ابزار ارتباطی یکی از مهمترین تجهیزات امروزی محسوب می شوند و همه از مزایای آن باخبرند. از جمله مهترین آن ها می توان به بیسیم واکی تاکی اشاره کرد که بدون نیاز به هر گونه دکل مخابراتی می تواند ارتباط برقرار کند. استفاده از بی سیم در بسیاری از مشاغل مفید و در برخی ضروری محسوب می شود به گونه ای که نبود آن اجرای کار را مختل می سازد.

در این خصوص می توان به بیسیم کارگاهی اشاره کرد که در کارگارهای ساختمانی و عمرانی بیشترین استفاده را دارد. خرید بیسیم کارگاهی به افرادی که در یک کارگاه مشغول به کار هستند کمک می کند تا به آسانی در هر شرایطی با همکاران خود تماس بگیرند. این مدل بیسیم ها که جزو بی سیم مجاز واکی تاکی بشمار می آیند، در این شرایط عملکرد بسیار بیشتری نسبت به تلفن های هوشمند دارند، زیرا از نوع صنعتی بوده و به راحتی آسیب نمی بینند. علاوه بر این، به دلیل عدم استفاده از دکل مخابراتی، مشکل آنتن دهی ندارند.

راهنمای خرید بیسیم کارگاهی

راهنمای خرید بیسیم کارگاهی

امروزه با راه اندازی یک کارگاه، بی سیم جزو اولین وسایل خریداری شده حساب می شود زیرا از همان ابتدا به آن نیاز است. از آنجایی که بی سیم از امواج با طول موجی کوتاه و بلند استفاده می کند، در محل هایی مانند درون تونل نیز به خوبی سرویس دهی می کند. تهیه بیسیم کارگاهی فوایدی زیادی دارد که بدون آن مدت اجرای پروژه و اتمام آن بیشتر از حد انتظار می شود. قیمت بیسیم کارگاهی هر آنچه که باشد، با توجه به کارایی آن و خدماتی که به شما می دهد، مقرون به صرفه خواهد بود.

مجموعه ایده برتر پارسیان که سال هاست به فروش بیسیم کارگاهی می پردازد، می تواند برای انتخاب مدل بی سیم کارگاهی مشاور شما باشد. با توجه به برد مفید، میزان نگهداری شارژ، امکانات جانبی مانند قابلیت اتصال هندزفری و ویژگی هایی از این قبیل، شاید انتخاب بهترین مدل متناسب با کار شما کمی مشکل بنظر برسد. مشاوران مجموعه ایده برتر پارسیان، مشاوره قبل از خرید را بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند تا با انواع مدل ها آشنا شده و انتخاب بهتری داشته باشند.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021