منو
سبد خرید

Fellowes | فلوز

کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred LX221
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred LX221 کاغذ خردکن فلوز LX221 یکی از دستگاه های خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار است که توانایی نابود سازی انواع اسناد کاغذی، کارت اعتباری، سوزن منگنه و کلیپس را دارد. این کاغذ خردکن دارای سطح امنیتی P-5 ا است و اسناد مهم و مدارک محرمانه را به شکلی کاملاً غیرقابل..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred LX211
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred LX211 وجود دستگاه کاغذ خردکن در ادارات و شرکت هایی که با حجم زیادی از اسناد کاغذی اعتبار گذشته سروکار دارند، امری ضروری است. با استفاده از یک دستگاه کاغذ خردکن با کیفیت می توانید اسناد حساس و مهم خود را از بین برده و به محل کار خود سروسامان دهید. همچنین خیالتان ا..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred H-8Cd
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred H-8Cd در هر اداره و شرکتی یک سری اسناد و مدارک وجود دارد که تاریخ اعتبارشان گذشته و دیگر نیازی به آنها وجود ندارد. با از بین بردن این اسناد و مدارک منقضی شده می توانید به کاغذهای اداری خود سر و سامان داده و فضای کاری خود را نظم دهید! همچنین باید به این نکته توجه ..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred H-8C
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred H-8C اگر در شرکت یا اداره خود مدارک مالی و اسناد محرمانه ای دارید که از تاریخ استفاده آنها گذشته و باید نابود شوند، دستگاه کاغذ خرد کن فلوز Powershred H-8C دستگاهی کارآمد برای شما خواهد بود! این دستگاه کاغذ خرد کن دارای تیغه ای قدرتمند است و اسناد مورد نظر شما را..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 92Cs
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 92Cs در هر اداره و سازمانی اسناد و مدارکی یافت می شود که تاریخ اعتبارشان گذشته و دیگر نیازی به آنها وجود ندارد. به همین دلیل با از بین بردن این اسناد و مدارک می توانید به محل کار خود نظم داده و واحد بایگانی اداره خود را سر و سامان دهید! در این میان استفاده از روش..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 8Mc
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 8Mc بسیاری از ادارات و شرکت ها دارای اسناد مالی و محرمانه ای هستند که دیگر نیازی به آنها ندارند. اما به دلیل مسائل امنیتی رها کردن این اسناد به حال خود کار چندان منطقی به نظر نمی رسد و شما می توانید با استفاده از یک دستگاه کاغذ خرد کن، آنها را از بین ببرید. ..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 79Ci
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 79Ci دستگاه کاغذ خردکن Powershred 79Ci یکی از محصولات پرقدرت و کارآمد شرکت فلوز است و برای ادارات، شرکت ها و سازمان هایی که به از بین بردن حجم متوسطی از اسناد در طول روز نیاز دارند، انتخاب بسیار ایده آلی به شمار می آید. این دستگاه کاغذ خرد کن از توانایی از..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 75Cs
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 75Cs در بسیاری از شرکت ها و ادارات مدارک مالی و اسناد محرمانه ای وجود دارد که از زمان استفاده آنها گذشته و باید نابود شوند. در چنین مکان هایی یک دستگاه کاغذ خردکن قوی و با کیفیت کاربرد بالایی خواهد داشت و خیال شما را بابت دور ماندن اسناد مهم تان از دسترس افراد غی..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 62MC
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 62MC دستگاه کاغذ خردکن فلوز 62MC توانایی نابود کردن اسناد کاغذی، کارت اعتباری، سوزن منگنه و کلیپس را دارد و از سطح امنیتی P-4 بهره می برد. این دستگاه کاغذ خردکن از سایز برش 3x10 میلی متر برخوردار است و اسناد محرمانه و مدارک مهم را به طور کامل از بین می برد. از جم..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 60Cs
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 60Cs در بسیاری از شرکت ها و اداره ها اسناد مالی و مدارک محرمانه ای وجود دارد که از تاریخ استفاده آنها گذشته و به دلیل مسائل امنیتی باید نابود شوند. در چنین شرایطی یک کاغذ خردکن با کیفیت و قدرتمند می تواند کمک زیادی به شما کند. از میان انواع کاغذ خردکن موجود در با..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 53C
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 53C دستگاه کاغذ خردکن Powershred 53C یکی از محصولات شرکت فلوز است که در ادارات و سازمان هایی که به معدوم سازی اسناد نیاز دارند، کارایی بالایی دارد. این دستگاه کاغذ خرد کن رشته ای از قابلیت از بین بردن کاغذ، کارت اعتباری، گیره، CD و DVD برخوردار است و اسناد محرمان..
0 تومان
کاغذ خرد کن فلوز Fellowes Powershred 485Ci
ناموجود
معرفی کاغذ خرد کن فلوز Powershred 485Ci دستگاه کاغذ خردکن برای آن دسته از ادارات و شرکت هایی که با حجم انبوهی از اسناد باطله مواجه اند دستگاهی پرکاربرد است. اگر به دنبال کاغذ خردکنی با دوام برای استفاده در حجم کاری سنگین هستید، کاغذ خردکن فلوز 485Ci یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. این دستگا..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات