منو
سبد خرید

Shidco | شیدکو

پایه متحرک چند منظوره شیدکو
ناموجود
مشخصات پایه متحرک چند منظوره شیدکو این روزها در بسیاری از کلاس های درس، از مهد کودک ها و مدارس گرفته تا دانشگاه ها، از وایت برد استفاده می شود. نصب وایت برد بر روی دیوار می تواند مشکل خاص خودش را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است ارتفاع نصب وایت برد برای دانش آموزان کوتاه قد مشکل ساز شو..
0 تومان
پایه متحرک هلالی اعلانات و وایت برد شیدکو
ناموجود
محل نصب کردن ویدئو پروژکتور به دو صورت قرارگیری در سقف و یا قرارگیری بر روی مکانی مانند میز است. آن دسته از ویدئو پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند از پایه ی سقفی مخصوصی استفاده می کنند. پایه سقفی ویدئو پروژکتور در دو مدل ثابت و برقی هست که در اندازه های مختلف  63-43 ،100-65 و 180-100 موجود م..
0 تومان
صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکو استفاده از صندلی های چند نفره به طور کلی در کلاس های درس بزرگ و دارای دانشجوی زیاد کارایی بیشتری نسبت به صندلی های تک نفره دارد و به نظم بیشتر کلاس کمک زیادی می کند. اگر قصد خرید صندلی دانشجویی سه نفره دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت، با دوام و دارای..
0 تومان
صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکو صندلی دانشجویی یکی از مهم ترین تجهیزات آموزشی به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، مشکلات زیادی را برای دانشجویان ایجاد می کند! اگر شما هم دانشجو هستید یا سابقه نشستن در کلاس های درسی در دانشگاه ها و آموزشگاه ها را دارید، شاید برایتان..
0 تومان
صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکو شرکت ایرانی شیدکو یکی از شرکت های مطرح فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت به جایگاه ممتازی در میان رقیبان دست پیدا کند. از جمله محصولات این شرکت می توان به صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با رو..
0 تومان
صندلی دانشجویی سه نفره MDF شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکو استفاده از صندلی های چند نفره در کلاس های درسی در دانشگاه ها دارای مزیت های زیادی است. به عنوان مثال این صندلی ها باعث استفاده بهینه از فضای کلاس می شوند و به منظم تر بودن کلاس کمک زیادی می کنند. از جمله این صندلی ها باید از صندلی دانشجویی سه نفره MDF ..
0 تومان
صندلی دانشجویی سه نفره MDF با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکو یکی از صندلی های سه نفره خوش ساخت و با دوام موجود در بازار، صندلی دانشجویی سه نفره MDF با سبد شیدکو می باشد که برای استفاده در کلاس های درس دانشگاه ها و آموزشگاه ها انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. به طور کلی استفاده از صندلی های چند نفره در کلاس ها..
0 تومان
صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکو صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو یکی از محصولات خوش ساخت و با دوام شرکت ایرانی شیدکو می باشد که در کلیه مراکز آموزشی و دانشگاه های کشور قابل استفاده است. شرکت شیدکو از جمله نام های شناخته شده در عرصه تولید انواع تجهیزات آموزشی می باشد که ه..
0 تومان
صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکو شرکت ایرانی شیدکو یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات آموزشی به حساب می آید که محصولات آن همواره از کیفیت ساخت و استحکام بالایی برخوردار بوده اند. از جمله محصولات این شرکت باید به صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سب..
0 تومان
صندلی دانشجویی دو نفره MDF با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکو شرکت شیدکو یکی از شرکت های معتبر ایرانی است که در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی فعالیت می کند. صندلی دانشجویی دو نفره MDF نیز یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد که برای استفاده در کلاس های درس دانشگاه ها و مراکز آموزشی طراحی شده است. صندلی ..
0 تومان
صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکو اگر قصد خرید صندلی دانشجویی دارید و در جستجوی یک صندلی با دوام و خوش ساخت هستید، ما به شما صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو را پیشنهاد می کنیم! این صندلی دانشجویی برای کسانی طراحی شده که قصد پرداخت هزینه سنگینی ندارند و در عین حال کیفیت ساخت صندل..
0 تومان
صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس داخل هم رو شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکو صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس داخل هم رو شیدکو یک صندلی مستحکم و با دوام می باشد که برای استفاده در سالن های امتحانات دانشگاه ها و مراکز آموزشی عرضه شده است. این صندلی دانشجویی دارای قابلیت داخل هم رفتن می باشد و شما می توانید تا 10 عدد صندلی را بر ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات