منو
سبد خرید

Silla | سیلاصندلی کنفرانسی سیلا Silla C17
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C17صندلی کنفراسی C17 با ارگونومی مناسب و طراحی زیبایی که دارد از محصولات شرکت سیلا می باشد. اتصالات پشتی این صندلی کنفرانسی از جنس آلیاژ آلومینیوم می باشد و دارای پوششی با آبکاری نیکل کروم می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی سیلا مدل C17 باید گفت که فریم فلزی ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی سیلا Silla C13D
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C13Dصندلی سیلا مدل C13D یکی از محصولات شرکت سیلا Silla در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کنفرانسی بسیار زیبا و راحت طراحی شده و به دلیل ساختار ارگونومیک، از ایجاد آسیب های فیزیکی جلوگیری می نماید. در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C13D باید گفت که فریم ..
0 تومان
صندلی کنفرانسی سیلا Silla C12
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C12صندلی کنفراسی C12 از محصولات شرکت سیلا می باشد که دارای طراحی منحصر به فرد و ارگونومی مناسب می باشد. فریم این صندلی کنفرانسی ترکیبی از چوب و فلز با فوم تزریقی پلی اورتان سرد می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C12 باید گفت که روکش این صندلی از چرم PVC مرغو..
0 تومان
صندلی کنفرانسی سیلا Silla C11
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی سیلا C11صندلی کنفراسی سیلا C11 دارای ارگونومی بسیار مناسبی می باشد که موجب شده است تا این صندلی کنفرانسی از پرفروشترین مصولات شرکت سیلا باشد. فریم فلزی این صندلی کنفرانسی از پروفایل اختصاصی ساخته شده است که دارای پوشش آبکاری نیکل کروم می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنف..
0 تومان
صندلی مدیریتی سیلا Silla M27
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی سیلا M27صندلی مدیریتی سیلا مدل M27 یکی از محصولات با کیفیت شرکت سیلا در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی مدیریتی کاملا زیبا و ارگونومیک ساخته شده و طراحی زیبا و چشم نوازی دارد و برای استفاده در ادارات و دفاتر دولتی، آموزشگاه ها و ارگان های اداری مناسب می باشد. د..
0 تومان
صندلی مدیریتی سیلا Silla M19D
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی سیلا M19Dصندلی مدیریتی سیلا مدل M19D یکی از محصولات متنوع و با کیفیت شرکت سیلا Sillaco می باشد. این صندلی مدیریتی سیلا با رعایت اصول ارگونومی طراحی شده است و دارای جک تنظیم ارتفاع از نوع کورس 8 سانتیمتری است که با آلیاژ نیکل کروم آبکاری شده است.در ادامه به معرفی صندلی..
0 تومان
صندلی مدیریتی سیلا Silla M17
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی سیلا M17صندلی مدیریتی سیلا مدل M17 که یکی از محصولات با کیفیت و پر طرفدار شرکت سیلا می باشد دارای ارگونومی و طراحی بسیار زیبا است. از این صندلی مدیریتی سیلا در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های دولتی استفاده می شود.در ادامه معرفی صندلی مدیریت..
0 تومان
صندلی مدیریتی سیلا Silla M11j
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی سیلا M11jصندلی مدیریتی سیلا مدل M11j یکی از محصولات متنوع و با کیفیت شرکت سیلا Sillaco می باشد. این صندلی مدیریتی سیلا با رعایت اصول ارگونومی طراحی شده است. این صندلی دارای جک تنظیم ارتفاع از نوع کورس 8 سانتیمتری است که با آلیاژ نیکل کروم آبکاری شده است.در ادامه به مع..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات