هر چه میگذرد، تکنولوژی ها به سمت حذف کاغذ می روند، اما هنوز خیلی مانده تا بطور کامل حذف گردند. در محیط های کاری و اداری، همیشه نیاز است که یک دستگاه فکس حضور داشته باشد، زیرا به آسانی می توان اسنادی همانند فاکتور را به همان شکل به نقطه ای دیگر ارسال نمود. به جای اینکه فاکتور یا هر سندی را اسکن کرده و ایمیل کنیم، می توان به آسانی و بدون نیاز به اینترنت، تنها با همان خط تلفن شهری، از فکس استفاده کرده و آن را ارسال کرد.

از انواع دستگاه فکس موجود، دستگاه فکس پاناسونیک Panasonic جزو برندهایی بوده که توانسته کیفیت خود را به همه ثابت کند، به همین خاطر در بیشتر شرکت ها و سازمان ها، می توان آن را مشاهده کرد. در ادامه سعی می کنیم بطور خلاصه آموزش ارسال فکس با دستگاه فکس پاناسونیک را بیان کنیم.

آموزش ارسال فکس با دستگاه فکس پاناسونیک

آموزش ارسال فکس با دستگاه فکس پاناسونیک

اگر به دنبال آموزش ارسال فکس با دستگاه فکس پاناسونیک هستید، باید بگوییم که بطور کلی، تقریبا روش ارسال فکس در تمامی مدل ها مشابه بوده و صرفا امکانات آنها با یکدیگر متفاوت است:

1- اول از همه می بایست مطمئن شوید که دستگاه فکس روشن بوده و خط تلفن شهری به آن متصل است و مشکلی ندارد. برای اطمینان، می توانید گوشی را برداشته تا صدای بوق آزاد را بشنوید.

2- پس از آن شماره مکان مورد نظر که قرار است فکس را دریافت نماید را شماره گیری کنید.

3- از شماره گیری، صفحاتی را که قصد ارسال آنها را دارید به ترتیب اولویت دریافت، در محل مخصوص برگه های دستگاه فکس قرار دهید. توجه داشته باشید که هر مدل و برند، ممکن است امکانات، طراحی دستگاه و کلید های آن تفاوت داشته باشد، ولی عملکرد یکسان است.

4- پس از اطمینان، دکمه fax و یا send را فشار دهید تا کاغذ ها به حرکت درآمده و یکی پس از دیگری فکس شوند.

در پایان خوب است بدانید شرکت ایده برتر پارسیان، عاملیت نمایندگی فروش فکس پاناسونیک را در اختیار دارد و قادر است نیاز مشتریان گرامی را به داشتن یک فکس خوب و با کیفیت، بر طرف کند.