در حال حاضر انواع پرینتر با برندهای گوناگون در بازار وجود دارد که برای مصارف مختلف خانگی، اداری و سازمانی به کار می روند. از جمله می توانیم به مدل های مختلف پرینتر اچ پیhp، پرینتر کانن Canon، پرینتر برادر Brother، پرینتر سامسونگ Samsung و برندهای دیگر اشاره کنیم.

آموزش نحوه صحیح قرار دادن کاغذ درون پرینتر

در ادامه برای آموزش نحوه صحیح قرار دادن کاغذ درون پرینتر باید گفت که یکی از نکات مهم در استفاده از انواع مختلف چاپگر، قرار دادن کاغذ درون محفظه دستگاه و تنظیم خط کش های آن برای ابعاد مختلف است. برای انجام این کار لازم است مراحل ساده ای را انجام دهید که در ادامه آن ها را مرور می نماییم.

1- ابتدا سینی حمل کاغذ را بیرون بکشید. توجه کنید که فقط برخی مدل های پرینتر سینی کاغذ کشویی دارند.

2- گیره های نگه دارنده کاغذ را با توجه به ابعاد کاغذ مورد استفاده تنظیم کنید. این گیره ها باید در اطراف لبه های کاغذ قرار بگیرند و به برگه کاغذ فشار وارد نکنند.

آموزش نحوه صحیح قرار دادن کاغذ درون پرینتر

3- دسته کاغذها را بعد از تراز کردن روی یک سطح صاف، درون سینی کاغذ پرینتر قرار دهید. حتما به این نکته توجه نمایید که تعداد کاغذ را متناسب با حجم سینی پرینتر، در دستگاه قرار دهید.

آموزش نحوه صحیح قرار دادن کاغذ درون پرینتر

4- در پایان نیز سینی کاغذ را به سمت داخل هل دهید تا در جای خود قرار بگیرد.

آموزش نحوه صحیح قرار دادن کاغذ درون پرینتر

شرکت ایده برتر پارسیان انواع پرینتر لیزری را با قیمت مناسب و گارانتی اصلی ارائه می نماید. شما می توانید برای دریافت قیمت و خرید انواع پرینتر و همچنین مواد مصرفی به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا از طریق تماس با شماره تلفن 73027-021 با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

منبع: falnic