پرفروش ترین دستگاه های فکس شامل پاناسونیک ، کانن ، برادر و ... می باشند. این دستگاه های فکس دارای قابلیت های زیادی می باشند.

قبل از خرید دستگاه فکس به چه مواردی توجه داشته باشیم ؟

 

فکس یکی از پر کاربردترین دستگاه های اداری می باشد. برای خرید این محصول باید موارد زیادی را لحاظ کنید.

دستگاه مستقل یا دستگاه چند منظوره

 

دستگاه های مستقل ، فقط عملیات فکس را انجام می دهند. کار با آنها راحت تر است ، زیرا پیچیدگی خاصی ندارند. دستگاه های چند منظوره یا چند کاره عملیاتی نظیر اسکن ، کپی و ... را انجام می دهند. سرعت دستگاه های چندمنظوره از دستگاه های مستقل کمتر است و به مراتب دقت کمتری دارند.

مدل پایه یا ویژگی های تخصصی فکس

 

معمولاً پرفروش ترین دستگاه های فکس ، قابلیت های زیادی دارند. مدل های پایه ، تنها اسناد را دریافت و ارسال کرده و قابلیت خاصی ندارند. مدل های پیشرفته تر دارای قابلیت های بیشتری می باشند. یکی از این قابلیت ها ، شناسه تماس گیرنده است که شماره ارسال کننده فکس را مشخص می کند. شماره گیری مجدد اتومات و ارسال فکس ، از دیگر قابلیت های کاربردی دستگاه های چندکاره می باشد. پخش نمابر و شماره گیری سریع از دیگر ویژگی هایی است که برای مصارف بازاریابی می تواند سودمند باشد.

هزینه دستگاه فکس

 

علاوه بر قیمت خرید دستگاه ، باید به مصرف جوهر آن توجه داشته باشید. هزینه کارتریج جوهر دستگاه ، باید در هزینه های کلی دستگاه لحاظ شود. هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه را با توجه به خدمات پس از فروش آن درنظر داشته باشید. برخی از دستگاه ها ضمانت نامه و خدمات پس از فروش خوبی ندارند و در صورت خرابی ، هزینه زیادی روی دست شما می گذارند.

سرعت بالای ارسال فکس ، از ویژگی های پرفروش ترین دستگاه های فکس

 

سرعت دستگاه فکس از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. سرعت دستگاه های پیشرفته بسیار بالا است و در کمترین زمان ممکن به ارسال اسناد اقدام می کنند. اگر کسب و کار شما به گونه ای می باشد که سرعت ارسال اسناد برایتان اهمیت دارد ، در خرید دستگاه باید این ویژگی را مدنظر قرار دهید.

میزان حافظه و کیفیت چاپ ، از ویژگی های مهم دستگاه فکس

 

میزان حافظه دستگاه مشخص می کند که چه تعدادی از صفحات در موقع چاپ ، نگه داشته می شوند. مدل های پیشرفته تر تا 500 صفحه را در خود نگهداری می کنند. این قابلیت برای زمانی که نیازمند چاپ مجدد هستید ، کارایی دارد.

کیفیت بالای چاپ ، از دیگر ویژگی های پرفروش ترین دستگاه های فکس می باشد. کیفیت چاپ ، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مدل های قدیمی ، اسنادی با کیفیت پایین چاپ می کردند. چاپگرهای لیزری دارای کیفیت بالایی می باشند. اکثر ادارات و دفاتر به منظور افزایش امنیت اسناد خود ، از فکس برای ارسال اسناد استفاده می کنند. بنابراین برای انتخاب یک دستگاه فکس باید توجه زیادی به کیفیت چاپ آنها داشته باشید.

پرفروش ترین دستگاه های فکس موجود در بازار کدامند ؟

 

چندین نمونه از بهترین دستگاه های فکس موجود در بازار موارد زیر می باشند.

دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-701CX : این دستگاه ظاهر مناسب و قیمت خوبی دارد. فناوری چاپ آن کاربنی می باشد. ظرفیت سینی 50 صفحه است و حافظه فکس 28 می باشد. همچنین دارای ADF می باشد.

دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W : تکنولوژی چاپ آن کاربنی می باشد. ظرفیت سینی 50 صفحه است. دارای قابلیت هایی نظیر کپی و کالر آیدی می باشد. منشی تلفنی و ADF ندارد.

دستگاه فکس لیزری پاناسونیک KX-612: یکی از پرفروش ترین دستگاه های فکس است که فناوری چاپ آن ، لیزری می باشد. قابلیت هایی نظیر ADF ، شماره گیری خودکار ، کالر آیدی و .. را دارا می باشد. ظرفیت سینی آن 250 برگ می باشد.

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX- FT987CX  : فناوری چاپ آن به صورت حرارتی است. قابلیت هایی نظیر کپی ، منشی تلفن ، شماره گیری خودکار ، کالر آیدی و ... دارد.

دستگاه فکس کانن آی سنسیز L150 : توانایی فکس در تیراژهای بالا را دارا می باشد. از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد. قابلیت هایی نظیر کپی و شماره گیری خودکار را دارا می باشد. فناوری چاپ آن به صورت لیزری است.

 

                                                                                                پرفروش ترین دستگاه های فکس

دستگاه فکس برادر مدل Fax- 236S  : یکی دیگر از پرفروش ترین دستگاه های فکس می باشد. فناوری چاپ آن به صورت حرارتی است و دارای قابلیت هایی نظیر شماره گیری سریع و کالر آیدی و ... می باشد.

 

                                                                                               پرفروش ترین دستگاه های فکس