امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان تولید انواع نمایشگرهای صنعتی برای هر زمینه کاری فراهم شده است. قبلا در رابطه با مانیتور صنعتی و ویدئو وال صنعتی صحبت کردیم در این مقاله قصد داریم به بررسی معرفی انواع نمایشگر یا تلویزیون هتلی و کاربرد آنها بپردازیم.

با جایگزینی تلویزیون های هوشمند به جای تلویزیون های معمولی، هتل ها توانسته اند امکانات و خدمات خود را ارتقا داده و دلچسب تر کنند. تمامی تلویزیون هایی که برای هتل هستند بدنه تمام فلزی و فوق باریکی دارند که با بهره گیری از تکنولوژی های ال ای دی (led) به اتاق های زیبایی منحصر به فردی را بخشیده اند و هزینه ای بابت کنترل، تعمیر و نگهداری تلویزیون های معمولی ندارند.

معرفی انواع نمایشگر یا تلویزیون هتلی

معرفی انواع نمایشگر یا تلویزیون هتلی

هتل ها با استفاده از نمایشگر های هتلی که از انواع نمایشگر تبلیغاتی هستند می توانند برند خود را بهتر برای مسافران تبلیغ کنند به این صورت که هنگام روشن شدن تلویزیون ابتدا پیام خوشامدگویی از طرف هتل همراه با لوگوی هتل و ویدئوی تبلیغاتی نمایش داده شود و در کنار آن اطلاعاتی درباره خدمات هتل و منوی آن قرار بگیرد. این ایده و قابلیت علاوه بر برندینگ، لحظات فوق العاده خاطر انگیزی را برای مسافران به ارمغان می آورد. برای نگهداری این تلویزیون ها می توان با اتصاله به شبکه اینترنتی حدودا تا صد تلویزیون را همزمان مدیریت و کنترل نمود حتی از راه دور. همان طور هم که در ابتدای مقاله گفته شد دیگر هزینه و دغدغه ای بابت مسائلی مانند کابل کشی برای نمایشگرهای هتل وجود ندارد.

این قبیل نمایشگرهای سایز بزرگ در برندهای مختلفی از جمله سامسونگ، فیلیپس و ال جی موجود هستند که هر کدام آنها اطمینان و کیفیت خاص خود را دارند. امیدواریم که مدیران و هتلداران نسبت به تجهیز هتل خود به تلویزیون هتل توجه خاصی داشته باشند و این مورد را لیست اماده سازی هتل خود به ویژه برای میهمانان نوروزی قرار دهند. چرا که این امر بدیهی است هر اقدامی که برای افزایش رضایت مشتری صورت بگیرید به برنامه ریزی و هزینه ای حساب شده نیاز دارد و یکی از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها مجهز کردن هتل به امکانات تلویزیونی مناسب است.