولیدی ها، انبارها، مراکز بسته بندی و توزیع کالا و محیط هایی از این دست کارایی بالایی دارد. این لیبل پرینتر صنعتی از بدنه..
52,900,000 تومان
معرفی لیبل پرینتر TSC TE200شرکت تی اس سی به مدت 15 سال به ساخت پرینترهای حرارتی دو موتوره پرداخته که دارای ظرفیت های 300 متری کاغذ هستند. دستگاه چاپ لیبل و بارکد TE200 محصول شرکت TSC می باشد و دستگاهی است که تمام نیازهای شما برای چاپ لیبل و بارکد را به خوبی برطرف می کند.در ادامه معرفی لی..
8,400,000 تومان
معرفی لیبل پرینتر TSC TDP-225دستگاه چاپ لیبل و بارکد TDP-225 که نیازهای شما را برای چاپ لیبل به راحتی برطرف می کند از محصولات بسیار خوب شرکت تی اس سی به شمار می رود. شرکت تی اس سی به مدت 15 سال به ساخت پرینترهای حرارتی دو موتوره پرداخته که دارای ظرفیت های 300 متری کاغذ هستند. در ادامه معرفی لیبل..
8,700,000 تومان
پرینتر لیبل زن TSC TTF 244
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن TSC TTF 244پرینتر لیبل زن TSC TTF 244 از سری پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد که برای استفاده در طلافروشی ها، اداره های پستی، دفاتر خدماتی و امور مشترکین، فروشگاه های کوچک و مصارف غیر صنعتی مناسب می باشد.با ما همراه باشید در ادامه به معرفی پرینتر لیبل زن مدل TS..
0 تومان
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP-244 Pro
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP-244دستگاه چاپ بارکد TSCمدل TTP-244 دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی برخوردار می باشد. این دستگاه لیبل پرینتر صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد. دستگاه های چاپ بارکد صنع..

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 2410M
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 2410Mدستگاه چاپ بارکد TSCمدل 2410M دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های صنعتی قرار دارد. این دستگاه لیبل زن صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد و بیشتر در خط تولیدها مورد استفاده قرار م..
0 تومان
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC ME240
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC ME240دستگاه چاپ بارکد TSCمدل ME240 دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی قرار دارد. این لیبل پرینتر صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد. دستگاه های چاپ بارکد صنعتی معمولا دارای قی..
0 تومان
لیبل پرینتر تی اس سی TSC TA210
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن تی اس سی TA210اگر به دنبال خرید لیبل پرینتر با کیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما خرید لیبل پرینتر تی اس سی TA210 می باشد. این محصول با قابلیت هایی نظیر سرعت چاپ مطلوب و طراحی دو موتوره انتخاب مناسبی برای استفاده در فروشگاه ها، استفاده در مصارف اداری و ... می باشد. در ادامه با م..
0 تومان
لیبل پرینتر تی اس سی TSC ME340 با پورت شبکه
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن تی اس سی  ME340با پورت شبکهلیبل پرینتر تی اس سی ME340 برای چاپ لیبل در محیط های صنعتی مانند کارخانجات، کارگاه ها، انبارها، تولیدی ها و... طراحی شده و از بدنه ای آلومینیومی و مستحکم بهره می برد. این لیبل پرینتر صنعتی دارای رزولوشن 300 dpi و عرض چاپ 104 میلی متر است و کیف..
0 تومان
لیبل پرینتر تی اس سی TSC ME340
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن تی اس سی ME340لیبل پرینتر صنعتی دستگاهی است که برای استفاده در حجم کاری سنگین طراحی شده و دوام و طول عمر بالاتری نسبت به لیبل پرینترهای معمولی دارد. از جمله این محصولات باید به پرینتر لیبل زن تی اس سی ME340 اشاره کنیم که در انبارها، مراکز بسته بندی و توزیع کالا، تولیدی ها، د..
0 تومان
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 344M Plus
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 344M Plusدستگاه چاپ بارکد TSCمدل 344M Plus دستگاهی که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی می باشد. این لیبل پرینتر صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد و بیشتر در خط تولیدها مورد استفاده قر..

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات