منو
سبد خرید

ZKTeco | زد کی تی اکو

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco VF300
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو VF300یکی دیگر از تجهیزات فروشگاهی انواع مختلفی از دستگاه های حضور و غیاب در بازار وجود دارد که هرکدام دارای قابلیت ها و امکانات مختلفی هستند.دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco VF300 یکی از دستگاه های حرفه ای و با کیفیت است که از ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco G3
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو G3دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco G3 تمام نیازهای شما در رابطه با کنترل تردد پرسنل به محل کار را برآورده می سازد! این دستگاه که از جمله دستگاه های با کیفیت و با دوام موجود در بازار محسوب می شود، از قابلیت های تشخیص چهره، شناسایی ا..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco EB-141
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو EB-141دستگاه حضور و غیاب یا دستگاه های کنترل تردد یکی از تجهیزات ضروری در اکثر محیط های اداری به حساب می آید و امکان ثبت مکانیزه ساعات ورود و خروج را به شما می دهد. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco EB-141 یکی از دستگاه های با کیفیت..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco EB-110
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو EB-110پرداخت هزینه سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه ای برای استفاده در ادارات و شرکت های کوچک چندان منطقی به نظر نمی رسد و شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر، از دستگاه های معمولی استفاده کنید. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTe..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco EB-109
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو EB-109دستگاه حضور و غیاب یا دستگاه کنترل تردد یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط های اداری و شرکتی است که شما را از ثبت دستی ساعات ورود و خروج کارمندان بی نیاز می کند. با استفاده از این دستگاه ها دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی برای کنترل تردد پرس..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد زد کی تی اکو ZKTeco EB-102
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو EB-102دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل ZKTeco EB-102 یکی از دستگاه های معمولی و اقتصادی موجود در بازار می باشد که برای استفاده در شرکت ها و ادارات کوچک با تعداد پرسنل کم طراحی و عرضه شده است.اگر به قابلیت ها و امکانات دستگاه های حضور و غیاب حر..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco WL50
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو WL50صرف هزینه های سنگین جهت خرید دستگاه های حضور و غیاب حرفه ای برای شرکت ها و ادارات کوچک چندان منطقی به نظر نمی رسد. شما می توانید با صرف هزینه ای معقول، از دستگاه های حضور و غیاب معمولی و با کیفیت موجود در بازار استفاده کنید.دستگاه حضور و غیاب..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco VF600
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو VF600اگر به یک دستگاه حضور و غیاب مقرون به صرفه و جمع و جور برای کنترل تردد کارمندان اداره یا شرکت خود احتیاج دارید، دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco VF600 انتخاب مناسبی برای شما است. این دستگاه از قابلیت شناسایی افراد از طریق تشخیص چهره، کارت ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco PA10
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب زد کی تی اکو PA10دستگاه زد کی تی اکو مدل PA10 یک دستگاه حضور و غیاب و ترمینال کنترل دسترسی با بیومتریک تشخیص دوگانه کف دست و اثر انگشت است. تشخیص و تایید کف دست شامل دو حالت چک . بررسی طرح کف دست و یا رگ های دست است، بنابراین نه تنها این ویژگی تشخیص، بدون نیاز به تماس ا..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco P160
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب زد کی تی اکو P160دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل P160 یک دستگاه شناسایی و حضور و غیاب مولتی بیومتریک است که امکان دسترسی به کنترل ورودی و خروجی شرکت، کارگاه و سازمان ها را برای مدیران مجموعه فراهم می کند. این دستگاه می تواند به قفل الکتریکی شخص ثالث، سنسور درب ورود ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco LX16
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب زد کی تی اکو LX16دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX16 یک دستگاه اداری است که با ارائه گزارش SSR ورود و خروج افراد و کارکنان را همراه با ساعت واقعی ذخیره می کند. این مدل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی برای استفاده در شرکت ها، ادارات، سازمان ها و فروشگاه ها و بسیاری از..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco K30
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو K30دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو ZKTeco K30 یکی از با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار است که توانسته با قابلیت ها و امکانات خود به فروش بالایی دست یابد. این دستگاه حضور و غیاب در انواع محیط های اداری، شرکتی، سازمانی و تمام محیط های..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات