امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و وبسایت های خدمات دهی ایمیلی، هنوز هم کاربرد دستگاه فکس غیر قابل انکار است.

امروزه برندهای بزرگی دستگاه فکس را تولید می کنند که می توان به دستگاه فکس پاناسونیک، دستگاه فکس اچ پی و دستگاه فکس کنون اشاره کرد.

هر یک از این برندها انواع دستگاه فکس را تولید کرده اند که ویژگی های مختلفی دارند.

اما موضوع مهم در این باره، نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس بوده که ممکن است برخی کار با آن را یاد نداشته باشند. در این مقاله سعی داریم تا آموزش ارسال و دریافت فکس با دستگاه فکس را بصورت خلاصه بیان کنیم.

آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس

هنگامی که قرار باشد فکسی را دریافت کنید، مسلما می بایست چک نمایید که دستگاه روشن باشد. در این حالت نحوه دریافت فاکس آسان است و کافیست تا دستگاه را در حالت خودکار یا فکس باشد.

شاید در مدل های مختلف این کار کمی تفاوت داشته باشد اما اصل موضوع به همین سادگیست. تنها موضوع مهم، آگاهی از سالم بودن دستگاه، ارتباط سالم با خط تلفن، اطمینان از وجود کاغذ و جوهر است.

آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس

آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس

بنظر می رسد که آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس کار بسیار ساده ای بوده و تنها رعایت چند نکته، می تواند فکس دریافت شود.

اما در مقابل نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس می توان به نحوه ارسال آن نیز اشاره کرد که در این حالت نیز کار سختی بنظر نمی رسد.

آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس

تنها کافیست ابتدا شماره محلی که قرار است اسناد شما ارسال شود، شماره گیری کنید و برگه های مورد نظر را در دستگاه قرار دهید.

بسته به نوع دستگاه فکس، دکلمه ارسال یا فکس را بفشارید، که در این حالت فکس ارسال خواهد شد.

اصول کار به همین سادگیست و تنوع محصولات به سایر ویژگی ها متمرکز می شود. برای استفاده از برخی مدل ها، می بایست نحوه کپی گرفتن با دستگاه فکس را نیز آموخت، زیرا در آن دستگاه تعبیه شده است.

آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس

برای تهیه بهترین مدل های دستگاه فکس با بهترین قیمت ها، می توانید با شرکت ایده برتر پارسیان در ارتباط باشید.