منو
سبد خرید

Xprinter

فیش پرینتر ایکس پرینتر XPrinter XP-T260M
ناموجود
معرفی فیش زن ایکس پرینتر XP-T260Mدستگاه فاکتور زن یکی از تجهیزات پرکاربرد در محیط های فروشگاهی است که برای چاپ فیش، رسید یا فاکتور مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از فیش پرینتر یا پرینتر صدور فیش در بازار موجود است که از میان آنها باید به فیش پرینتر ایکس پرینتر XP-T260M اشاره کنیم...

فیش پرینتر ایکس پرینتر XPrinter XP-Q260NL
ناموجود
معرفی فیش زن ایکس پرینتر XP-Q260NLفیش زن ایکس پرینتر XP-Q260NL یکی از پرینترهای مخصوص چاپ رسید مشتری و قبض است که در دسته پرینترهای حرارتی جای دارد. اتصال این فیش پرینتر به کامپیوتر از طریق کابل و پورت های USB و سریال موجود بر روی بدنه آن انجام می شود و استفاده از آن به صورت رومیزی امکان پذیر اس..

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter D300H
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter D300Hفیش زن Xprinter D300H یکی از دستگاه های جدید موجود در بازار است که مکانیسم چاپ آن حرارتی و دارای ظاهری متفاوت می باشد که زیبایی خاصی به این دستگاه بخشیده است. قیمت و خرید چاپگر صدور فیش مدل Xprinter D300H که تنها فیش پرینتر بی سیم موجود در بازار است ا..
0 تومان
فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C260H
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter C260Hفیش زن Xprinter C260H یکی از انواع فیش پرینتر جدید موجود در بازار است که مکانیسم چاپ آن حرارتی و از نوع تک رنگ می باشد. این دستگاه صدور فاکتور تنها فیش پرینتر بی سیم موجود در بازار که با قیمت بسیار مناسب در سایت ایده برتر پارسیان موجود است.در ادام..
0 تومان
فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C230N
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter C230Nفیش زن Xprinter C230N یکی از دستگاه های جدید موجود در بازار است که مکانیسم چاپ آن حرارتی و از نوع تک رنگ می باشد. این فیش پرینتر از سایز کاغذ 80 میلی متر یعنی 8 سانتی متر برخوردار است.در ادامه به معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter C230N می پر..

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات