منو
سبد خرید

TYSON | تایسون

کشو پول تایسون Tyson Ty-9090
ناموجود
معرفی کشو پول تایسون Tyson Ty-9090وجود کشوی پول در هر محیط فروشگاهی امری ضروری است! کشوی پول به وجوه دریافتی از مشتری نظم و سامان داده و امنیت آنها را تضمین می کند. اگر قصد خرید کشو پول دارید و در جستجوی محصولی با دوام و دارای قیمت مناسب هستید، کشو پول تایسون Tyson Ty-9090 گزینه ای مناسب برای شم..

کشو پول تایسون Tyson 4PR
ناموجود
معرفی کشو پول تایسون Tyson 4PRکشوی پول وسیله ای است که در انواع محیط های فروشگاهی، رستوران ها، بیمارستان ها و... برای نگهداری پول دریافت شده از مشتری استفاده می شود.کشو پول تایسون Tyson 4PR یکی از تجهیزات فروشگاهی موجود در بازار است که دارای چهار خانه برای نگهداری انواع اسکناس های رایج د..

فیش پرینتر تایسون Tyson TY3018‎
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Tyson TY3018فیش پرینتر تایسون مدل Tyson TY3018 از تکنولوژی چاپ حرارتی مستقیم بهره برده است. این فیش پرینتر سرعت بالایی در چاپ دارد و نوع برش آن خودکار می باشد. پرینتر صدور فیش تایسون مدل TY3018 قابلیت اتصال به کشوی پول را دارد. این دستگاه برای چاپ رسید و فیش مناسب ..

فیش پرینتر تایسون Tyson Ty-6318
ناموجود
معرفی فیش زن تایسون Ty-6318این روزها در اغلب محیط های فروشگاهی از فیش پرینتر برای چاپ رسید و فیش مشتری استفاده می شود و این وسیله به یکی از پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی تبدیل شده است. اگر قصد خرید فیش پرینتر دارید و در جستجوی دستگاهی با دوام و سریع در چاپ هستید، فیش پرینتر تایسون Tyson Ty-6318 ..

فیش پرینتر تایسون Tyson PRP-250‎
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Tyson PRP-250پرینتر حرارتی صدور فیش تایسون مدل Tyson PRP-250دستگاهی باکیفیت خوب که از تکنولوژی چاپ حرارتی مستقیم بهره برده است. این دستگاه صدور فاکتور به دلیل پشتیبانی از پورت های مختلف دستگاهی full port است که قابلیت اتصال به انواع دستگاه های روز بازار را را ..

صندوق فروشگاهی تایسون Tyson TBA
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی تایسون TBAصندوق فروشگاهی تایسون Tyson TBA یک سیستم جامع است که تمام نیازهای شما در رابطه با یک صندوق فروشگاهی کامل را برآورده می سازد. این دستگاه به پرینتر، بارکد خوان، کشوی پول و صفحه کلید مجهز است و امکان نصب انواع نرم افزار صندوق فروشگاهی و حسابداری و نسخه های مختلف سیستم..
0 تومان
صندوق فروشگاهی تایسون Tyson Classic TBA-2-Full
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی تایسون Classic TBA-2-Fullصندوق فروشگاهی تایسون Tyson Classic TBA-2-Full یک مجموعه کامل است که تمام نیازهای شما در محیط های فروشگاهی را برآورده می سازد. این دستگاه شامل صندوق مکانیزه فروشگاهی، پرینتر، بارکد خوان، کیبورد و کشوی پول است و شما می توانید با صرف هزینه برای خرید یک..

بارکد خوان تایسون Tyson Ty-2115w
ناموجود
معرفی بارکدخوان تایسون Ty-2115wبارکد خوان تایسون Tyson Ty-2115w یک دستگاه بارکد خوان بی سیم می باشد که برای استفاده در محیط های فروشگاهی و انبارداری یک انتخاب ایده آل به شمار می آید. این بارکد خوان دارای ابعاد 140*109*260 میلی متر و وزن 400 گرم است و به آسانی در دست قرار می گیرد.طراحی ار..

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات