منو
سبد خرید

TCL | تی سی ال

معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-30CS/VETPاز سری کولرهای گازی پیستونی برند تی سی ال باید به کولر گازی مدل TAC-30CS/VETP اشاره کنیم که یکی از کولرهای قدرتمند موجود در بازار محسوب می شود. این کولر گازی دارای ظرفیت سرمایشی 30000 بی تی یو در ساعت بوده و کارایی بالایی در شهرها و مناطق حاره ای با آب و..
22,290,000 تومان
معرفی یخچال فریزر تی سی ال مدل TRT-575EDاز سری محصولات خوش ساخت و با دوام شرکت معتبر تی سی ال باید به یخچال فریزر تی سی ال مدل TRT-575ED اشاره کنیم که انتخابی ایده آل برای استفاده در منازل، ادارات، شرکت ها و سازمان ها به شمار می آید. این یخچال و فریزر از نوع 2 در و 27 فوتی است و از جمله ویژگی ها..
13,300,000 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-9CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-9CHSA/XA81Iاز سری کولرهای گازی اینورتر شرکت تی سی ال باید به کولر گازی مدل TAC-9CHSA/XA81I اشاره کنیم که برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل گزینه مناسبی است. این کولر گازی دیواری برای استفاده در اتاق های کوچک با مساحت حدود 15 متر مربع عرضه شده و کارایی ب..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-36CS/JETP
ناموجود
معرفی کولر گازیTCL TAC-36CS/JETPاگر قصد خرید کولر گازی دیواری برای استفاده در مناطق حاره ای با آب و هوای گرم و شرجی دارید و در جستجوی دستگاهی قدرتمند برای این منظور هستید، کولر گازی دیواری تی سی ال مدل TAC-36CS/JETP نیازهای شما را به خوبی برآورده خواهد کرد! این کولر گازی دارای ظرفیت 36000 بی تی ..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-30CHSA/JE
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-30CHSA/JE شرکت تی سی ال یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع لوازم خانگی و برقی مانند ماشین لباسشویی، تلویزیون، کولر و... شناخته می شود. از جمله محصولات خوش ساخت و کارآمد این شرکت باید به کولر گازی تی سی ال TAC-30CHSA/JE اشاره کنیم که برای استفاده در من..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CS/VETP
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی الTCL TAC-24CS/VETP کولر گازی تی سی ال TAC-24CS/VETP یکی از کولرهای پیستونی و قدرتمند موجود در بازار است که برای استفاده در شهرها و مناطق حاره ای با آب و هوای بسیار گرم و شرجی انتخاب ایده آلی به شمار می آید. این کولر گازی که ساخت شرکت تی سی ال است قابلیت استفاده در حال..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-24CHSA/XA81Iکولر گازی مدل TAC-24CHSA/XA81I یکی از کولرهای اینورتردار شرکت تی سی ال است که برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل و اتاق هایی با ابعاد متوسط روانه بازار شده است. این کولر گازی به صورت دیواری قابل استفاده است و از جمله ویژگی های آن می توان به م..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CHSA/VA
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-24CHSA/VA اگر قصد خرید کولر گازی دیواری دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت، کارآمد و با دوام هستید، کولر گازی تی سی ال مدل TAC-24CHSA/VA 24000 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این کولر گازی که محصول شرکت تی سی ال است کارایی بالایی در مناطق دارا..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CS/VETP
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CS/VETP کولر گازی مدل TAC-18CS/VETP یکی از محصولات قدرتمند و کارآمد تولید شرکت تی سی ال است که از نوع پیستونی بوده و برای استفاده در شهرها و مناطق حاره ای با آب و هوای بسیار گرم و شرجی مانند مناطق جنوبی کشور انتخابی کاملاً مناسب به شمار می آید. این کولر گا..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CHSA/XA81Iکولر گازی های اینورتر این روزها به محبوبیت زیادی در میان کاربران و فروش بالایی در بازار دست یافته اند. این نوع کولرها دارای عملکرد هوشمند کمپرسور بوده و بالاترین میزان بازدهی را با کمترین میزان مصرف انرژی به ارمغان می آورند. کولر گازی تی سی ال TAC-18C..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CHSA/VA
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CHSA/VA شرکت تی سی ال یکی از شرکت های معتبر چینی است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، کولر گازی و دیگر لوازم برقی فعالیت می کند. کولر گازی تی سی ال TAC-18CHSA/VA یکی از محصولات خوش ساخت این شرکت است که در هر دو حال..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-12CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-12CHSA/XA81Iکولر گازی تی سی ال TAC-12CHSA/XA81I قابلیت عملکرد در هر دو حالت سرمایش و گرمایش را دارد. این کولر گازی برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل و نصب در اتاق هایی با مساحت معمولی گزینه مناسبی است و می توان از آن در منازل، ادارات و شرکت ها استفاده ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات