منو
سبد خرید

Fellowes | فلوز

کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred H-8C
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred H-8Cاگر در شرکت یا اداره خود مدارک مالی و اسناد محرمانه ای دارید که از تاریخ استفاده آنها گذشته و باید نابود شوند، دستگاه کاغذ خرد کن فلوز Powershred H-8C دستگاهی کارآمد برای شما خواهد بود! این دستگاه کاغذ خرد کن دارای تیغه ای قدرتمند است و اسناد مورد نظر شما را..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 8Mc
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 8Mcبسیاری از ادارات و شرکت ها دارای اسناد مالی و محرمانه ای هستند که دیگر نیازی به آنها ندارند. اما به دلیل مسائل امنیتی رها کردن این اسناد به حال خود کار چندان منطقی به نظر نمی رسد و شما می توانید با استفاده از یک دستگاه کاغذ خرد کن، آنها را از بین ببرید...
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 79Ci
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 79Ciدستگاه کاغذ خردکن Powershred 79Ci یکی از محصولات پرقدرت و کارآمد شرکت فلوز است و برای ادارات، شرکت ها و سازمان هایی که به از بین بردن حجم متوسطی از اسناد در طول روز نیاز دارند، انتخاب بسیار ایده آلی به شمار می آید.این دستگاه کاغذ خرد کن از توانایی از..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 75Cs
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 75Csدر بسیاری از شرکت ها و ادارات مدارک مالی و اسناد محرمانه ای وجود دارد که از زمان استفاده آنها گذشته و باید نابود شوند. در چنین مکان هایی یک دستگاه کاغذ خردکن قوی و با کیفیت کاربرد بالایی خواهد داشت و خیال شما را بابت دور ماندن اسناد مهم تان از دسترس افراد غی..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 60Cs
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 60Csدر بسیاری از شرکت ها و اداره ها اسناد مالی و مدارک محرمانه ای وجود دارد که از تاریخ استفاده آنها گذشته و به دلیل مسائل امنیتی باید نابود شوند. در چنین شرایطی یک کاغذ خردکن با کیفیت و قدرتمند می تواند کمک زیادی به شما کند. از میان انواع کاغذ خردکن موجود در با..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 53C
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 53Cدستگاه کاغذ خردکن Powershred 53C یکی از محصولات شرکت فلوز است که در ادارات و سازمان هایی که به معدوم سازی اسناد نیاز دارند، کارایی بالایی دارد. این دستگاه کاغذ خرد کن رشته ای از قابلیت از بین بردن کاغذ، کارت اعتباری، گیره، CD و DVD برخوردار است و اسناد محرمان..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 325Ci
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 325Ciکاغذ خردکن فلوز 325Ci که یک دستگاه برش کاغذ قدرتمند می باشد تراکم کاغذهای روی میز شما را از بین می برد و با استفاده از تکنولوژی 100 درصد مقاوم شده در برابر کاغذهای متراکم شده، کاغذها و اسناد شما را خرد می کند. این کاغذ خردکن برای سازمان ها و شرکت ها با حجم کاری..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 125i
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 125iکاغذ خردکن فلوز 125i که دستگاهی قدرتمند می باشد با استفاده از تکنولوژی خود از 100 درصد ازدحام کاغذ در حین برش جلوگیری می کند. این کاغذ خردکن پودری 18 صفحه را در یک بار عملیات به نوارهای نازکی برش می دهد. در ادامه معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 125i باید گفت که طر..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Microshred 99Ms
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Microshred 99Msدر هر سازمان و اداره ای یک سری اسناد محرمانه و مدارک مالی وجود دارد که تاریخ استفاده آنها گذشته و باید از دسترس افراد غیرمجاز دور بمانند. روش های متعددی برای نابود کردن این نوع اسناد وجود دارد. به عنوان مثال می توان با روش های سنتی مثل آتش زدن و سوزاندن نسبت..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Microshred 46Ms
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Microshred 46Msکاغذ خردکن Microshred 46Ms یکی از محصولات کاربردی و قدرتمند شرکت فلوز است که برای نابودسازی اسناد محرمانه و مدارک مالی در ادارات و شرکت ها کارایی بسیار بالایی دارد. این کاغذ خردکن اداری برای استفاده در حجم کاری سنگین طراحی شده و علاوه بر اسناد کاغذی توانایی ..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Microshred 450M
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Microshred 450Mدستگاه کاغذ خردکن در بسیاری از ادارات و شرکت ها یکی از تجهیزات پرکاربرد به شمار می آید که امکان نابود کردن اسناد محرمانه و مدارک مالی را برای شما فراهم می آورد. از میان این محصولات باید به دستگاه کاغذ خردکن فلوز Microshred 450M اشاره کنیم که از جمله دستگاه ه..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes AutoMax 550C
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن فلوز 550Cدر مورد معرفی و بررسی کاغذ خرد کن فلوز 550C می توان گفت که به طور خودکار دسته های کاغذی شامل اسناد و مدارک را خرد می کند. کاغذ خرد کن فلوز Fellowes AutoMax 550C به طور مداوم 550 برگه را به طور خودکار و 14 برگه را به صورت دستی در یک زمان خرد می کند.کاغذ خرد ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات