منو
سبد خرید

Sadra | سدرا

معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 26Aهمان طور که می دانید تونر کارتریج از جمله اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و نقش بسیار مهمی در کیفیت عملکرد یک پرینتر دارد. اما قیمت کارتریج های اصلی بعضاً بسیار زیاد بوده و خرید آنها برای بسیاری از کاربران مقرون به صرفه نیست. به همین دلیل شرکت های داخ..
245,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 80Aاگر از پرینترهای لیزری در منزل یا محل کار خود استفاده کنید، حتماً تا به حال به خرید کارتریج لیزری نیاز پیدا کرده اید. همان طور که می دانید که تونر کارتریج یکی از اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و باید در خرید آن دقت بالایی داشته باشید. چرا که اگر کارت..
150,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 49Aاگر از پرینتر لیزری در منزل یا کسب و کار خود استفاده می کنید، حتماً از قیمت های بالای کارتریج های اصل آگاه هستید. به دلیل همین قیمت های بالا، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا از کارتریج های تولید شرکت های داخلی استفاده کنند که هم قیمت پایین تری دارند و هم کی..
150,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا 725  Canonپرینتر لیزری یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری است که این روزها در اغلب شرکت ها، ادارات و حتی منازل برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. برای اینکه یک پرینتر لیزری بتواند بالاترین کیفیت چاپ را ارائه دهد، باید حتماً از تونر کارتریج مرغوب در آن استفاده ش..
145,000 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 4521
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا 4521 Samsungتونر کارتریج اصلی ترین ماده مصرفی یک پرینتر لیزری است و نقش مهمی در کیفیت عملکرد آن دارد. با استفاده از یک تونر کارتریج مرغوب در پرینتر خود می توانید به بالاترین کیفیت عملکرد آن دست پیدا کنید. اما کارتریج های اصل بعضاً دارای قیمت های بالایی هستند و خرید ..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 1610
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا 1610 Samsungاگر از پرینتر لیزری در منزل یا محل کار خود استفاده می کنید، حتماً تا به حال به تعویض کارتریج آن نیاز پیدا کرده اید. کارتریج از مهم ترین مواد مصرفی یک پرینتر لیزری به شمار می آید و کیفیت عملکرد دستگاه تا حد زیادی به آن وابسته است. اما کارتریج های اصل بعضا..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 105
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا Samsung 105پرینترهای لیزری برای اینکه بتوانند بالاترین کیفیت چاپ خود را ارائه دهند، به کارتریج های با کیفیت و مرغوب نیاز دارند. تونر کارتریج ماده مصرفی اصلی پرینتر لیزری است که نقش مهمی در کیفیت عملکرد آن دارد. اما قیمت بالای تونر کارتریج های اصل برای بسیاری از کارب..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 101
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا Samsung 101شرکت سدرا یکی از شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید مواد مصرفی پرینتر لیزری است که توانسته با عرضه محصولاتی مرغوب رضایت کاربران خود را جلب کند. از جمله محصولات این شرکت باید به کارتریج لیزری سدرا مدل Samsung 101 اشاره کنیم که در برخی پرینترهای لیزری سامسو..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 85A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 85Aاین روزها با بالا رفتن قیمت کارتریج های اصل بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا با پرداخت هزینه های کمتر از تونر کارتریج های تولید داخل کشور استفاده کنند. شرکت سدرا یکی از شرکت های فعال در این زمینه به شمار می آید که اقدام به تولید کارتریج های لیزری مشابه با نس..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 83A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 83Aپرینتر لیزری یکی از تجهیزات پرکاربرد اداری است که این روزها در بسیاری از ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما قیمت بالای کارتریج بعضاً برای صاحبان این پرینترها مشکل ساز می شود. در این بین برخی از شرکت های داخلی اقدام به تولید کارتریج های مشابه با نس..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 79A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 79Aاین روزها هزینه بالای مواد مصرفی به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان پرینترهای لیزری تبدیل شده است و بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای کم کردن این هزینه ها هستند. یکی از روش های در دسترس برای این منظور، استفاده از کارتریج های تولید داخل کشور به جای استفاده از ک..
0 تومان
کارتریج لیزری سدرا مدل HP 78A
ناموجود
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 78Aاین روزها در اغلب ادارات و شرکت ها از پرینترهای لیزری استفاده می شود و به همین دلیل این پرینترها به یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری تبدیل شده اند. اما یکی از مسائلی که برای کاربران این نوع پرینترها ممکن است مشکل ساز شود، هزینه بالای تونر کارتریج های آنهاست. ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات