منو
سبد خرید

کاغذ خردکن - دستگاه کاغذ خرد کن

معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 325Ci کاغذ خردکن فلوز 325Ci که یک دستگاه برش کاغذ قدرتمند می باشد تراکم کاغذهای روی میز شما را از بین می برد و با استفاده از تکنولوژی 100 درصد مقاوم شده در برابر کاغذهای متراکم شده، کاغذها و اسناد شما را خرد می کند. این کاغذ خردکن برای سازمان ها و شرکت ها با حجم کاری..
30,100,000 تومان
معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 550C در مورد معرفی و بررسی کاغذ خرد کن فلوز 550C می توان گفت که به طور خودکار دسته های کاغذی شامل اسناد و مدارک را خرد می کند. کاغذ خرد کن فلوز Fellowes AutoMax 550C به طور مداوم 550 برگه را به طور خودکار و 14 برگه را به صورت دستی در یک زمان خرد می کند. کاغذ خرد ک..
26,500,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Microshred 46Ms کاغذ خردکن Microshred 46Ms یکی از محصولات کاربردی و قدرتمند شرکت فلوز است که برای نابودسازی اسناد محرمانه و مدارک مالی در ادارات و شرکت ها کارایی بسیار بالایی دارد. این کاغذ خردکن اداری برای استفاده در حجم کاری سنگین طراحی شده و علاوه بر اسناد کاغذی توانایی ..
12,370,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 79Ci دستگاه کاغذ خردکن Powershred 79Ci یکی از محصولات پرقدرت و کارآمد شرکت فلوز است و برای ادارات، شرکت ها و سازمان هایی که به از بین بردن حجم متوسطی از اسناد در طول روز نیاز دارند، انتخاب بسیار ایده آلی به شمار می آید. این دستگاه کاغذ خرد کن از توانایی از..
10,300,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Microshred 450M دستگاه کاغذ خردکن در بسیاری از ادارات و شرکت ها یکی از تجهیزات پرکاربرد به شمار می آید که امکان نابود کردن اسناد محرمانه و مدارک مالی را برای شما فراهم می آورد. از میان این محصولات باید به دستگاه کاغذ خردکن فلوز Microshred 450M اشاره کنیم که از جمله دستگاه ه..
9,200,000 تومان
معرفی و بررسی کاغذ خردکن نیکیتا SD 9355 کاغذ خردکن نیکیتا 9355 یکی از کاغذ خرد کن های دارای محافظ حرارتی موتوری است که نوع برش پودری دارد. این کاغذ خرد کن نیکیتا قابلیت خرد کردن انواع سوزن،کیلیپس،کارت اعتباری،‌CD و DVD را دارد. معرفی کاغذخردکن نیکیتا 9355 بیشتر مناسب ادارات و سازمان مناسب می..
8,700,000 تومان
معرفی و بررسی کاغذ خردکن نیکیتا SD 9310 کاغذ خردکن نیکیتا مدل 9310 یکی از محصولات با کیفیت و پر کاربرد شرکت نیکیتا Nikita است. این کاغذ خردکن برای مصارف خانگی و صنعتی مناسب است. همچنین ظرفیت برش 6 برگ کاغذ دارد و هر برگ کاغذ A4 را به 3,465 ذره تبدیل می کند. در ادامه به معرفی کاغذ خردکن نیکیتا ..
7,200,000 تومان
معرفی و بررسی کاغذ خردکن رمو C-3100 کاغذ خردکن رمو مدل c-3100 یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت رمو Remo است که کاربردهای زیادی دارد. این کاغذ خردکن با سرعت 10.3 متر در دقیقه کاغذها را برش می دهد و برای مصارف خانگی و صنعتی مناسب است. در ادامه به معرفی کاغذ خردکن رمو c-3100 می پردازیم. مخزن کاغ..
7,100,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 53C دستگاه کاغذ خردکن Powershred 53C یکی از محصولات شرکت فلوز است که در ادارات و سازمان هایی که به معدوم سازی اسناد نیاز دارند، کارایی بالایی دارد. این دستگاه کاغذ خرد کن رشته ای از قابلیت از بین بردن کاغذ، کارت اعتباری، گیره، CD و DVD برخوردار است و اسناد محرمان..
6,700,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن رمو C-3400 کاغذ خردکن یکی از تجهیزات پرکاربرد اداری است که همان طور که از نامش پیداست، برای از بین بردن اسناد کاغذی قابل استفاده است. به خصوص اگر قصد از بین بردن اسناد حساسِ تاریخ گذشته را داشته باشید، این دستگاه کارایی بالایی برای شما خواهد داشت. همچنین ممکن است به مرور زمان حج..
6,050,000 تومان
معرفی و بررسی کاغذ خردکن رمو C-2100 کاغذخردکن رمو مدل 2100 رمو با سرعت 3 متر در دقیقه یکی از بهترین های بازار کاغذ خردکن ها به حساب می آید. قدرت موتور این کاغذ خردکن REMO حدودا 180 وات می باشد. کاغذ خرد کن 2100 قابلیت خرد کردن منگنه،کارت اعتباری،CD و DVD را دارد. برای معرفی بیشتر کاغذخردکن ر..
4,520,000 تومان
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 60Cs در بسیاری از شرکت ها و اداره ها اسناد مالی و مدارک محرمانه ای وجود دارد که از تاریخ استفاده آنها گذشته و به دلیل مسائل امنیتی باید نابود شوند. در چنین شرایطی یک کاغذ خردکن با کیفیت و قدرتمند می تواند کمک زیادی به شما کند. از میان انواع کاغذ خردکن موجود در با..
3,670,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 101 (9 صفحه)

دستگاه کاغذ خردکن (Paper Shredder) از جمله تجهیزات فروشگاهی می باشد که امروزه شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور از آن استفاده می نمایند. البته شاید این محصول نسبت به دیگر تجهیزات فروشگاهی همچون صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، فیش پرینتر و لیبل پرینتر کمتر شناخته شده باشد.

کاربرد کاغذ خرد کن در از بین بردن اسناد کاغذی و همچنین کارت های اعتباری و CD و DVD هایی است که لازم است به صورت کامل مخدوش شوند تا از درز اطلاعات آن ها به بیرون سازمان جلوگیری به عمل آید. البته مخدوش کردن کاغذها و CD ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در گذشته استفاده از کاغذخردکن ها فقط در سازمان های امنیتی صورت می گرفت. ولی با پیشرفت تکنولوژی و برندهای مختلف تولید کاغذ خردکن

(از جمله کاغذ خردکن اطلس، کاغذ خردکن نیکیتا، کاغذ خردکن مهر، کاغذ خردکن البرز و کاغذ خردکن رمو remo) در حال حاضر استفاده فراوانی از این نوع تجهیزات فروشگاهی را شاهد هستیم.  

خرید کاغذ خردکن

در خرید کاغذ خردکن باید به یک سری فاکتورها توجه داشت. کاغذ خردکن ها اغلب به دو روش کاغذ را مخدوش می نمایند:

خرد کردن (برش نواری) Strip-cut و خرد کردن (برش پودری) Particle-cut

در روش برش نواری کاغذها به صورت نوارهای بسیار باریک در می آیند و در روش خرد کردن، کاغذ به صورت ذرات ریز در می آید. هر دستگاه کاغذ خرد کن دارای سرعت های متفاوتی است که عموماً با واحد متر در دقیقه مشخص می شوند. همچنین مخزن کاغذ خرد کن ها دارای حجم های متفاوتی است. ورودی کاغذ خردکن ها دارای محدودیت می باشد و در هر کاغذ خردکنی به تعداد مشخصی کاغذ را می توان هم زمان در دستگاه قرار داد. مسئله دیگر در مورد دستگاه کاغذخردکن این است که برای جلوگیری از بروز مشکل، موتورهای کاغذخردکن را مجهز به محافظ حرارتی کرده اند.

در انتخاب کاغذ خردکن باید به تمامی فاکتورهایی که گفته شد توجه داشته باشید تا بتوانید کاغذ خردکن مدنظر خود را با به صرفه ترین قیمت خریداری نمایید. ضمنا قیمت کاغذ خردکن موجود در ایده برتر را می توانید در این صفحه ملاحضه کنید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات