منو
سبد خرید

Tascam | تسکام

دستگاه ضبط صدا تسکام Tascam DR-22WL
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر تسکام DR-22WLدستگاه ضبط صدا تسکام Tascam DR-22WL یکی از دستگاه های ضبط صدای کاربردی موجود در بازار است که کارایی بالایی برای مصارف دانشجویی و خبرنگاری دارد. از این ویس رکوردر می توان برای ضبط صدا در کلاس های آموزشی، همایش ها، مصاحبه ها، جلسات اداری و ضبط تمرین های ن..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا تسکام Tascam DR-07MKII
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر تسکام DR-07MKIIویس رکوردر تسکام DR-07MKII یکی از محصولات شرکت معتبر تسکام است که برای دانشجویان، خبرنگاران، نوازندگان و به طور کلی هر کسی که نیاز به ضبط صدای محیط را دارد، یک انتخاب ایده آل به شمار می آید. این دستگاه ضبط صدا به دو میکروفون قدرتمند با قابلیت تغییر زا..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا تسکام Tascam DP-004
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر تسکام DP-004دستگاه ضبط صدا تسکام Tascam DP-004 یکی از محصولات خوش ساخت شرکت تسکام است که برای ضبط صدا در محیط هایی مانند کنسرت ها، محیط های استودیویی، ضبط آهنگ و تمرین نوازندگی و... کارایی دارد. این دستگاه ضبط صدا با ویژگی هایی مانند ضبط هم زمان چهار ترک مختلف، ضبط ..
0 تومان
دستگاه ضبط صدا تسکام Tascam BB-800
ناموجود
طراحی و قابلیت های ویس رکوردر تسکام BB-800ویس رکوردر تسکام BB-800 یکی از دستگاه های ضبط صدای حرفه ای و کارآمد موجود در بازار است که از کاربردهای مختلفی بهره می برد. از این دستگاه ضبط صدا می توان برای ضبط صدا در کنسرت ها، همایش ها، کنفرانس ها، کلاس های آموزشی و استودیوهای تمرین نوازندگی و خوانندگ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات