منو
سبد خرید

Smart | اسمارت

پرینتر چاپ کارت اسمارت SMART-31
ناموجود
معرفی پرینتر چاپ کارت پی وی سی اسمارت SMART-31پرینتر چاپ کارت اسمارت SMART-31 دستگاهی کارآمد برای چاپ انواع کارت شناسایی، بانکی، اعتباری، هدیه، عضویت و... است و توانایی چاپ به هر دو صورت سیاه و سفید و رنگی را دارد. این دستگاه از کیفیت و سرعتی ایده آل در چاپ بهره می برد و موارد چاپ شده با آن بر ر..
0 تومان
برد هوشمند اسمارت SMART Board MX265
ناموجود
معرفی برد هوشمند SMART Board MXپیشرفت تکنولوژی به شما کمک می کند خروجی کلاسهای درس را با امکان ایجاد ارتباط بین دانش آموزان، محتوای درس و دستگاه ها به یک محیط یادگیری هیجان انگیز ارتقا دهید.  برد هوشمند اسمارت سری 4K Ultra HD SMART Board MX با iQ که یکی از انواع برد هوشمند می باشد، دارای وی..
0 تومان
برد هوشمند اسمارت SMART Board 7000 series
ناموجود
معرفی برد هوشمند SMART Board 7000سری SMART Board 25 سال است که در حال ساختن بردهای هوشمند جدید است. سری 7000 قلب دیجیتال برای تجربه یک کلاس درس تعاملی بوده و متصل کننده تخته های هوشمند به نرم افزارها، دستگاه های متنوع است و تصورات پر جنب و جوش و پویا را برای دانش آموزان خلق می کند.این برد که..
0 تومان
برد هوشمند اسمارت SMART Board 7000 pro series
ناموجود
معرفی برد هوشمند SMART Board 7000 pro seriesSMART Board 7000 که یکی از انواع برد هوشمند می باشد، با فناروی جدید iQ برای سرعت بخشیدن به روش های حل مسئله از طریق نشانه گذاری بین ایده ها و همچینین برای ارتباط برقرار کردن بین تیم های کاری متصل به انواع دستگاه ها در تمام نقاط مختلف دنیا ساخته شده است..
0 تومان
برد هوشمند اسمارت SMART Board 6000 series
ناموجود
معرفی برد هوشمند SMART Board 6000SMART Board 6000 که یکی از انواع برد هوشمند می باشد، با فناروی جدید iQ توجه هر شخصی در کلاس های درس، حتی آن هایی که خارج از صندلی خود هستند را جلب می کند. دانش آموزان مشتاق یادگیری و استفاده از دستگاه های مختلف هستند.در معرفی برد هوشمند SMART Board 6000 می تو..
0 تومان
برد هوشمند اسمارت SMART Board 6000 pro series
ناموجود
معرفی برد هوشمند SMART Board 6000 pro seriesSMART Board 6000 یکی دیگر از انواع برد هوشمند می باشد در ادامه بیشتر به معرفی برد هوشمند SMART Board 6000 pro series خواهیم پرداخت. سری جدید تخته هوشمند 6000 pro با فناوری iQ توانسته افکار، بینش ها و دیدگاه های بیشتر  را در یکجا و به صورت همزمان ج..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات