منو
سبد خرید

Sewha | سوها

محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha TM11 مناسب آیپد
ناموجود
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha TM11 مناسب آیپداگر به دنبال یک محافظ با کیفیت در برابر باقی ماندن اثر انگشت بر روی صفحه نمایش گوشی موبایل یا تبلت خود هستید، محافظ صفحه نمایش مدل TM11 محصول شرکت سوها یکی از لوازم جانبی موبایل است که می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد. شرکت کره ای سوه..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha T9
ناموجود
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha T9 مناسب گوشی اپل iPhone 4استفاده از محافظ صفحه نمایش گوشی به منظور جلوگیری از باقی ماندن اثر انگشت بر روی آن و همچنین حفاظت در برابر آسیب هایی مانند خط و خش و ضربه امری ضروری است. شرکت کره ای سوها یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع محافظ صفحه نمای..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha T10
ناموجود
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها Sewha T10 مناسب تبلت سامسونگ Samsung Galaxy Tabباقی ماندن اثر انگشت بر روی صفحه نمایش گوشی موبایل و تبلت، به خصوص برای کسانی که ساعات زیادی از طول روز را با کار با آنها می گذرانند، به یک معضل جدی تبدیل شده است. برای حل این مشکل می توان از محافظ های صفحه نمایش ت..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها  Sewha TM12 مناسب آیپد 2 تا آیپد 4 اپل
ناموجود
محافظ صفحه نمایش ضد اثر انگشت سوها  Sewha TM12 مناسب آیپد 2 تا آیپد 4 اپلامروزه برای محافظت از صفحه LCD گوشی موبایل یا تبلت از گلس محافظ صفحه نمایش استفاده می کنند در حقیقت یکی از اجزا اصلی لوازم جانبی موبایل و تبلت می باشد. محافظ صفحه نمایش TM12 در ابعاد 183*236 میلی متر و برای استفاده بر ..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM8
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM8 مناسب گوشی موبایل آیفون 4حتماً بارها پیش آمده که در هنگام استفاده از گوشی موبایل خود در محل کار یا در یک مکان عمومی مانند مترو با سرک کشیدن های اطرافیان به گوشی مواجه شوید.یکی از راه های جلوگیری از لو رفتن اطلاعات شما در چنین شرایطی استفاده از محافظ..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM7
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM7 مناسب گوشی اپل iPhone 4شرکت کره ای سوها یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع محافظ صفحه نمایش امنیتی و ضد اثر انگشت مخصوص گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ است که از جمله محصولات آن می توان به محافظ صفحه نمایش امنیتی TM7 اشاره کرد که برای استفاده بر روی گوشی ..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM6
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM6 مناسب آیپد 2 تا آیپد 4محافظ صفحه نمایش امنیتی TM6 یکی از محصولات شرکت کره ای سوها است که به منظور محافظت از صفحه نمایش تبلت های اپل آیپد 2 تا آیپد 4 در برابر اثر انگشت، خط و خش، ضربه، لکه و گرد و خاک عرضه شده است.این محافظ صفحه نمایش دارای ابعاد 236..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM5
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها  Sewha TM5 مناسب آیپد 2 تا آیپد 4شرکت سوها یک شرکت کره ای است که در زمینه طراحی و تولید محافظ های ضد اثر انگشت و امنیتی برای استفاده بر روی صفحه نمایش انواع لپ تاپ، مانیتور، گوشی موبایل و تبلت فعالیت می کند. محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM5 یکی از محصولات ..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM4 مناسب تبلت 9.7 اینچ
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM4 مناسب تبلت 9.7 اینچاگر از سرک کشیدن اطرافیان در هنگام کار با گوشی موبایل و تبلت خود در یک مکان عمومی خسته شده اید و نگران دزدی بصری از اطلاعات حساس و شخصی خود هستید، استفاده از محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها TM4 می تواند راه حل ایده آلی برای شما باشد...
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM3 مناسب تبلت 9.7 اینچ
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM3 مناسب تبلت 9.7 اینچمحافظ صفحه نمایش امنیتی سوها مدل TM3 یک محصول جالب و پرکاربرد از شرکت کره ای سوها است که از قابلیت های فراوانی در محافظت از صفحه نمایش موبایل و تبلت شما برخوردار می باشد. این محافظ صفحه نمایش سوها از نوع مات و دارای قابلیت ضد انعکاسی است ..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM2 مناسب تبلت و موبایل 7 اینچ
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM2 مناسب تبلت و موبایل 7 اینچمحافظ صفحه نمایش امنیتی TM2محصول شرکت کره های سوها می باشد که در زمینه تولید انواع فیلتر حریم شخصی لپ تاپ، مانیتور، گوشی موبایل و تبلت فعالیت می کند.  محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM2 دارای ابعاد 116 * 185 میلی متر می با..
0 تومان
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM1 مناسب تبلت و موبایل 7 اینچ
ناموجود
محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها Sewha TM1 مناسب تبلت و موبایل 7 اینچ اگر از سرک کشیدن اطرافیان در هنگام استفاده از گوشی موبایل یا تبلت خود در یک مکان عمومی خسته شده اید، استفاده از محافظ صفحه نمایش امنیتی سوها TM1 می تواند یک راه حل ایده آل برای شما باشد.محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی سوه..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات