همانطور که می دانید، پلاتر دستگاهی است که همانند چاپگرهای اداری عمل می کند، با این تفاوت که مخصوص استفاده های صنعتی و در مقیاس بزرگ است.

انواع مختلفی از این دستگاه به بازار آمده است که از جمله آنها می توان به دستگاه سابلیمیشن اشاره کرد. در توضیح سوال دستگاه چاپ سابلیمیشن چیست؟

خرید دستگاه سابلیمیشن 3D

باید گفت که پلاتر سابلیمیشن وظیفه چاپ سابلمیشن را  به عهده دارد که به چاپ بر روی اجسام مختلف مانند پارچه، لیوان، قاب موبایل و از این قبیل موارد گفته می شود.

این نوع چاپ امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا می توان طرح های دلخواه را بر روی اجسام دلخواه چسباند. اما در این بین، دستگاه سابلیمیشن 3D نیز وجود دارد که توانسته کار را آسان تر کند.

خرید دستگاه سابلیمیشن 3D

دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن با استفاده از فناوری وکیوم اجسام، با بهره گیری از حرارت چاپ سابلمیشن را بر روی اسجام مختلف انجام دهد.

در گذشته دستگاه های شش و هشت کاره کاربرد داشتند که با طراحی دستگاه سه بعدی سابلیمیشن، جایگزین مناسبی برای نمونه های قدیمی شده است.

خرید دستگاه سابلیمیشن 3D

بسیاری از مراکز چاپ، با خرید دستگاه سابلیمیشن 3D به راحتی می توانند کار خود را گسترش داده و روی این بخش نیز سرمایه گذاری کنند.

خرید دستگاه سابلیمیشن 3D

شاید یک دستگاه پلاتر معمولی کارهای معمولی را بتواند انجام دهد اما با داشتن دستگاه سابلیمیشن 3D وسعت کار شما بیشتر خواهد شد و روی انواع اجسام می توانید طرح های دلخواه خود و مشتریان را چاپ کنید.

بنابراین با خرید پلاتر سابلیمیشن می توانید سرمایه گذاری روی این بخش داشته باشید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

خرید دستگاه سابلیمیشن 3D

چاپ سه بعدی نیز نمونه کاملتری از آن خواهد بود که می توان طرح را بصورت کامل روی اجناس مختلف چاپ کرد که سرعت و کیفیت کار بالاتر خواهد بود.

بنظر می رسد که قیمت پلاتر سابلیمیشن در مقایسه با کارایی که دارد، مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن در سود آوری کلی کسب و کار شما نقش مهمی دارد.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز در همین خصوص، انواع مختلفی از پلاترها را با کیفیت عالی و گارانتی معتبر به فروش می رساند.