منو
سبد خرید

Sayan | سایان

بخاری برقی سایا FH2020
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری برقی سایا مدل FH2020با شروع فصل سرد سال استفاده از دستگاه های گرمایشی نیز شروع می شود. در بسیاری از مواقع سیستم های گرمایشی ثابت جواب گوی هوای سرد ایجاد شده نبوده و در این مواقع استفاده از یک سیستم گرمایشی مکمل تبدیل به ضروریات می شود. بخاری های برقی نمونه ای از سیستم های گ..
0 تومان
اسکناس شمار سایان Sayan X22
ناموجود
معرفی پول شمار سایان X22با پیشرفت تکنولوژی دیگر فرصتی برای شمارش اسکناس به روش قدیمی و دستی نیست چرا که این روش با خطا همراه خواهد بود. اسکناس شمار بهترین دستگاه است که براحتی می تواند احتمال بروز خطا را در نهاد ها و سازمان های مختلف همچون بانک ها کاهش دهد. اسکناس شمار Sayan X22 از جمله..
0 تومان
اسکناس شمار سایان Sayan smart
ناموجود
معرفی اسکناس شمار سایان Sayan smartپولشمار اسمارت سایان مجهز به سیستم تست اسکناس جعلی به طور تکی، بسته ای و اتوماتیک می باشد. قابلیت شمارش اتوماتیک و شماره اسکناس هاي نو، كهنه و ترمیم شده بدون نیاز به تنظیم دارد. حتی به صورت غیر اتوماتیک هم این کار را انجام میدهد.برای معرفی بیشتر دستگاه&..
0 تومان
اسکناس شمار سایان Sayan bankers
اتمام موجودی
معرفی پول شمار سایان bankersدستگاه پول شمار Sayan bankers به سیستم تست اسکناس مجهز است و قابلیت تشخیص اسکناس های جعلی را به صورت تکی و بسته ای دارد. همچنین این پول شمار می تواند اسکناس ها را به صورت خودکار بشمارد.در ادامه معرفی دستگاه پول شمار سایان مدل bankers باید بگوییم که این دستگاه..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات