خرید اسکنر کداک برای کاربرانی که به دنبال یک اسکنر با ویژگی های کیفیت تصویری بالا و سرعت اسکن بالا هستند ، توصیه می شود.

شرکت کداک KODAK

شرکت کداک از معروفترین برندهای تولید اسکنر می باشد که تنوع مدل های زیادی دارد. این برند سهم بالایی از فروش اسکنرهای کل دنیا را دارا می باشد. اسکنر کداک در دو ابعاد A3  و  A4  ارائه می شوند. اکثر این اسکنرها قادر می باشند که اسناد را در حالت یک رو  و دورو اسکن کنند.

اسکنر کداک مجهز به جدیدترین و با کیفیت ترین سیستم کشش اسناد می باشد. در این سیستم اسناد در وضعیت مسطح و بدون هیچگونه چرخشی به تغذیه کننده کاغذ وارد می شوند و بدون گردش یا کوچکترین انحنایی از سمت دیگر خارج می شوند.

اگر قصد خرید اسکنر کداک را دارید ، با اطمینان خاطر این اسکنرها را انتخاب کنید. اسکنر کداک هیچگونه آسیبی به اسناد وارد نمی کند.

سیستم اسکن مسطح

برخی از مدل های کداک دارای سیستم اسکن مسطح می باشند. سیستم اسکن مسطح قابلیت های زیر را دارا می باشد.

امکان وصل شدن سیستم اسکن مسطح به یک یا چندین اسکنر وجود دارد.

تنوع سایز را برای چاپ اسناد افزایش می دهد.

سیستم های اسکن مسطح سایز A3  و  A4  با تمامی اسکنرهای مدل های  i2000 , i3000 , i4000  سازگاری دارد.

کیفیت اسکنر کداک

تمامی سیستم های تصویربرداری اسکنرهای شرکت کداک از نوع CCD می باشند. این اسکنرها توانایی بهینه سازی تصاویر اسکن شده iThreshold  را به کمک نرم افزارهای Perfect Page و Kodak Capture Software Pro  دارا می باشند.

نرم افزار Kodak Capture Software Pro برای اسکن و ذخیره سازی و فصل بندی اسناد طراحی شده است. این نرم افزار دارای ویژگی هایی نظیر توانایی چرخش اتوماتیک تصاویر اسکن شده ، شناسایی و پاک کردن اسناد سفید اسکن شده ، ارائه تصاویر سیاه و سفید و رنگی به طور همزمان ، قدرت فشرده سازی فایل ها ، قابلیت نمایش چندین تصویر اسکن شده با بزرگنمایی در یک صفحه  می باشد.

سرعت اسکنر

اگر می خواهید سرعت بالایی را در اسکن اسناد و تصاویر تجربه کنید ، به شما خرید اسکنر کداک را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه قادر می باشد که اسناد بسیار بزرگ ، کوچک ، ضخیم و نازک را با سرعت و کیفیت عالی اسکن نماید. اکثر مدل های دستگاه اسکنر قادر می باشند که حدود 60 برگه را در تایم یک دقیقه اسکن نمایند. دستگاه اسکنر کداک برای کاربردهای اداری و خانگی بسیار مناسب می باشد.

برخی از ویژگی های مهم اسکنر کداک

تمامی اسکنرهای کداک جز مدل  i1120 ، مجهز به سیستم شناسایی اسناد دوتایی به کمک امواج فراصوت می باشند. در واقع با این ویژگی امکان اسکن دو صفحه چسبیده به هم وجود ندارد.

این اسکنر توانایی صاف کردن اسناد کج اسکن شده را به طور خودکار و اتوماتیک دارد.

توانایی تمیز کردن ، بهبود رنگ متن های کمرنگ ، کاهش رنگ زمینه و تنظیم اتوماتیک را دارا می باشند. این ویژگی ها سبب شده است که خرید اسکنر کداک برای خریداران اسکنر خوب در اولویت باشد.

کداک توانایی حذف نویز به صورت خودکار و اتوماتیک را دارد.

این اسکنر می تواند طیف رنگ های خاکستری را شبیه سازی کند و اسنادی که در مقدار روشنایی و تیرگی تضاد دارند را به صورت کامل تصحیح کند.

اسکنر کداک توانایی ایجاد انواع تصاویر گرافیکی با فرمت Tiff  و  JPEG و ... را دارا می باشد.

این اسکنرها می توانند متن ها و تصاویر چاپ شده با چاپگرهای سوزنی را که نویز و سایه دارند ، تصحیح کنند. همچنین پس زمینه رنگی را  به طور خودکار حذف کنند.

کیفیت بی نظیر اسکنرهای کداک سبب شده است که محتویات سند شامل متن و تصویر  با بالاترین کیفیت تصویری چاپ شوند.

انتخاب و خرید اسکنر کداک

اگر قصد خرید این اسکنر را دارید باید با توجه به کارایی دستگاه و انتظاری که از دستگاه دارید ، مدل مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه مدل اسکنر i1420   از اسکنرهای خوب کداک را به اختصار توضیح می دهیم.

 

                                                                                               خرید اسکنر کداک

اسکنر i1420  دارای ورودی 150 برگی می باشد و توانایی اسکن 7500 سند را به صورت روزانه دارا می باشد. سرعت اسکن این دستگاه حدود 60 صفحه در دقیقه است. این اسکنر برای وصل شدن به سیستم از پورت USB2.0  استفاده می کند. نصب اسکنر کداک i1420 بسیار آسان می باشد و با قرارگیری سی دی مخصوص دستگاه ، نصب درایور و نرم افزارهای مربوط انجام می شود. این مدل را می توانید به عنوان گزینه های خرید اسکنر کداک مدنظر داشته باشید.