منو
سبد خرید

TCL | تی سی ال

یخچال فریزر دو درب تی سی ال مدل TRT-575ED
ناموجود
معرفی یخچال فریزر تی سی ال مدل TRT-575EDاز سری محصولات خوش ساخت و با دوام شرکت معتبر تی سی ال باید به یخچال فریزر تی سی ال مدل TRT-575ED اشاره کنیم که انتخابی ایده آل برای استفاده در منازل، ادارات، شرکت ها و سازمان ها به شمار می آید. این یخچال و فریزر از نوع 2 در و 27 فوتی است و از جمله ویژگی ها..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-9CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-9CHSA/XA81Iاز سری کولرهای گازی اینورتر شرکت تی سی ال باید به کولر گازی مدل TAC-9CHSA/XA81I اشاره کنیم که برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل گزینه مناسبی است. این کولر گازی دیواری برای استفاده در اتاق های کوچک با مساحت حدود 15 متر مربع عرضه شده و کارایی ب..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-36CS/JETP
ناموجود
معرفی کولر گازیTCL TAC-36CS/JETPاگر قصد خرید کولر گازی دیواری برای استفاده در مناطق حاره ای با آب و هوای گرم و شرجی دارید و در جستجوی دستگاهی قدرتمند برای این منظور هستید، کولر گازی دیواری تی سی ال مدل TAC-36CS/JETP نیازهای شما را به خوبی برآورده خواهد کرد! این کولر گازی دارای ظرفیت 36000 بی تی ..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-30CS/VETP
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-30CS/VETPاز سری کولرهای گازی پیستونی برند تی سی ال باید به کولر گازی مدل TAC-30CS/VETP اشاره کنیم که یکی از کولرهای قدرتمند موجود در بازار محسوب می شود. این کولر گازی دارای ظرفیت سرمایشی 30000 بی تی یو در ساعت بوده و کارایی بالایی در شهرها و مناطق حاره ای با آب و..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-30CHSA/JE
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-30CHSA/JE شرکت تی سی ال یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع لوازم خانگی و برقی مانند ماشین لباسشویی، تلویزیون، کولر و... شناخته می شود. از جمله محصولات خوش ساخت و کارآمد این شرکت باید به کولر گازی تی سی ال TAC-30CHSA/JE اشاره کنیم که برای استفاده در من..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CS/VETP
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی الTCL TAC-24CS/VETP کولر گازی تی سی ال TAC-24CS/VETP یکی از کولرهای پیستونی و قدرتمند موجود در بازار است که برای استفاده در شهرها و مناطق حاره ای با آب و هوای بسیار گرم و شرجی انتخاب ایده آلی به شمار می آید. این کولر گازی که ساخت شرکت تی سی ال است قابلیت استفاده در حال..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-24CHSA/XA81Iکولر گازی مدل TAC-24CHSA/XA81I یکی از کولرهای اینورتردار شرکت تی سی ال است که برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل و اتاق هایی با ابعاد متوسط روانه بازار شده است. این کولر گازی به صورت دیواری قابل استفاده است و از جمله ویژگی های آن می توان به م..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-24CHSA/VA
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-24CHSA/VA اگر قصد خرید کولر گازی دیواری دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت، کارآمد و با دوام هستید، کولر گازی تی سی ال مدل TAC-24CHSA/VA 24000 انتظارات شما را به خوبی برآورده خواهد کرد. این کولر گازی که محصول شرکت تی سی ال است کارایی بالایی در مناطق دارا..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CS/VETP
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CS/VETP کولر گازی مدل TAC-18CS/VETP یکی از محصولات قدرتمند و کارآمد تولید شرکت تی سی ال است که از نوع پیستونی بوده و برای استفاده در شهرها و مناطق حاره ای با آب و هوای بسیار گرم و شرجی مانند مناطق جنوبی کشور انتخابی کاملاً مناسب به شمار می آید. این کولر گا..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CHSA/XA81Iکولر گازی های اینورتر این روزها به محبوبیت زیادی در میان کاربران و فروش بالایی در بازار دست یافته اند. این نوع کولرها دارای عملکرد هوشمند کمپرسور بوده و بالاترین میزان بازدهی را با کمترین میزان مصرف انرژی به ارمغان می آورند. کولر گازی تی سی ال TAC-18C..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-18CHSA/VA
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-18CHSA/VA شرکت تی سی ال یکی از شرکت های معتبر چینی است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، کولر گازی و دیگر لوازم برقی فعالیت می کند. کولر گازی تی سی ال TAC-18CHSA/VA یکی از محصولات خوش ساخت این شرکت است که در هر دو حال..
0 تومان
کولر گازی دیواری تی سی ال TCL TAC-12CHSA/XA81I
ناموجود
معرفی کولر گازی تی سی ال TCL TAC-12CHSA/XA81Iکولر گازی تی سی ال TAC-12CHSA/XA81I قابلیت عملکرد در هر دو حالت سرمایش و گرمایش را دارد. این کولر گازی برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای معتدل و نصب در اتاق هایی با مساحت معمولی گزینه مناسبی است و می توان از آن در منازل، ادارات و شرکت ها استفاده ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات