مراکز صنعتی، ادارات و حتی شرکت های کوچک امروزی، از وسایل برقی و کامپیوترهای مختلفی استفاده می کنند که بسیاری از آنها بایستی بدون خاموشی همیشه در دسترس باشند که به همین دلیل از UPS استفاده می کنند. شاید بگویید یو پی اس Ups چیست؟

این دستگاه وظیفه ذخیره انرژی را دارد و از نوسان برق جلوگیری می کند.

خرید بهترین باتری برای ups یو پی اس

یو پی اس دارای باتری یو پی اس است که انرژی در آنها ذخیره می شود که در صورت قطعی برق، تا مدت مشخصی از آن استفاده می شود.

بسته به نوع دستگاه، مدل و ظرفیت باطری یو پی اس نیز متغیر خواهد بود اما بطور کلی باید گفت که بهترین باتری برای ups یو پی اس مدلی است که طول عمر بیشتری داشته و بتواند انرژی بیشتری در خود ذخیره نماید. قیمت باتری یو پی اس ups نیز با توجه به همین فاکتورها تعیین شده و متفاوت خواهد بود.

خرید بهترین باتری برای ups یو پی اس

اگر بخواهیم بطور کلی بگوییم، بهترین باتری برای ups یو پی اس از نوع نیکل کادمیوم است که می تواند بالای 10 سال عمر کند.

این نوع باتری ها را می توان بهترین باطری یو پی اس دانست زیرا طول عمر بالا و کیفیت خوبی دارند. درباره آشنایی با بهترین مارک باطری ups نیز باید گفت که خوشبختانه برندهای داخلی بسیار خوبی در ایران وجود دارند که قادرند با نمونه های خارجی رقابت کنند.

می توانید این باتری ها را از نمایندگی های معتبر خریداری نمایید، قیمت باتری یو پی اس در تهران و شهرستان ها تفاوت های چندانی ندارند.

خرید بهترین باتری برای ups یو پی اس

بنابراین باید گفت که خرید بهترین باتری برای ups یو پی اس را می بایست از نمایندگی های معتبر بخواهید تا بدون مشکل و با گارانتی در اختیار شما قرار دهند.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز با سال ها تجربه در بخش فروش انواع این باتری ها، نمایندگی برندهای مختلفی در دست دارد که بخاطر همین موضوع توانسته محصولات را با گارانتی به دست مشتریان خود برساند.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021