منو
سبد خرید

honeywell | هانی ول

لیبل پرینتر هانیول Honeywell PM42
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن هانیول PM42 لیبل پرینتر هانیول PM42 برای چاپ بر روی انواع لیبل در محیط های صنعتی مانند کارخانجات، کارگاه ها، تولیدی ها و انبارها طراحی شده و از دوام و استحکام فوق العاده ای برخوردار است. این لیبل پرینتر توانایی چاپ کاراکترهای حرفی و عددی، اشکال گرافیکی و بارکدهای یک بعدی و دو..
0 تومان
لیبل پرینتر هانیول Honeywell PC42T
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر Honeywell PC42T دستگاه چاپ لیبل و بارکد Honeywell PC42T ساخت شرکت هانیول بوده و پرینتری مخصوص چاپ لیبل است که از فناوری انتقال حرارتی برای چاپ اسناد استفاده می کند. نوع برش این لیبل پرینتر به صورت دستی می باشد. در ادامه معرفی لیبل پرینتر Honeywell PC42T باید گفت که این چا..
0 تومان
لیبل پرینتر هانی ول Honeywell PM43 203dpi
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن هانی ول PM43 203dpi لیبل پرینتر PM43 یکی از پرینترهای لیبل زن صنعتی تولید شرکت هانی ول است که برای استفاده در کارخانجات و انبارهای بزرگ ارائه شده است. این پرینتر لیبل زن در وزن 15.82 کیلوگرم و ابعاد 284.2 * 486.5 * 294.1 میلی متر عرضه شده و از جمله لیبل پرینترهای سریع و با کی..
0 تومان
لیبل پرینتر هانی ول Honeywell PM42 300dpi
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن هانی ول PM42 300dpi لیبل پرینتر هانی ول Honeywell PM42 300dpi یکی از لیبل پرینترهای صنعتی تولید شرکت هانی ول است که برای استفاده در حجم کاری بالا در تولیدی ها، انبارها، کارگاه ها و دیگر محیط های نیازمند به چاپ بر روی لیبل طراحی و عرضه شده است. این پرینتر لیبل زن دارای ..
0 تومان
دوربین مدار بسته دام هانی ول Honeywell CALIPD-BIVF-VP
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته دام هانیول CALIPD-BIVF-VP دوربین مدار بسته هانیول CALIPD-BIVF-VP یک دوربین مدار بسته تحت شبکه دام 2 مگا پیکسلی با لنز متغیر 2.8-12 میلی متری است که توانایی تصویر برداری تا طول 40 متر در تاریکی مطلق را داراست. معرفی دوربین مداربسته دام هانیول CALIPD-BIVF-VP مناسب جهت اتاق..
0 تومان
دوربین مدار بسته دام هانی ول Honeywell CAIPDC 330TI1WV-PV
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته دام هانیول CAIPDC 330TI1WV-PV  دوربین مدار بسته دام هانی ول مدل Honeywell CAIPDC 330TI1WV-PV یک دوربین مداربسته دام تحت شبکه با وضوح تصویر 3 مگا پیکسلی می باشد که میدان دید قابل تنطیم دارد. این میدان دید قابل تنظیم توسط یک لنز 12-2.8 تامین می شود. همچنین از دیگر قاب..
0 تومان
دوربین مدار بسته بولت هانی ول Honeywell CALIPB-IAIV-40P
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته بولت هانی ول CALIPB-IAIV-40P دوربین مدار بسته بولت هانی ول مدل CALIPB-IAIV-40P یک دوربین مدار بسته با لنز متغیر 12-2.8 میلی متر است که لنز آن توسط یک فیلتر IRCUT پشتیبانی می شود، وجود این فیلتر کیفیت تصویر برداری در طول شب را بهبود می بخشد . در معرفی دوربی..
0 تومان
دوربین مدار بسته بولت هانی ول Honeywell CALIPB-BIV-40P
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته بولت هانی ول CALIPB-BIV-40P  دوربین مدار بسته Honeywell CALIPB-BIV-40P یک دوربین مدار بسته تحت شبکه بولت با الگوریتم فشرده سازی H.264 و تحت پروتکل ONVIF است . برای معرفی دوربین مدار بسته بولت هانی ول CALIPB-BIV-40P می گوییم که وضوح تصویر 2 مگاپیکسلی پرا داراست و توا..
0 تومان
دوربین مدار بسته باکس هانی ول Honeywell CALIPB-BP
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته باکس هانی ول CALIPB-BP  دوربین مدار بسته باکس هانی ول CALIPB-BP یک دوربین مدار بسته صنعتی تحت شبکه 2 مگاپیکسلی سازگار با پروتکل ONVIF است. دوربین مدار بسته CALIPB-BP الگوریتم فشرده سازی H.264 را پشتیبانی می کند و قابلیت جاری سازی اطلاعات به دو روش بر روی بستر شبکه..
0 تومان
دوربین مدار بسته اسپیددام هانی ول Honeywell CALIPSD-BI18WW
ناموجود
معرفی دوربین مدار بسته اسپیدام هانیول CALIPSD-BI18WW دوربین مداربسته هانیول CLIPSD-BI18WW یک دوربین مداربسته تحت شبکه 2 مگاپیکسلی اسپیدام با قابلیت تصویر برداری از اشیاء در تاریکی مطلق تا فاصله 100 متر است. برای معرفی دوربین مداربسته هانیول CLIPSD-BI18WW می توان گفت که برای فرودگاه ،نیروگاه بی..
0 تومان
تصفیه هوا هانیول Honeywell HPA300
ناموجود
معرفی تصفیه هوا Honeywell HPA300 دستگاه تصفیه هوا هانیول مدل HPA300 محصول شرکت Honeywell که استاندارد Energy Star را نیز کسب کرده است، به طور قابل توجهی و در حدود 99.97 درصد از آلرژی های هوایی 0.3 میکرون و بزرگتر را که از فیلترهای آن عبور کنند به دام می اندازد. این محصول در جذب ذرات هوایی مانند گ..
0 تومان
بارکد خوان هانیول مدل Youjie HH360
ناموجود
معرفی بارکدخوان هانیول Youjie HH360 بارکد خوان هانیول Youjie HH360 به لطف وزن سبک 140 گرمی و ابعاد کوچک 155x126x96 میلی متری که دارد باعث شده است تا کاربرانی که مدوام با این دستگاه سر و کار دارند همچون انبارداران و متصدی فروش فروشگاه ها، در حین استفاده احساس خستگی نداشته باشند. این بارکد خوان همچ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات