منو
سبد خرید

Mehr | مهر

معرفی پرفراژ چک MEHR MX14 دستگاه پرفراژ چک MEHR MX14 از جمله دستگاهی که تکنولوژی چاپ آن از نوع جوهرافشان است. دستگاه پرفراژ چک مدل MEHR MX14 امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل، نمد غلتکی دارد که امنیت بسیار بالایی را برای چک های صادرشده ایجاد می کند. پرفراژ کردن چک از قبیل کارهای..
3,000,000 تومان
کاغذ خردکن مهر MEHR MM-820
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن مهر MM-820 دستگاه کاغذ خردکن پودری مهر مدل Mehr MM 820 دستگاهی با قابلیت و قدرت بالا است که از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. از قابلیت های خوب این کاغذ خردکن می توان به سایز برش آن اشاره کرد که کاغذ خردکن Mehr MM 820 از نوع برش پودری است و ظرفیت برش 17 برگ 70 گرمی را دارد. در..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-850
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM-850 کاغذ خردکن مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. در این میان مدل 850 mehr دارای سطح امنیتی A است و قابلیت خرد کردن CD، DVD، کارت اعتباری، سوزن و منگنه را دارد.از کالاهای مرتبط با آن می توان به کاغذ خردکن م..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-636
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM-636 دستگاه کاغذ خردکن اداری مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. در این میان کاغذ خردکن مهر 636 mehrدارای سطح امنیتی A است و قابلیت خرد کردن CD، DVD، کارت اعتباری، سوزن و منگنه را دارد درباره معرفی ک..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-600C
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن مهر MM-600C اگر در منزل، اداره یا شرکت محل کارتان اسناد و مدارک محرمانه ای دارید که تاریخ استفاده شان گذشته و باید نابود شوند، کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-600C انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود! این دستگاه از قابلیت نابود کردن کاغذ، CD، DVD، کارت اعتباری و سوزن منگنه برخوردار است و..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-520
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM-520 کاغذخردکن Mehr MM 520 از نوع برش پودری است که سایز برش آن 40*4 میلیمتر در نظر گرفته شده است که جزو کاغذ خردکن های صنعتی محسوب می شود. دستگاه کاغذ خردکن مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. ظرفیت برش آن 25..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-510
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM-510 کاغذ خردکن مهر مدل Mehr MM 510 دستگاهی با قابلیت و قدرت بالا است که از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. از قابلیت های خوب این دستگاه کاغذ خردکن می توان به سایز برش آن اشاره کرد که کاغذ خردکن Mehr MM 510 از نوع برش پودری است و ظرفیت برش 32 برگ 70 گرمی را دارد. در ص..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM-350C
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM-350C کاغذخردکن مهر مدل Mehr MM 350C دستگاهی با قابلیت و قدرت بالا است که از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. از قابلیت های خوب این دستگاه می توان به سایز برش آن اشاره کرد که کاغذ خردکن Mehr MM 350 از نوع برش پودری است و ظرفیت برش 8 برگ 70 گرمی را دارد. در صورتی که بیش..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM 886
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM 886 دستگاه کاغذ خردکن مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. ظرفیت برش کاغذ خردکن Mehr MM 886 که از نوع برش پودری می باشد ظرفیت برش 10 برگ است و در صورتیکه بیش از حد مجاز کاغذ وارد دستگاه شود به صورت خودکار باز..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM 870
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM 870 کاغذ خردکن مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. ظرفیت برش در کاغذ خرد کن مهر 870 میزان 17 برگ است و در صورتیکه بیش از حد مجاز کاغذ وارد کاغذ خردکن شود به صورت خودکار کاغذ بازگردانده می شود. این دستگاه کاغ..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM 860
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM 860 کاغذ خردکن مهر ابزاری است که با برش و تغییر شکل کاغذ آن را از بازیابی کرده و به شکل اولیه باز می گرداند. کاغذخردکن Mehr MM 860 از نوع برش پودری است که سایز برش آن 3*4 میلی متر در نظر گرفته شده است. ظرفیت برش آن 20 برگ می باشد و در صورتیکه بیش از حد مجاز کاغذ وا..
0 تومان
کاغذ خرد کن مهر Mehr MM 836
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن مهر MM 836 کاغذ خردکن مهر، از سری کاغذخردکن های دیجیتال در ایران می باشند. کاغذخردکن Mehr 836 از نوع برش پودری است که سایز برش آن 10*2 میلی متر در نظر گرفته شده و دارای چرخ جهت جابجایی راحت و آسان می باشد. ظرفیت برش آن 12 برگ می باشد و در صورتیکه بیش از حد مجاز کاغذ وارد ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات