اغلب پرینترهای جدید قابلیت اتصال وای فای دارند و کاربر می تواند از طریق آن فایل های متنی خود را چاپ کند. علاوه بر این امکان نصب چاپگر به صورت وایرلس نیز وجود دارد. در اینجا قصد داریم نحوه نصب پرینتر اچ پی HP Pro MFP M426 را آموزش دهیم.

نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس

برای آموزش نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس باید بدانید که برای این کار دو روش وجود دارد: نصب پرینتر از طریق مودم با تکنولوژی WPS و نصب پرینتر با مودم فاقد WPS

ابتدا وارد قسمت وایرلس پرینتر شوید و گزینه Network را بزنید. سپس وارد Setting شده و wireless Setup Wizard را انتخاب کنید. پرینتر مودم های اطراف را جستجو می کند. مودم خود را انتخاب کنید و رمز آن را وارد کنید. اگر رمز مودم را ندارید، می توانید از طریق WPS نصب درایور را انجام دهید.

در صورت پشتیبانی از مودم WPS:

1- از پنل پرینتر وارد قسمت وایرلس شده و Network را بزنید.

نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس

2- وارد Setting شوید و Wi-Fi Protected Setup را انتخاب کنید.

نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس

3- در صفحه جدید Pushbutton را انتخاب کرده و OK بزنید.

نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس

4- اکنون دکمه WPS را در پشت مودم نگه دارید تا در چراغ آن در حالت چشمک زن قرار بگیرد. سپس درایور را نصب کنید.

5- سی دی درایور را اجرا کنید. بعد از طی مراحل ابتدایی، نحوه اتصال را انتخاب کنید: گزینه دوم Connect through network و Next را بزنید.

نحوه نصب پرینتر اچ پی HP M426 به صورت وایرلس

6- برنامه پس از جستجو در شبکه، پرینتر شما را یافته و اطلاعات آن را نمایش می دهد.

7- بعد از چند دقیقه پیام موفیت آمیز بودن نصب پرینتر را مشاهده خواهید کرد. در صورت صحیح بودن اطلاعات پرینتر، روی Next کلیک کنید.

همچنین شما می توانید با استفاده از کابل USB نیز پرینتر را نصب کنید. فقط در قسمت نوع اتصل گزینه Usb Cable را انتخاب کنید و مراحل را ادامه دهید.

شما می توانید برای دریافت قیمت پرینتر اچ پی hp و خرید پرینتر لیزری به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.