منو
سبد خرید

Sepehr Electric | سپهر الکترونیک

ویژگی های کولر آبی 3500 سپهر الکتریک مدل SE350 شرکت ایرانی سپهر الکتریک یکی از شرکت های باسابقه در زمینه تولید انواع لوازم خانگی مانند اجاق گاز، ماشین لباسشویی، بخاری گازی، آبگرمکن، ماشین ظرفشویی، کولر اسپلیت و کولر آبی است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت رضایت کاربران خود را به خوبی جلب کن..
3,600,000 تومان
کولر آبی پرتابل سپهر الکتریک مدل SE310
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 3000 سپهر الکتریک مدل SE310 کولر آبی پرتابل نوعی از کولر است که برای عملکرد نیازی به کانال کشی ندارد و می توان آن را بر روی میز یا صندلی در فضای اتاق قرار داد. این نوع کولرها برای استفاده در محیط های کوچک مناسب هستند و از جمله مزایای آنها می توان به نصب و راه اندازی آسان، قابلی..
0 تومان
کولر آبی پرتابل سپهر الکتریک مدل SE280
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 2800 سپهر الکتریک مدل SE280 کولر آبی سپهر الکتریک SE280 یکی از کولرهای پرتابل موجود در بازار است که استفاده از آن نیازی به هیچ گونه کانال کشی ندارد. شما می توانید این کولر را بر روی میز یا صندلی در اتاق قرار داده و از هوای خنک آن بهره مند شوید! کولر آبی پرتابل سپهر الکتریک مدل ..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE700-B
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 7000 سپهر الکتریک مدل SE700-B اگر قصد خرید کولر آبی پوشالی برای خنک کردن محیط هایی با متراژ متوسط را دارید و در جستجوی محصولی با دوام و با کیفیت هستید، کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE700-B یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. این کولر آبی برای استفاده در مناطق گرم و خشک عرضه شده و ..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE700
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 7000 سپهر الکتریک مدل SE700 با رسیدن به فصول گرم سال کولر آبی به وسیله ای پرکاربرد در میان کاربران تبدیل می شود. انواع متفاوتی از کولرهای آبی از برندهای مختلف در بازار موجود است که از میان آنها باید به کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE700 اشاره کنیم. این کولر آبی 7000 برای استفاده د..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE600-UD
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 5000 سپهر الکتریک مدل SE600-UD کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE600-UD یکی از کولرهای بالازن موجود در بازار است که قابلیت نصب آن در بالکن و تراس وجود دارد. این کولر آبی که از آن تحت عنوان کولر آبی بالکنی نیز یاد می شود، برای استفاده در مناطقی که دارای آب و هوای گرم و خشک است، گزینه ..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE500-B
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 5000 سپهر الکتریک مدل SE500-B کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE500-B یکی از کولرهای کم مصرف موجود در بازار است که دارای رتبه انرژی B بوده و حداکثر میزان برودت را با حداقل میزان مصرف انرژی به ارمغان می آورد. این کولر آبی 5000 برای خنک کردن محیط هایی با متراژ متوسط گزینه قابل اعتمادی ..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE500
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 5000 سپهر الکتریک مدل SE500 اگر قصد خرید کولر آبی برای استفاده در مناطق دارای آب و هوای گرم و خشک را دارید و در جستجوی محصولی خوش ساخت و با دوام هستید، کولر آبی سپهر الکتریک SE500 یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. این کولر آبی با بهره گیری از پوشال مرغوب اشباع، بالاترین میزان..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE400-UD
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 3500 سپهر الکتریک مدل SE400-UD از جمله کولرهای بالازن موجود در بازار باید به کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE400-UD اشاره کنیم که از نوع بالکنی است و از راندمان خنک کنندگی بالایی بهره می برد. این کولر آبی ایرانی از ابعاد مناسب برای نصب در بالکن برخوردار بوده و می توان از آن برای خن..
0 تومان
کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE320
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 3000 سپهر الکتریک مدل SE320 شرکت ایرانی سپهر الکتریک یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع لوازم خانگی شامل ماشین لباسشویی، اجاق گاز، آبگرمکن، بخاری گازی، ماشین ظرفشویی و کولر است که توانسته با ارائه محصولاتی خوش ساخت و با کیفیت رضایت کاربران خود را به خوبی جلب کند. از جمله..
0 تومان
کولر آبی سلولزی سپهر الکتریک مدل SE700C
ناموجود
ویژگی های کولر آبی ایستاده سپهر الکتریک مدل SE700C شرکت سپهر الکتریک یکی از شرکت های ایرانی است که سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تولید انواع لوازم خانگی مانند کولر آبی، کولر اسپلیت، آبگرمکن، ماشین ظرفشویی، بخاری گازی، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و... دارد. از میان محصولات این شرکت باید..
0 تومان
کولر آبی سلولزی سپهر الکتریک مدل SE500C
ناموجود
ویژگی های کولر آبی 5000 سپهر الکتریک مدل SE500C با رسیدن به فصول گرم سال کولر آبی به وسیله ای پرکاربرد تبدیل می شود. انواع مختلفی از کولر آبی در بازار موجود است که از میان آنها باید به کولر آبی سپهر الکتریک SE500C اشاره کنیم. این کولر آبی ایرانی از نوع سلولزی است و بالاترین میزان بازدهی خنک کنندگ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات