نیازی نسیت حتما دزد وارد منازل شود و خرابکاری زیادی را ببار آورد و آنوقت به فکر امنیت منزل مان بیافتیم. گاهی اوقات با اندکی هزینه، می توان امنیت منزل تان را تامین نمود. یکی از راههای ساده تامین امنیت منزل، نصب دوربین مداربسته در منزل است تا ما را نسبت به وضعیت محیط اطراف منزل  آگاه سازد تا بتوانیم عکس العمل مناسبی در برابر اقدامات ناامن و خرابکارانه نشان دهیم. می توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله دوربین مدار بسته برای منزل مراجعه کنید.

این دوربین ها در اکثر جاهای خونه همچون پنجره ها درها، راه روها و خروجی ها قابل نصب اند که با کیفیت و قابلیت زوم بالا نقش مهمی در امنیت منزل فراهم میکند. این دوربین ها از لحاظ زمانی قادراند 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، منزل ما را تحت نظر داشته باشند و تصاویر ضبط شده ماه ها در حافظه خود نگه می دارند تا در صورت نیاز بتوان آنها را چک نمود. از بین انواع دوربین های قابل نصب، دوربین های مدار بسته مخفی بیشترین محبوبیت را بین مردم دارند و رایج تر می باشند چراکه قادر اند منزل تان را بدون نیاز به دانش خاصی در برابر خرابکاری ها محافظت کنند. این دوربین مدار بسته در اکثر فروشگاه ها در قسمت ها و اندازه های مختلف پیدا می شود.

مناسب ترین دوربین مدار بسته مخفی برای منزل

مناسب ترین دوربین مدار بسته مخفی برای منزل

برخی از معیار ها برای انتخاب دوربین مدار بسته برای خانه:

وضعیت دید در شب :برای از دوربین های مدار بسته برای منازل داری ویژگی دید در شب قوی است و تواند حتی با زوم بر روی اشیا در حال حرکت در شب جزئیات مفیدی را ارائه دهد.

قابلیت چرخش : این قابلیت یکی از ویژگی های مهم و محبوب در این دوربین های می باشد چون باعث می شود که زاویه دید دوربین در منطقه ای که ان نصب شده است افزایش پیدا کند و موجب میشود یک حیطه نظارت بزرگی داشته باشیم.

کیفیت تصاویر : به طور معمول  در همه نوع از دوربین های مدار بسته کیفیت تصاویر یکی از ویژگی های مشتری پسند می باشد به خصوص برای دوربین هایی که تضمین امنیت کار بالا است. دوربین های مدار بسته برای منزل از این قاعده مستثنا نیستند.