پارچه های جدید مبلمان اداری که به تازگی مورد استفاده قرار می گیرند، کیفیت بسیار بالایی داشته و طرفداران زیادی میان سازندگان و مشتریان پیدا کرده اند.

معرفی انواع پارچه روکش مبلمان

معرفی انواع پارچه روکش مبلمان

در ادامه به معرفی انواع پارچه روکش مبلمان می پردازیم و خصوصیات و ویژگی های هر یک را بیان می کنیم.

  • پارچه پورشه:

این پارچه از جمله روکش هایی است که این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این پارچه کمی شبیه به مخمل بوده و تنوع رنگ و طرح فوق العاده ای دارد. یکی از مزیت های پارچه پورشه نسبت به مخمل این است که خواب کمتری دارد و باعث می شود ردی بر رویه مبل باقی نماند.

پارچه پورشه:

از دیگر خصوصیات این روکش می توان به سطح صاف و پرزهای کوتاه آن اشاره کرد. پارچه پورشه یکی از انواع روکش های مدرن مبلمان است که توسط کشور چین ساخته شده. شما می توانید آن را در مدل های مختلف ساده یا طرح دار تهیه نمایید.

  • پارچه مازراتی:

یکی دیگر از انواع روکش های مدرن مبلمان است که این روزها استفاده از آن بسیار رایج شده است. پارچه مازراتی شباهت زیادی به پارچه پورشه دارد اما روی سطح آن برجستگی های ریزی وجود دارد.

پارچه مازراتی:

این نوع پارچه رومبلی که در رنگ های بسیار متنوعی ارائه می شود، برای روکش انواع مبلمان و دکوراسیون مدرن مناسب است. بافت این نوع پارچه به صورت ریز و پشت سر هم است و دارای خطوط در هم تنیده و نقطه ای می باشد.

  • پارچه تایتانیک:

این پارچه که جنسی شبیه به پارچه جیر دارد و بسیار نرم و انعصااف پذیر است، از دیگر روکش های مدرن مبلمان است که محبوبیت زیادی در این زمینه پیدا کرده است.

پارچه تایتانیک:

تایتانیک نیز مانند مازراتی و پورشه، از دیگر برندهای ساخته شده توسط کشور چین است که با توجه به کیفیت و تنوع رنگی بالا، با قیمت مناسبی ارائه می شود. بافت پارچه تایتانیک به نحوی است که به آن ظاهری براق و بسیار جذاب و زیبا می دهد. این پارچه در نقش ها و طرح های متنوعی وجود دارد و برای روکش انواع مبل های استیل، کلاسیک و حتی اسپرت به کار می رود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع صندلی اداری و خرید بهترین صندلی مدیریتی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.