منو
سبد خرید

Seetouch | سی تاچ

معرفی مانیتور تاچ 86 اینچ سی تاچامروزه با ورود مانیتورهای لمسی به بازار تحولی در حوزه تجهیزات آموزشی و برگزاری کلاس های هوشمند ایجاد شده است. این وسیله در واقع به عنوان جایگزینی برای برد هوشمند، تخته وایت برد و ویدئو پروژکتور محسوب می شود و باعث کاهش چشمگیر هزینه ها در برگزاری کلاس های هوشمند شد..
142,000,000 تومان
معرفی مانیتور تاچ 75 اینچ سی تاچبا استفاده از مانیتور لمسی سی تاچ 75 اینچ دیگر نیازی به استفاده از تخته وایت برد، ویدئو پروژکتور، پایه پروژکتور، کامپیوتر، لپ تاپ، برد هوشمند و کابل کشی نخواهید داشت و به راحتی می توانید کلاس های آموزشی خود را به کلاس های هوشمند تبدیل کنید.مانیتور لمسی سی ..
93,100,000 تومان
معرفی مانیتور تاچ 65 اینچ سی تاچمانیتور لمسی وسیله ای است که کاربرد اصلی آن در محیط های آموزشی می باشد و برای استفاده در کلاس های درس و همچنین جلسات اداری و سازمانی عرضه شده است. مانیتور لمسی 65 اینچی سی تاچ Seetouch به عنوان نسل جدید تجهیزات آموزشی محسوب می شود و در واقع جایگزینی برای برد هوشمن..
76,000,000 تومان
مانیتور لمسی 55 اینچی سی تاچ Seetouch
ناموجود
معرفی مانیتور تاچ 55 اینچ سی تاچمانیتور لمسی 55 اینچی سی تاچ Seetouch نسل جدید تجهیزات آموزشی به شمار می آید و امکان استفاده از آن در مؤسسات آموزشی و دانشگاه ها وجود دارد. با استفاده از این محصول شرکت سی تاچ دیگر نیازی به استفاده از برد هوشمند، ویدئو پروژکتور، لپ تاپ، پرده نمایش و پایه پروژکتور ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات