منو
سبد خرید

تک الکتریک

گوشت کوب برقی تک الکتریک Tech Electric HB1108-61WB
ناموجود
معرفی و بررسی گوشتکوب برقی تک الکتریک مدل HB1108-61WBاز سری گوشت کوب برقی های چند کاره موجود در بازار باید به گوشت کوب برقی تک الکتریک HB1108-61WB اشاره کنیم که یک وسیله پرکاربرد در آشپزخانه شما خواهد بود. این گوشت کوب برقی به همزن و خردکن نیز مجهز است و کمک زیادی به شما در هنگام آشپزی و شیرینی ..
0 تومان
گوشت کوب برقی تک الکتریک Tech Electric HB1108-60WB
ناموجود
معرفی و بررسی گوشت کوب برقی تک الکتریک مدل HB1108-60WBیکی از دستیاران بی نظیری که در آشپزخانه به کمک خانم های خانه دار می آید و قابلیت میکس و مخلوط کردن مواد غذایی را برای شما فراهم می کند دستگاه گوشت کوب برقی شرکت تک الکتریک مدل HB1108-60WB است. این گوشتکوب برقی کوچک با طراحی ارگونومیکی ساخته ش..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-30HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-30HRکولر گازی های سری مانسانا برند تک الکتریک توانسته اند با طراحی زیبا، دوام بالا و عملکرد سرمایشی و گرمایشی ایده آل به محصولاتی پرطرفدار در میان کاربران تبدیل شوند. کولر گازی مدل FL-Mansana(F)-30HR یکی از مدل های پر ظرفیت این سری است که در..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-24HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-24HRکولر گازی تک الکتریک مدل FL-Mansana(F)-24HR از قابلیت سرمایش و گرمایش برخوردار است و یکی از مدل های کاربردی و خوش ساخت موجود در بازار به شمار می آید. این کولر گازی از ظرفیت سرمایشی و گرمایشی 21000 BTU/h بهره می برد و برای استفاده در مکان..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-18HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک FL-Mansana(F)-18HRاز کولر گازی های سری مانسانا برند تک الکتریک باید به کولر گازی مدل 18HR اشاره کنیم که دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی 17000 BTU/h است و در تمام فصول سال هوایی مطبوع و دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد. این کولر گازی به صورت دیواری قابل استفاده است و ..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-MANSANA(F)-12HR
ناموجود
معرفی کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-MANSANA(F)-12HRکولر گازی تک الکتریک مانسانا 12HR یکی از محصولات خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار است که از عملکرد سرمایشی و گرمایشی برخوردار است. این کولر گازی دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی 11000 BTU/h است و در تمام فصول سال هوایی مطبوع و دلنش..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-09HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric FL-Mansana(F)-09HRاز کولر گازی های سری مانسانا برند تک الکتریک باید به کولر گازی دیواری مدل FL-Mansana(F)-09HR اشاره کنیم که برای استفاده در آب و هوای معتدل طراحی شده و کارایی بالایی در مکان هایی با مساحت 12 تا 15 متر مربع دارد. این کولر گازی دیواری دارای..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-9HR
ناموجود
معرفی کولر دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-9HRکولر گازی تک الکتریک BTS-UNF-9HR برای استفاده در آب و هوای معتدل عرضه شده و دارای عملکرد سرمایش و گرمایش است. این کولر گازی کارایی مناسبی در اتاق های کوچک با مساحت بین 12 تا 15 متر مربع دارد و از ظرفیت سرمایشی 9000 BTU/h و ظرفیت گرمایشی 9500 ..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-24HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-24HRاز سری کولر گازی های با کیفیت و خوش ساخت برند معتبر تک الکتریک، باید به کولر گازی مدل BTS-UNF-24HR اشاره کنیم که برای استفاده در مناطق با آب و هوایی معتدل طراحی شده و دارای رده بندی مصرف انرژی A است. این کولر گازی 24 هزار ظرفیت سرمایشی 24000 B..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-18HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-18HRاز سری کولر گازی های با کیفیت و کارآمد برند تک الکتریک باید به کولر گازی مدل BTS-UNF-18HR اشاره کنیم که دارای عملکرد سرمایش و گرمایش است و برای استفاده در آب و هوای معتدل طراحی شده است. ظرفیت سرمایشی این کولر گازی 18000 BTU/h و ظرفیت گرمایشی آ..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-12HR
ناموجود
معرفی کولر گازی تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-12HRبا خرید کولر گازی تک الکتریک BTS-UNF-12HR می توانید از هوایی مطبوع در فصول سرد و گرم سال بهره مند شوید! این کولر گازی برای استفاده در آب و هوای معتدل طراحی شده و ظرفیت سرمایشی 12000 BTU/h و ظرفیت گرمایشی 12500 BTU/h را ارائه می دهد. از این جهت..
0 تومان
کولر گازی دیواری تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-12CR
ناموجود
معرفی کولر گازی سرد حاره ای تک الکتریک Tech Electric BTS-UNF-12CRاز سری کولر گازی های با کیفیت و خوش ساخت برند ایرانی تک الکتریک باید به کولر گازی مدل BTS-UNF-12CR اشاره کنیم که دارای عملکرد سرمایش است و از ظرفیت 12000 BTU/h بهره می برد. این کولر گازی برای استفاده در واحدهای مسکونی و اداری با مس..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات