منو
سبد خرید

Sadra | سدرا

معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 26A همان طور که می دانید تونر کارتریج از جمله اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و نقش بسیار مهمی در کیفیت عملکرد یک پرینتر دارد. اما قیمت کارتریج های اصلی بعضاً بسیار زیاد بوده و خرید آنها برای بسیاری از کاربران مقرون به صرفه نیست. به همین دلیل شرکت های داخ..
208,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 80A اگر از پرینترهای لیزری در منزل یا محل کار خود استفاده کنید، حتماً تا به حال به خرید کارتریج لیزری نیاز پیدا کرده اید. همان طور که می دانید که تونر کارتریج یکی از اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و باید در خرید آن دقت بالایی داشته باشید. چرا که اگر کارت..
172,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 12A کارتریج لیزری سدرا HP 12A همان طور که از عنوانش پیداست، نسخه مشابه تونر کارتریج اچ پی مدل HP 12A می باشد که توسط شرکت ایرانی سدرا تولید و روانه بازار شده است. این روزها به دلیل قیمت بالای تونر کارتریج های اصل، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا با صرف هزینه ای..
135,000 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 4521
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا 4521 Samsung تونر کارتریج اصلی ترین ماده مصرفی یک پرینتر لیزری است و نقش مهمی در کیفیت عملکرد آن دارد. با استفاده از یک تونر کارتریج مرغوب در پرینتر خود می توانید به بالاترین کیفیت عملکرد آن دست پیدا کنید. اما کارتریج های اصل بعضاً دارای قیمت های بالایی هستند و خرید ..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 1610
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا 1610 Samsung اگر از پرینتر لیزری در منزل یا محل کار خود استفاده می کنید، حتماً تا به حال به تعویض کارتریج آن نیاز پیدا کرده اید. کارتریج از مهم ترین مواد مصرفی یک پرینتر لیزری به شمار می آید و کیفیت عملکرد دستگاه تا حد زیادی به آن وابسته است. اما کارتریج های اصل بعضا..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 105
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا Samsung 105 پرینترهای لیزری برای اینکه بتوانند بالاترین کیفیت چاپ خود را ارائه دهند، به کارتریج های با کیفیت و مرغوب نیاز دارند. تونر کارتریج ماده مصرفی اصلی پرینتر لیزری است که نقش مهمی در کیفیت عملکرد آن دارد. اما قیمت بالای تونر کارتریج های اصل برای بسیاری از کارب..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 101
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا Samsung 101 شرکت سدرا یکی از شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید مواد مصرفی پرینتر لیزری است که توانسته با عرضه محصولاتی مرغوب رضایت کاربران خود را جلب کند. از جمله محصولات این شرکت باید به کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 101 اشاره کنیم که در برخی پرینترهای لیزری سامسو..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 85A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 85A این روزها با بالا رفتن قیمت کارتریج های اصل بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا با پرداخت هزینه های کمتر از تونر کارتریج های تولید داخل کشور استفاده کنند. شرکت سدرا یکی از شرکت های فعال در این زمینه به شمار می آید که اقدام به تولید کارتریج های لیزری مشابه با نس..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 83A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 83A پرینتر لیزری یکی از تجهیزات پرکاربرد اداری است که این روزها در بسیاری از ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما قیمت بالای کارتریج بعضاً برای صاحبان این پرینترها مشکل ساز می شود. در این بین برخی از شرکت های داخلی اقدام به تولید کارتریج های مشابه با نس..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 79A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 79A این روزها هزینه بالای مواد مصرفی به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان پرینترهای لیزری تبدیل شده است و بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای کم کردن این هزینه ها هستند. یکی از روش های در دسترس برای این منظور، استفاده از کارتریج های تولید داخل کشور به جای استفاده از ک..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 78A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 78A این روزها در اغلب ادارات و شرکت ها از پرینترهای لیزری استفاده می شود و به همین دلیل این پرینترها به یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری تبدیل شده اند. اما یکی از مسائلی که برای کاربران این نوع پرینترها ممکن است مشکل ساز شود، هزینه بالای تونر کارتریج های آنهاست. ..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 53A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی HP 53A شرکت سدرا یکی از شرکت های داخلی است که اقدام به تولید کارتریج لیزری مشابه با تونر کارتریج های اصل برندهای معتبر و عرضه آنها به بازار کرده است. همان طور که می دانید تونر کارتریج های اصل قیمت بالایی دارند و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا برای کاهش هزینه ها، از نم..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات