منو
سبد خرید

Sango | سانگو

پوز فروشگاهی لمسی Sango d2550 با 2 صفحه نمایش
توقف تولید
معرفی پوز فروشگاهی سانگو d2550پوز فروشگاهی d2550 sango، در 7 رنگ مختلف به شرح مشکی،سفید، قرکز، بنفش، آبی، پرتقالی و طوسی می باشد که با ترکیبی از زیبائی ، کاربری آسان ، پایداری و استحکام ، رضایت مندی کامل مدیران موفق و کاربران را به ارمغان آورده است.قابلیت ها و کارآیی های فنی پوز فروشگاهی..

پوز فروشگاهی لمسی Sango d2550 با 1 صفحه نمایش
توقف تولید
معرفی پوز d2550 سانگوپوز فروشگاهی d2550 sango، در 7 رنگ مختلف به شرح مشکی،سفید،قرکز،بنفش،آبی،پرتقالی و طوسی می باشد که با ترکیبی از زیبائی ، کاربری آسان ، پایداری و استحکام ، رضایت مندی کامل مدیران موفق و کاربران را به ارمغان آورده است.قابلیت ها و کارآیی های فنی پوز d2550 سانگواین دس..

صندوق فروشگاهی اورس Aures SANGO i3
توقف تولید
معرفی صندوق فروشگاهی Aures i3صندوق فروشگاهی Aures مدل i3 با بهره گیری از تاچ حرارتی 15 اینچی ELO فرانسه از بهترین و پرفروش ترین های بازار به شمار می رود. این صندوق فروشگاهی آئورس از کالاهای مشابه با صندوق فروشگاهی اورس Aures SANGO D2550، صندوق فروشگاهی اپسون epson extreme I و صندوق فروشگاهی اپسو..

صندوق فروشگاهی اورس Aures SANGO D2550
توقف تولید
معرفی صندوق فروشگاهی Aures SANGO D255صندوق فروشگاهی Aures مدل SANGO D2550 با بهره گیری از تاچ حرارتی 15 اینچی ELO فرانسه از بهترین و پرفروش ترین های بازار به شمار می رود. این صندوق فروشگاهی آئورس از کالاهای مشابه با صندوق فروشگاهی اورس Aures i3، صندوق فروشگاهی اپسون epson extreme I و صندوق فروشگ..

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات