منو
سبد خرید

Sewoo | سوو

معرفی فیش زن سوو LK-P41 اگر به چاپ فیش و رسید در محل حضور مشتری نیاز دارید، فیش پرینتر سوو LK-P41 کمک زیادی به شما در این زمینه می کند. این فیش پرینتر از نوع قابل حمل است و علاوه بر فیش، توانایی چاپ لیبل را نیز دارد. به طور کلی فیش پرینتر قابل حمل سوو LK-P41 برای مأموران پست، پیک ها، مأموران آب و..
12,500,000 تومان
معرفی فیش زن سوو LK-P31 فیش پرینتر از جمله تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد است که برای چاپ فیش و رسید جهت تحویل به مشتری به کار می رود. بسیاری از افراد مانند مأموران آب و برق و گاز، مأموران پست و پیک ها در کار روزمره خود به چاپ و تحویل فیش در محل حضور مشتریان نیاز دارند. برای این گونه مشاغل یک فیش پرین..
7,770,000 تومان
معرفی فیش زن سوو LK-P25 از سری فیش پرینترهای قابل حمل و با کیفیت برند کره ای سوو باید به فیش پرینتر مدل LK-P25 اشاره کنیم که برای استفاده در مشاغل سیار و نیازمند تحویل فیش در محل مشتری طراحی شده است. همچنین می توان از این فیش پرینتر در فروشگاه های کوچک، خرده فروشی ها، هتل ها و محیط هایی از این دس..
6,950,000 تومان
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TS400 EB فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TS400 EB که با تکنولوژی چاپ حرارت مستقیم می تواند در فروشگاه ها، هایپرمارکت ها، رستوران ها مورد استفاده قرار گیرد. این فیش پرینتر با سرعت چاپ 220 میلی متر بر ثانیه یکی از سریع ترین فیش زن های بازار به شمار می رود. در اد..
6,190,000 تومان
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TL100 فیش پرینتر Sewoo SLK-TL100 مناسب برای صدور فیش در دو نوع تک رنگ سیاه و سفید و دو رنگ در بازار موجود است، که کارایی نوع دو رنگ آن به خاطر عدم وجود کاغذ دو رنگ در بازار ایران مانند پرینترهای تک رنگ می باشد. لازم به ذکر است که این فیش پرینتر قابل استفاد..
5,950,000 تومان
معرفی فیش زن سوو LK-P21 فیش پرینتر سوو LK-P21 یکی از پرینترهای حرارتی قابل حمل است که برای استفاده در مشاغلی که نیاز به ارائه فیش و رسید در محل مشتری دارند، گزینه ایده آلی به شمار می آید. به عنوان مثال می توان از این فیش پرینتر در مشاغلی مانند مکانیکی های سیار، پیک های موتوری، تعمیرکاری در محل و...
5,650,000 تومان
لیبل پرینتر سوو Sewoo LK-B24
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن سوو LK-B24 شرکت سوو یک شرکت کره ای است که در زمینه تولید لیبل پرینترهای قابل حمل، فیش پرینتر، دستگاه های پوز و دستگاه هایی از این قبیل فعالیت دارد. پرینتر لیبل زن LK-B24 یکی از محصولات این شرکت است که برای چاپ متون، بارکدهای تک بعدی و دو بعدی، اشکال گرافیکی و لوگو بر ر..
0 تومان
لیبل پرینتر سوو Sewoo LK-B230 II
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن سوو LK-B230 II لیبل پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در فروشگاه ها، انبارها، مراکز توزیع کالا، خرده فروشی ها و محیط هایی از این دست است که امکان چاپ متون و بارکد بر روی کاغذهای پشت چسب دار را فراهم می آورد. از جمله این دستگاه ها باید به لیبل پرینتر مدل LK-B230 II اشاره کنیم که ..
0 تومان
فیش پرینتر سوو Sewoo SLK-TL210
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210 فیش پرینتر Sewoo SLK-TL210 یک چاپگر رسید یا فیش زن رومیزی است که می تواند در فروشگاه ها، هایپرمارکت ها، رستوران ها و ... جهت صدور آنی فیش مورد استفاده قرار گیرد. وضوح چاپ این فیش پرینتر 180 dpi است که در گروه فیش پرینترهای رومیزی معمولی قرار می گیرد...
0 تومان
فیش پرینتر سوو Sewoo LK-TL200
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر LK-TL200 سوو فیش پرینتر LK-TL200 سوو یک پرینتر صدور فیش ساده، قوی و پرکاربرد می باشد. این فیش پرینتر دارای قابلیت چاپ بارکد و نصب کاغذ آسان است و همچنین قابلیت قرار گیری کاغذ با عرض 50 تا 82.5 میلی متری و با ضخامت 0.06 تا 0.09 میلی متر می باشد. در ادامه معرفی و ن..

فیش پرینتر سوو Sewoo LK-T32eb
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo LK-T32 چاپگر صدور فیش سوو مدل T32eb از فیش پرینترهای حرارتی می باشد که قابل اتصال به کشوی پول می باشد. فیش‌ هایی به عرض 80 میلیمتر را چاپ می کند. در طراحی فیش زن Sewoo LK-T32eb از یک کاتر برای جدا کردن فیش‌ها از یکدیگر استفاده شده‌ است. در اد..
0 تومان
فیش پرینتر سوو Sewoo LK-T320
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Sewoo LK-T320 فیش پرینتر Sewoo LK-T320 از کیفیت ساخت خوبی برخوردار بوده و از لحاظ تکنولوژی چاپ از نوع پرینتر حرارتی بهره برده است. عرض رول کاغذ مصرفی این فیش پرینتر، ۸۰ میلی متر می باشد و همچنین از رول کاغذ 57 میلی متری نیز پشتیبانی می کند. در ادامه معرفی و نقد و..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات