در حال حاضر اینستاگرام یکی از کامل ترین شبکه های اجتماعی موجود در دنیا محسوب می شود و تاکنون توانسته است محبوبیت بالایی را در میان کاربران کسب کند.

قبلا در مقالات مرتبط بسیاری به معرفی و آموزش بیشتر درباره شبکه اجتماعی اینستاگرام پرداختیم و اکنون قصد داریم تا به بررسی تنظیمان زبان آن بپردازیم.

آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

همان طور که میدانید اینستاگرام مدتی است تغییر  زبان اصلی این اپلیکیشن به فارسی را امکان پذیر نموده است. بنابراین کاربران فارسی زبانی که تمایل به تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی را دارند به راحتی می توانند این اقدام را انجام دهند.

آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

برای تبدیل کردن زبان رسمی برنامه به فارسی در اندروید، شما در ابتدای کار باید اینستاگرام خود را به آخرین نسخه ی موجود بروزرسانی کنید.

پس از بروزرسانی مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

در پایین صفحه، از قسمت آیکون آدمک وارد پروفایل خود بشوید.
بر روی آیکون سه نقطه ی موجود در بالای صفحه تپ کنید و گزینه ی language را انتخاب کنید.
در صفحه ی باز شده Persian را انتخاب کنید.

آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

موارد گفته شده برای سیستم عامل اندروید بود حال برای فارسی کردن زبان اینستاگرام در سیستم عامل IOS  که شامل آیفون، آیپاد و آیپد می شود همانند بالا به قسمت پروفایل خود بروید.

در کنار Edit Profile آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید و در صفحه ی باز شده به قسمت language بروید و گزینه ی Persian و یا فارسی را انتخاب کنید.

آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

 تغییر زبان اینستاگرام از فارسی به انگلیسی

در نظر داشته باشید که ممکن است فارسی زبان اینستاگرام در ios  برای تمامی کاربران امکان پذیر نباشد بنابراین با طی کردن مراحل بالا اینستاگرام شما فارسی نمی شود.

علاوه براین در صورتی که منصرف شدید و تمایل به تغییر زبان اینستاگرام به انگلیسی را داشتید در هر دو سیستم عامل مراحل گفته شده را طی می کنید و در نهایت که وارد صفحه ی زبان که شدید گزینه English را انتخاب می کنید.

 تغییر زبان اینستاگرام از فارسی به انگلیسی

البته روش راحت تری برای فارسی کردن اینستاگرام وجود دارد و  آن هم دانلود اینستاگرام فارسی شده است که هرچند این اپلیکیشن ها نسخه ی غیر رسمی هستند و بیشتر قابلیت های نسخه رسمی اینستاگرام را ندارند.