منو
سبد خرید

Virdi | ویردی

دستگاه حضور و غیاب ویردی Virdi AC4000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC4000 یکی از بهترین محصولات شرکت ویردی Virdi می باشد. نحوه ی شناسایی این دستگاه حضور و غیاب که زمان شناسایی آن 0.5 ثانیه است از طریق کارت، اثر انگشت و رمز عبور می باشد.در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000 باید بگو..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب ویردی FOH02دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02 در واقع یک اسکنر اثر انگشت است که برای ثبت ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه حضور و غیاب تنها از قابلیت تشخیص اثر انگشت بهره می برد و برای مجموعه های کاری کوچک و دارای پرسنل اندک ی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC7000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC7000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC7000 یکی از محصولات شرکت ویردی Virdi است که قابلیت ثبت تردد و تصویر فرد توسط کارت، اثر انگشت، چهره و شناسه را به صورت مجزا و ترکیبی دارد. این دستگاه مجهز به حسگر کره ای ضد خش با توانایی شناسایی اثر انگشت تقلبی و زنده را دارد. ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC6000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC6000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC6000 یکی از محصولات شرکت ویردی Virdi است که به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه قابلیت ثبت تردد و تصویر فرد توسط کارت، اثر انگشت و شناسه را به صورت مجزا و ترکیبی دارد. ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC5000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC5000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC5000 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش مجهز است و می تواند اثر انگشت را هنگام لمس انگشت واقعی ر..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2200
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2200دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2200 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب می تواند اثر انگشت را هنگام لمس انگشت واقعی به صورت خودکار تشخیص دهد...
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2100H
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2100hدستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2100h از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش و بسیار قوی مجهز است که می تواند اثر انگشت زنده و تقلب..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2100
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2100دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2100 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش و بسیار قوی مجهز است که می تواند اثر انگشت زنده و تقلبی ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC-2100 Plus
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب ویردی AC-2100 Plusاگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب را دارید و در جستجوی یک دستگاه با دوام و دارای امکانات متعدد هستید، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC-2100 Plus یک گزینه ایده آل برای شما است. این دستگاه حضور و غیاب برای استفاده در انواع محیط های ادا..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات