کودکان در گروه سنی بین 6 تا 10 سال، خصوصیات اخلاقی ویژه ای دارند که لازم است توسط آموزگاران مورد توجه قرار بگیرد. از جمله اینکه این فراگیران نوجوان، بسیار کنجکاوند و فعالیت زیادی دارند، دارای تخیل قوی هستند و بیشتر مایلند که برای یادگیری در یک ارتباط تعاملی با معلم یا سایر همکلاسی ها قرار بگیرند. توجه به این خصوصیات و ویژگی ها باعث شده است تا شیوه های قدیمی و سنتی آموزش، کنار گذاشته شود و شیوه های جدید جایگزین آن ها گردد. محققان معتقدند که فضاهای محیط های آموزشی، باید به نحوی باشد که خسته کننده بوده و خلاقیت و انگیزه دانش آموزان را برای یادگیری مطالب جدید تقویت کند. به همین دلیل استفاده از تجهیزات نوینی مثل ویدئو پروژکتور و برد هوشمند در مدارس و حتی دانشگاه ها با استقبال زیادی روبرو شده است.

تاثیرات استفاده از برد هوشمند در یادگیری بهتر دانش آموزان

تاثیرات استفاده از برد هوشمند در یادگیری بهتر دانش آموزان

استفاده از تخته هوشمند به جای تخته معمولی در کلاس درس، مزیت های بسیاری دارد از جمله تاثیرات استفاده از برد هوشمند در یادگیری بهتر دانش آموزان این است که دانش آموزان را به مشارکت وا می دارد و انگیزه آن را در هنگام یادگیری درس افزایش می دهد. همچنین به هر یک از آن ها فرصت می دهد تا به جای معلم قرار بگیرد و مطالب درس را برای سایر همکلاسی های خود مرور کند. برد هوشمند مدارس، وسیله جذابی است که دانش آموزان کارکاردن با آن را دوست دارند. کار با برد هوشمند در مدارس ، دانش آموزان را غرق در یادگیری می کند و امکان تماشای فیلم یا بازی را به آنها می دهد.

البته همان طور که می دانید برای به کاربردن این شیوه نوین آموزشی، غیر از وایت برد هوشمند یا تخته سفید هوشمند به تجهیزات دیگری نیز نیاز دارید از جمله یک دیتا ویدئو پروژکتور  و یک لپ تاپ یا کامپیوتر. از طریق این وسایل و وصل شدن به اینترنت، امکانات نامحدودی برای آموزش بهتر بچه ها در اختیار معلمان قرار می گیرد. برای آموزش زبان، پیدا کردن و نمایش دادن فیلم ها و بازی های آموزشی در مورد ریاضی، علوم و زندگی حیوانات و ... . به عنوان مثال برای آموزش زبان انگلیسی، بازیهای مختلف کمک بسیاری به یادگیری بهتر بچه ها و لذت بردن آن ها از کلاس می کند. معلم با بهره گیری از برد الکترونیک و اتصال به اینترنت، به بازی های آنلاین زیادی دسترسی پیدا می کند و به دانش آموزان خود فرصت رقابت گروهی می دهد و باعث می شود که آنان در حین یادگیری از بازی های جذاب نیز لذت ببرند.

شما می توانید برای دریافت قیمت و خرید برد هوشمند از طریق شماره تلفن 73027-021 با کارشناسان ایده برتر تماس بگیرید.