منو
سبد خرید

Virdi | ویردی

دستگاه حضور و غیاب ویردی Virdi AC4000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC4000 یکی از بهترین محصولات شرکت ویردی Virdi می باشد. نحوه ی شناسایی این دستگاه حضور و غیاب که زمان شناسایی آن 0.5 ثانیه است از طریق کارت، اثر انگشت و رمز عبور می باشد.در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000 باید بگو..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب ویردی FOH02دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02 در واقع یک اسکنر اثر انگشت است که برای ثبت ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه حضور و غیاب تنها از قابلیت تشخیص اثر انگشت بهره می برد و برای مجموعه های کاری کوچک و دارای پرسنل اندک ی..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC7000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC7000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC7000 یکی از محصولات شرکت ویردی Virdi است که قابلیت ثبت تردد و تصویر فرد توسط کارت، اثر انگشت، چهره و شناسه را به صورت مجزا و ترکیبی دارد. این دستگاه مجهز به حسگر کره ای ضد خش با توانایی شناسایی اثر انگشت تقلبی و زنده را دارد. ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC6000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC6000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC6000 یکی از محصولات شرکت ویردی Virdi است که به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه قابلیت ثبت تردد و تصویر فرد توسط کارت، اثر انگشت و شناسه را به صورت مجزا و ترکیبی دارد. ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC5000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC5000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC5000 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش مجهز است و می تواند اثر انگشت را هنگام لمس انگشت واقعی ر..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2200
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2200دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2200 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب می تواند اثر انگشت را هنگام لمس انگشت واقعی به صورت خودکار تشخیص دهد...
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2100H
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2100hدستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2100h از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش و بسیار قوی مجهز است که می تواند اثر انگشت زنده و تقلب..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC2100
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC2100دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC2100 از محصولات شرکت ویردی Virdi است که هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد اثر انگشت استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب به حسگر کره ای ضد خش و بسیار قوی مجهز است که می تواند اثر انگشت زنده و تقلبی ..
0 تومان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC-2100 Plus
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب ویردی AC-2100 Plusاگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب را دارید و در جستجوی یک دستگاه با دوام و دارای امکانات متعدد هستید، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC-2100 Plus یک گزینه ایده آل برای شما است. این دستگاه حضور و غیاب برای استفاده در انواع محیط های ادا..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات