منو
سبد خرید

Unitech

معرفی هندهلد صنعتی یونیتک SRD650هندهلد صنعتی یونیتک SRD650 که با نام های «دستگاه جمع آوری اطلاعات» و «دیتا کالکتور» هم شناخته می شود، یک دستگاه کاربردی در محیط های انبارداری، سیستم های حمل و نقل، فروشگاه های بزرگ و... است. این دستگاه برای اسکن بارکدهای یک بعدی (میله ای) و..
14,870,000 تومان
معرفی بارکدخوان یونیتک PS800Rبارکد خوان از پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی است که برای جمع آوری اطلاعات کالاها مورد استفاده قرار می گیرد. در اغلب فروشگاه ها از بارکد خوان های رایج تفنگی استفاده می شود. اما این نوع بارکد خوان ها از آنجا که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است در حجم کا..
5,150,000 تومان
بارکد خوان یونیتک Unitech MS836
ناموجود
معرفی بارکدخوان یونیتک MS836بارکد خوان یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد است که برای اسکن بارکد موجود بر روی کالاها و جمع آوری اطلاعات آنها جهت ارسال به نرم افزارها و پایانه های فروشگاهی کاربرد دارد. انواع مختلفی از بارکد خوان در بازار موجود است که هر کدام متناسب با امکاناتی که دارند از قیمت های ..
0 تومان
بارکد خوان یونیتک Unitech MS652
ناموجود
معرفی بارکدخوان یونیتک MS652بارکد خوان های تفنگی رایج ترین نوع این دستگاه هستند که در بسیاری از محیط های فروشگاهی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. اما بارکد خوان یونیتک Unitech MS652 یکی از انواع خاص بارکد خوان موجود در بازار است که به گونه ای طراحی شده که شما می توانید تا آن را بر روی ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات