منو
سبد خرید

کاغذ خردکن - دستگاه کاغذ خرد کن

کاغذ خردکن نیکیتا Nikita U5
ناموجود
معرفی کاغذخردکن نیکیتا U5 کاغذ خردکن نیکیتا مدل Nikita U5 ،دارای طراحی زیبا و متفاوتی می باشد.رنگ بدنه ی سفید و مشکی دارد.این کاغذ خردکن هر برگ کاغذ A4 را به 390 ذره تبدیل می کند.با قدرت موتور 350 وات قادر به 24 ساعت کار مداوم می باشد. تیغه های فولادی تقویت شده جهت خرد کردن سوزن، کلیپس، کارت اعتب..

توقف تولید

کاغذ خردکن نیکیتا Nikita SD9830
ناموجود
معرفی کاغذخردکن نیکیتا 9830 کاغذ خرد کن نیکیتا مدل 9830 ،در گروه  کاغذخردکن های خانگی و صنعتی قرار دارد.مخزن 52 لیتری دارد که در صورت پر شدن مخزن ، کاغذ را اتوماتیک برمی گرداند و با 15 ثانیه آلارم هشدار دهنده و روشن شدن لامپ Full Container به کاربر اطلاع میدهد پس از آن دستگاه خاموش می شود.دا..

توقف تولید

کاغذ خردکن نیکیتا Nikita SD 9330
ناموجود
معرفی کاغذخردکن نیکیتا 9330 کاغذ خردکن نیکیتا مدل Nikita SD 9330،دارای رنگ بدنه خاکستری می باشد.نوع برش آن پودری است و این کاغذ خردکن هر برگ کاغذ A4 را به 5,197 ذره تبدیل می کند.محافظ حرارتی موتور دارد.تیغه های فولادی جهت خرد کردن سوزن، کلیپس، کارت اعتباری،CD و  DVD دارد و ورودی جداگانه برای..

توقف تولید

کاغذ خردکن نیکیتا Nikita SD 9290
ناموجود
معرفی کاغذخردکن نیکیتا 9290 کاغذ خرد کن 9290 نیکیتا ،از نوع کاغذ خردکن رشته ای است.5 برگ A4 ظرفیت کاغذ دارد و هر برگ کاغذ A4 را به 70 رشته تبدیل می کند.در صورتیکه حین کار با آن مخزن را خارج کنیم به صورتت اتومات دستگاه خاموش می شود.همانند سایر کاغذ خرد کن ها چراغ چشمک زن برای شروع و خاتمه خودک..

توقف تولید

کاغذ خردکن نیکیتا Nikita SD 9010
ناموجود
معرفی کاغذخردکن نیکیتا 9010 کاغذ خردکن نیکیتا مدل Nikita SD 9010،ظرفیت برش 6 برگ کاغذ دارد و هر برگ کاغذ A4 را به 3,150 ذره تبدیل می کند.کاغذ خرد کنی قوی با امکان فعالیت 24 ساعته است.رنگ بدنه ی مشکی دارد. تیغه های کاغذ خرد کن 9010 نیکیتا فولادی هستند که سوزن،کیلیپس،کارت اعتباری،CD،DVD را خرد میکن..

توقف تولید

کاغذ خردکن مهر MEHR MM-820
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن مهر MM-820 دستگاه کاغذ خردکن پودری مهر مدل Mehr MM 820 دستگاهی با قابلیت و قدرت بالا است که از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. از قابلیت های خوب این کاغذ خردکن می توان به سایز برش آن اشاره کرد که کاغذ خردکن Mehr MM 820 از نوع برش پودری است و ظرفیت برش 17 برگ 70 گرمی را دارد. در..

تماس با 73027-021

کاغذ خردکن دایجین KS-11410
ناموجود
معرفی کاغذخردکن دایجین KS-11410 کاغذخردکن های دایجین ،دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند.خردکن KS-11410 ،از نوع برش پودری و ساخت کشور کره است.زمان پودر کردن اشیا صفحه کنترل دیجیتال موجود روی این دستگاه ،به شما میزان فشار وارد شده به موتور دستگاه را نشان می دهد . دارای دو سنسور یا محافظ حر..

توقف تولید

کاغذ خرد کن کینگ KING H4BX
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن کینگ H4BX کاغذ خردکن وسیله ای است که برای از بین بردن اسناد چاپ شده بر روی کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. با گذر زمان ممکن است بسیاری از اسناد چاپ شده در ادارات، شرکت ها، کارخانجات و... اهمیت و اعتبار خود را از دست داده و نیازی به نگهداری فیزیکی آنها نباشد. دور ..

تماس با 73027-021

کاغذ خرد کن کبرا Kobra 270 TS C2
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن کبرا 270 کاغذ خردکن کبرا 270 یکی از محصولات شرکت Kobra با امنیت بالا می باشد و قادر است هر برگ کاغذ A4 را به 2200 ذره تبدیل کند. این کاغذ خردکن مناسب برای استفاده در ادارات، ارگان ها و اماکنی با مصرف کاغذ خردکن زیاد می باشد. در ادامه معرفی و بررسی کاغذ خردکن کبرا 270، ..

تماس با 73027-021

کاغذ خرد کن کبرا Kobra 260 TS C4
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن کبرا 206 کاغذ خردکن کبرا 260 یکی از محصولات شرکت Kobra می باشد که دارای امنیت بسیار بالا می باشد و توانایی تبدیل کاغذ A4 به 432 ذره را دارد. این کاغذ خردکن بیشتر مخصوص اداره جات و مکان هایی است که مصرف کاغذ خردکن بیشتری دارند. در ادامه معرفی و بررسی کاغذ خردکن کبرا 260..

تماس با 73027-021

کاغذ خرد کن پروتک Protech SD-9522
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن پروتک SD-9522 کاغذ خردکن پروتک مدل SD-9522 یکی دیگر از محصولات شرکت Protech با برش پودری است که با داشتن تیغه های فولادی بسیار محکم تقویت شده است. این کاغذ خردکن دارای محافظ حرارتی موتور است و به همین علت لازم نیست نگران کاهش بازدهی آن در حجم بالای کار باشید. همچنین در صو..

تماس با 73027-021

کاغذ خرد کن پروتک ProTech SD 9670
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن پروتک SD 9670 کاغذ خردکن پروتک مدل SD9670 یکی از محصولات با کیفیت و پر کاربرد شرکت پروتک Proteck است. مکانیسم عملکرد این دستگاه کاغذ خرد کن، برش پودری است. همچنین این دستگاه برای کاربردهای صنعتی و اداری مناسب می باشد. در ادامه به معرفی کاغذ خردکن پروتک 9670 می پردازیم...

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 101 (9 صفحه)

دستگاه کاغذ خردکن (Paper Shredder) از جمله تجهیزات فروشگاهی می باشد که امروزه شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور از آن استفاده می نمایند. البته شاید این محصول نسبت به دیگر تجهیزات فروشگاهی همچون صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، فیش پرینتر و لیبل پرینتر کمتر شناخته شده باشد.

کاربرد کاغذ خرد کن در از بین بردن اسناد کاغذی و همچنین کارت های اعتباری و CD و DVD هایی است که لازم است به صورت کامل مخدوش شوند تا از درز اطلاعات آن ها به بیرون سازمان جلوگیری به عمل آید. البته مخدوش کردن کاغذها و CD ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در گذشته استفاده از کاغذخردکن ها فقط در سازمان های امنیتی صورت می گرفت. ولی با پیشرفت تکنولوژی و برندهای مختلف تولید کاغذ خردکن

(از جمله کاغذ خردکن اطلس، کاغذ خردکن نیکیتا، کاغذ خردکن مهر، کاغذ خردکن البرز و کاغذ خردکن رمو remo) در حال حاضر استفاده فراوانی از این نوع تجهیزات فروشگاهی را شاهد هستیم.  

خرید کاغذ خردکن

در خرید کاغذ خردکن باید به یک سری فاکتورها توجه داشت. کاغذ خردکن ها اغلب به دو روش کاغذ را مخدوش می نمایند:

خرد کردن (برش نواری) Strip-cut و خرد کردن (برش پودری) Particle-cut

در روش برش نواری کاغذها به صورت نوارهای بسیار باریک در می آیند و در روش خرد کردن، کاغذ به صورت ذرات ریز در می آید. هر دستگاه کاغذ خرد کن دارای سرعت های متفاوتی است که عموماً با واحد متر در دقیقه مشخص می شوند. همچنین مخزن کاغذ خرد کن ها دارای حجم های متفاوتی است. ورودی کاغذ خردکن ها دارای محدودیت می باشد و در هر کاغذ خردکنی به تعداد مشخصی کاغذ را می توان هم زمان در دستگاه قرار داد. مسئله دیگر در مورد دستگاه کاغذخردکن این است که برای جلوگیری از بروز مشکل، موتورهای کاغذخردکن را مجهز به محافظ حرارتی کرده اند.

در انتخاب کاغذ خردکن باید به تمامی فاکتورهایی که گفته شد توجه داشته باشید تا بتوانید کاغذ خردکن مدنظر خود را با به صرفه ترین قیمت خریداری نمایید. ضمنا قیمت کاغذ خردکن موجود در ایده برتر را می توانید در این صفحه ملاحضه کنید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات