منو
سبد خرید

Sensormatic | سنسورماتیک

گیت فروشگاهی سنسورماتیک Sensormatic Synergy 2.5 Acrylic Pedestal
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سنسورماتیک Acrylic Pedestalگیت فروشگاهی Acrylic Pedestal محصولی از شرکت سنسورماتیک است که از جمله محصولات کلیدی این شرکت ممحسوب می شود. این گیت فروشگاهی دارای طراحی ظریف، باریک بوده و بیشتر قاب آن از جنس اکریلیک و با کیفیت بالا ساخته شده است، که باعث می شود طراحی و زیبایی فروش..
0 تومان
گیت فروشگاهی سنسورماتیک Sensormatic RFID Synergy
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سنسورماتیک RFID Synergyگیت فروشگاهی RFID Synergy محصولی از شرکت سنسورماتیک است که برای تشخیص تگ های AM ارائه شده است. این گیت ضد سرقت فروشگاهی یک مدل ارتقا یافته با سادگی و راحتی بیشتر نسبت به سری Synergy با پایه ستون ABS 2.0 و ABS 2.5 است.در ادامه معرفی گیت فروشگاهی س..
0 تومان
گیت فروشگاهی سنسورماتیک Sensormatic Ranger Antenna
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی سنسورماتیک Ranger Antennaگیت فروشگاهی Ranger Antenna محصولی از شرکت سنسورماتیک است که یک گیرنده کوچک آکوستومغناطیسی AM است که بر روی دیوارها، درها، سطوح شیشه اییا فلز نصب شده تا عبور کالاهای حساس شده با تگ و لیبل را تشخیص دهد.این گیت فروشگاهی پوشاک با تمام سیستم های تشخیص ..
0 تومان
گیت فروشگاهی توکار سنسورماتیک Sensormatic 2.4m
ناموجود
معرفی گیت فروشگاهی توکار سنسورماتیک 2.4mگیت فروشگاهی سنسورماتیک 2.4m یک سیستم تشخیص استثنایی با فناوری تشخیص آکوستو مغناطیسی AM و گزینه محافظت EAS است و برای محیط هایی که به یک منطقه حفاظتی و تشخیص عمودی و با ارتفاع بالا نیاز دارند، مناسب است. برای نصب و راه انداری گیت فروشگاهی توکار، تعداد محدو..
0 تومان
لیبل امنیتی صفحه ای سنسورماتیک Sensormatic AP Sheet
ناموجود
معرفی لیبل گیت فروشگاهی سنسورماتیک AP Sheetبرچسب امنیتی EAS یک طراحی قوی برای غیرفعال شدن پایدار در گیت فروش (POS) دارد و کارایی و عملکرد آن، حتی زمانی که در معرض استرس و فشارهای محیطی از جمله در طی حمل و نقل و جابجایی است قابل اطمینان است.عملکرد پیشرفته AP) Sheet Label) قابل اعتماد است و با..
0 تومان
لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک VPL Sheetلیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است. لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet به شما کمک می کند تا عملکرد قابل اطمینان، بازدارندگی پایدار از سرقت و جریان روان را در POS با استفاده از تکنولوژی Sensormatic داشته ب..
0 تومان
لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic HBC
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک HBCبرچسب امنیتی HBC محصول Sensormatic، یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است که طراحی ویژه آن که با فناوری آکوستومغناطیسی کار می کند، کالاهایی را که برای نصب برچسب های EAS سنتی بسیار کوچک یا نازک هستند پوشش می دهد و امنیت آن ها را تضمین می کند.این لیبل امنیتی برای کا..
0 تومان
لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX NDL Sheet
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک APX NDL Sheetلیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX NDL Sheet یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است. لیبل امنیتی سنسورماتیک برچسب آکوستو مغناطیسی است که به شما کمک می کند تا عملکرد قابل اطمینان، بازدارندگی پایدار و حفاظت مطمئن تر را با استفاده از تکنولوژی Sensormatic داش..
0 تومان
لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک APXبرچسب امنیتی APX محصول Sensormatic، یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است که ثبات و مقاومت در برابر غیر فعال کردن را برای صاحبان تجارت و فروشگاه ها به ارمغان می آورد. این لیبل امنیتی یک برچسب ضد سرقت است که از سرقت کالاهای گران بها و ارزشمند شما جلوگیری می کند. لیبل ا..
0 تومان
لیبل امنیتی دایره ای Sensormatic RF 33mm
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورمتیک RFلیبل ردیابی و امنیتی Sensormatic RF 33mm با اندازه کوچک خود کمترین تاثیری بر ارتقا و وجوه زیبا شناختی محصولات و کالا ها ندارد. این لیبل امنیتی با استفاده از تکنولوژی RF اطلاعات مهم محصول شما را در برمی گیرد و به راحتی و تقریبا برای هر اندازه بسته و کالایی مناسب است...
0 تومان
لیبل امنیتی Sensormat RF
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی RFبرچسب امنیتی RF محصول Sensormat، یک نوآوری در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که تاثیر بسزایی در ارتقا برند محصولات و ثبت اطلاعات مهم محصول ایفا می نماید. این لیبل امنیتی تقریبا می تواند بر روی تمام بسته ها در هر اندازه ای قرار گیرد.لیبل امنیتی Sensormat به لطف فناوری RF، ..
0 تومان
رول لیبل Sensormatic AP
ناموجود
معرفی رول لیبل APبرچسب AP محصول Sensormatic، یک نوآوری در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که تاثیر بسزایی در ارتقا برند محصولات و ثبت اطلاعات مهم محصول ایفا می نماید. رول لیبل AM EAS، نوعی برچسب امنیتی است که در محل تولید کالا (کارخانه) روی محصول چسبانده می شود.این محصول دارای یک طراحی هوشمند..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات