امروزه شبکه های اجتماعی جزء جدایی ناپذیر فعالیت های روزمره ما  شده اند. حتما شما هم به عنوان کاربر شبکه های مجازی، گاهی دوست دارید تنظیمات اختصاصی خود را بر روی آن ها اعمال کنید.

مثلا ممکن است نخواهید برخی از اعلان های اینستاگرام را دریافت کنید یا اینکه مایلید فقط برخی از آنها برایتان ارسال شود. با ما همراه باشید تا چگونگی کنترل اعلان های اینستاگرام را به شما آموزش دهیم

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن در اینستاگرام

برای غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها در اینستاگرام ، ابتدا برنامه را باز کنید و وارد پروفایل خود شوید. وارد منوی Setting شوید و گزینه Push Notification Settings را انتخاب کنید.

در این قسمت شما می توانید یک لیست شامل اعلان هایی که اینستاگرام ارسال می کند را ببینید و تنظیمات مربوط به آن ها را تغییر دهید تا فقط اعلان های مد نظر خودتان را دریافت کنید.

 در هر قسمت از این لیست سه گزینه وجود دارد. گزینه Everyone که در صورت انتخاب آن نوتیفیکیشن مربوط به همه افرادی که در آن قسمت فعالیت دارند برای شما ارسال می شود.

با گزینه From People I Follow، نوتیفیکیشن مربوط به پست های افرادی که شما را فالوو کرده اند را دریافت می کنید و اگر گزینه Off را انتخاب کنید، اعلان آن قسمت به طور کلی غیر فعال می شود. برای راحتی بیشتر شما، برخی از آپشن های این لیست را با هم مرور می کنیم:

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن در اینستاگرام

Photo of You : وقتی یک نفر شما را در یک عکس تگ می کند.

Comment Likes : اعلان وقتی که کسی کامنت های شما را لایک می کند.

Friends on Instagram : وقتی یک دوست فیس بوک شما به اینستاگرام می پیوندد.

Instagram Direct : زمانی که کسی برای شما یک پیام می فرستد.

Instagram Direct Requests : وقتی کسی به شما درخواست ارسال پیام خصوصی می دهد.

Likes and Comments on photos you : لایک و کامنت در عکس هایی که شما در آن ها تگ شده اید.

First Posts and Stories : وقتی کسی برای اولین بار پست یا استوری می گذارد، این اعلان فعال می شود.

Product Announcements : اطلاعات مربوط به محصولات اینستاگرام از طریق این نوتیفیکیشن اعلان می شود.

Videos Count : هر زمان که ویدئوهای شما بیشتر از 20 مرتبه دیده شوند، این اعلان را دریافت می کنید.

Support Requests : مربوط به زمانی است که اینستاگرام به درخواست های پشتیبانی شما پاسخ می دهد.

Reminders  : این اعلان مربوط به زمانی است که برای مدتی اینستاگرام خود را باز نکرده اید و اعلان های مشاهده نشده ای دارید.

شما می توانید برای دریافت مقالات مختلف و نیز اطلاع از اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر به نشانی www.ebpnovin.com مراجعه نمایید.