منو
سبد خرید

Think Board | تینک برد

معرفی پنل لمسی هوشمند تینک برد LT65این روزها لوازمی مانند وایت برد، برد هوشمند و ویدئو پروژکتور به مرور در حال جایگزینی با تجهیزات مدرن تری مانند پنل لمسی هوشمند در کلاس های آموزشی و جلسات اداری هستند. یک پنل لمسی هوشمند امکانات متعددی را برای ارائه مطالب به مخاطبان در اختیار شما قرار می دهد. از..
69,000,000 تومان
معرفی برد هوشمند تینک برد IWB 84Inchبرد هوشمند یکی از لوازم آموزشی پرکاربرد است که امکانات به مراتب بیشتری نسبت به وایت برد معمولی را در اختیار شما می گذارد. اگر قصد خرید برد هوشمند آموزشی دارید و در جستجوی یک محصول با کیفیت و خوش ساخت هستید، برد هوشمند تینک برد IWB 84Inch از بهترین انتخاب ها بر..
12,900,000 تومان
کامپیوتر بدون کیس تینک برد Think Board TB-65K
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس Think Board TB-65Kکامپیوتر بدون کیس مدل Think Board یکی از کامپیوترهای همه کاره در زمینه کامپیوترهای بدون کیس می باشد که دارای طراحی ساده و زیبا است. این کامپیوتر all in one با صفحه نمایش HD دارای سیستم عامل ویندوز، Linux و MAC می باشد.در ادامه معرفی کامپیوتر بدون..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس تینک برد Think Board TB-200
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس Think Board TB-200کامپیوتر بدون کیس مدل Think Board یکی از کامپیوترهای همه کاره در زمینه کامپیوترهای بدون کیس می باشد که دارای طراحی ساده و زیبا است. این کامپیوتر all in one با صفحه نمایش 4K (UHD) دارای سیستم عامل ویندوز می باشد.در ادامه معرفی کامپیوتر بدون کیس Th..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس تینک برد 980 Think Board
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس 980 Think Boardکامپیوتر بدون کیس مدل Think Board یکی از کامپیوترهای همه کاره در زمینه کامپیوترهای بدون کیس می باشد که دارای طراحی ساده و زیبا است. این کامپیوتر all in one با رزولوشن صفحه نمایش 1080*1920 دارای سیستم عامل ویندوز می باشد.در ادامه معرفی کامپیوتر بدون ..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس تینک برد 870/880 Think Board
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس 870/880 Think Boardکامپیوتر بدون کیس مدل Think Board یکی از کامپیوترهای همه کاره در زمینه کامپیوترهای بدون کیس می باشد که دارای طراحی ساده و زیبا است. این کامپیوتر all in one با صفحه نمایش 4K (UHD) دارای سیستم عامل ویندوز می باشد.در ادامه معرفی کامپیوتر بدون کیس 870/8..
0 تومان
کامپیوتر بدون کیس تینک برد 1070/1080 Think Board
ناموجود
معرفی کامپیوتر بدون کیس 1070/1080 Think Boardکامپیوتر بدون کیس مدل Think Board یکی از کامپیوترهای همه کاره در زمینه کامپیوترهای بدون کیس می باشد که دارای طراحی ساده و زیبا است. این کامپیوتر all in one با صفحه نمایش 4K (UHD) دارای سیستم عامل ویندوز می باشد.در ادامه معرفی کامپیوتر بدون کیس..
0 تومان
برد هوشمند تینک برد Thinkborad GT75
ناموجود
معرفی برد هوشمند تینک برد GT75اگر به یک برد هوشمند باکیفیت و با دوام برای استفاده در کلاس های آموزشی نیاز دارید، برد هوشمند تینک برد GT75 یکی از انواع برد هوشمند باکیفیت موجود در بازار می باشد. این برد هوشمند از یک صفحه نمایش LED در سایز 75 اینچ بهره می برد و ابعاد قابل استفاده آن برابر با 1650...
0 تومان
برد هوشمند تینک برد Thinkborad GT65
ناموجود
معرفی برد هوشمند تینک برد GT65برد هوشمند تینک برد GT65 یک انتخاب ایده آل برای استفاده در محیط های آموزشی و کلاس های آنلاین است. این برد هوشمند دارای صفحه نمایش LED با سایز 65 اینچ می باشد و از قابلیت چند لمسی بهره می برد. برد هوشمند تینک برد Thinkborad GT65 از قابلیت تشخیص 10 نقطه لمسی به صورت ه..
0 تومان
برد هوشمند تینک برد Thinkboard TB-65K
ناموجود
معرفی برد هوشمند تینک برد TB-65Kامروزه استفاده از بردهای هوشمند در محیط های آموزشی به امری رایج تبدیل شده است. برد هوشمند تینک برد Thinkboard TB-65K یکی از انواع برد هوشمند باکیفیت موجود در بازار می باشد که با سایز LCD 65 اینچ عرضه شده است. ابعاد فعال صفحه نمایش این برد هوشمند برابر با 1428.48 م..
0 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات