اگر قصد خرید فیش پرینتر را دارید ، با ما همراه باشید تا در ادامه اطلاعات مفیدی درباره فیش پرینتر در اختیار شما قرار دهیم.

آشنایی با فیش پرینتر

این دستگاه وسیله ای می باشد که با کمک حرارت به چاپ روی کاغذ می پردازد. نام دیگر فیش پرینتر ، چاپگر حرارتی می باشد. این دستگاه بسیار کاربردی می باشد و در اکثر سوپرمارکت ها ، هایپرمارکت ها ، داروخانه ها ، مراکز تفریحی ، مراکز خرید و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

فیش پرینتر در مدل های مختلفی موجود می باشند. اتصال این دستگاه ها به سیستم کامپیوتر یا وسایل فروشگاهی به کمک پورت های گوناگونی صورت می گیرد. نام های دیگری که در بازار برای فیش پرینتر یا چاپگر حرارتی استفاده می کنند ، فیش زن و پرینتر صدور فیش می باشد.

 

                                        درباره فیش پرینتر

فیش پرینترها چند نوع می باشند ؟

فیش پرینترها در انواع مختلفی وجود دارند.

مشخصات فیش پرینتر قابل حمل

درباره فیش پرینتر قابل حمل می توان گفت که از ابعاد کوچک و وزن کمی برخوردار می باشد. سبکی و کوچکی این دستگاه موجب قابل حمل بودن آن شده است که این یک مزیت برای این نوع فیش پرینتر به حساب می آید. این فیش پرینترها حتی در جیب هم به آسانی جا می شوند. کاربرد فیش پرینتر قابل حمل ، برای کسب و کارهای سیار می باشد. رسید مشتری توسط این دستگاه به سرعت چاپ و ارائه می گردد.

مشخصات فیش پرینتر رومیزی

با توجه به نام این فیش پرینتر مشخص است که این دستگاه روی میز قرار می گیرد. البته فیش پرینتر رومیزی فضای کمی را احاطه می کند. این فیش پرینتر برای مکان هایی که فضای بسیار کمی دارند ، مناسب می باشد. فیش پرینتر رومیزی توسط کابل وصل می شود. کاربرد فیش پرینتر رومیزی در هایپرمارکت ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، فست فودی ها و سوپر مارکت ها و ... می باشد.

مشخصات فیش و لیبل زن

درباره فیش پرینتر چندکاره می توان گفت که از قابلیت های چندگانه برخوردار است. قابلیت های این دستگاه شامل چاپ فیش ، چاپ لیبل و چاپ بارکد می باشند. یعنی این دستگاه می تواند کار لیبل پرینتر هم انجام دهد. به دلیل چندکاره بودن این دستگاه ، استفاده کنندگان زیادی دارد.

مشخصات فیش پرینتر صنعتی

فیش پرینترهای صنعتی نوع دیگری از فیش پرینترها می باشند که به دلیل مقاومت و استحکام بالا در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. این فیش پرینترها در مقابل آلودگی و گرد و غبار ، مقاومت داشته و خراب نمی شوند.

اطلاعات مفید درباره فیش پرینتر

فیش پرینتر سرعت بالایی در چاپ دارد و هزینه چاپ آن پایین است.

طول عمر خوبی دارد و زود خراب نمی شود.

اندازه این دستگاه کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

به شارژ و سرویس نیازی ندارد.

برخی از مدل های دستگاه دارای برش دهنده های خودکار می باشند که سبب ممانعت از گیر کردن کاغذ می شود.

سرعت بالای چاپ موجب جلب رضایت مشتری و افزایش بازدهی کاری می شود.

فیش پرینترها به جوهر نیازی ندارند و کاغذ آنها بسیار ارزان قیمت می باشد و استفاده از آنها برای فروشگاه ها بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

                                      درباره فیش پرینتر

نصب درایور دستگاه بسیار راحت می باشد و مچ کردن آن با برنامه های فروش و رستورانی کاملاً آسان می باشد.

نکته مثبت دیگری که درباره فیش پرینتر وجود دارد آن است که این دستگاه بی صدا می باشد و مانند دستگاه های سوزنی و لیزری پرسرو صدا نمی باشد.

طول عمر هد دستگاه بالا است اما در صورت خرابی قابل تعمیر نمی باشد. در موارد نادری هد دستگاه قابل تعمیر می باشد. با توجه به اینکه ارزش دستگاه بیشتر مربوط به هد دستگاه است ، در صورت خرابی بهتر است یک فیش پرینتر جدید خریداری شود.

قیمت فیش پرینتر

این دستگاه ها با توجه به نوع و برند آنها در قیمت های مختلفی وجود دارند. برخی از آنها ارزان قیمت و برخی دیگر کمی گران هستند. قطعاً مدل هایی که از کیفیت و سرعت خوبی برخوردار می باشند و محصول یک شرکت سازنده خوب می باشند ، کمی گران می باشند. اما با توجه به مزایایی که دارد ، خرید این دستگاه ارزش دارد. برای خرید دستگاه از مراکز معتبر فروش این تجهیزات ، اقدام به خرید کنید و مارک های متفرقه بی کیفیت را خریداری نکنید.