منو
سبد خرید

reflecta | رفلکتا

پرده نمایش 300*300 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300*300 رفلکتا سقفیپرده نمایش ها که یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد محسوب می شوند به منظور افزایش کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور طراحی و ساخته شده اند که بر این اساس انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با نوع نیاز کاربران موجود است. یکی از انواع پرده نمایش ها، پرد..
0 تومان
پرده نمایش 300*300 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 300*300 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..
0 تومان
پرده نمایش 250*250 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا پایه داردر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مور..
0 تومان
پرده نمایش 250*250 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا سقفیپرده نمایش ها که یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد محسوب می شوند به منظور افزایش کیفیت محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور طراحی و ساخته شده اند که برا این اساس انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور متناسب با نوع نیاز کاربران موجود است.یکی از انواع پرده نمایش ها، پرده..
0 تومان
پرده نمایش 250*250 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 250*250 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..
0 تومان
پرده نمایش 200*200 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا سه پایهدر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مورد..
0 تومان
پرده نمایش 200*200 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا سقفیپرده نمایش به منظور نمایش محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور ها در سالن های کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی و در کل در هر موقعیتی که به کیفیت مطالب پخش شده اهمیت می دهند، استفاده می شوند. در مکان هایی که ویدئو پروژکتور به صورت ثابت نصب می گردد، پرده نمایش های دس..
0 تومان
پرده نمایش 200*200 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 200*200 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند. با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مثال ..
0 تومان
پرده نمایش 180*180 رفلکتا سه پایه
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا سه پایهدر هنگام انتخاب پرده نمایش به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تصویری که به وسیله دیتا ویدئو پروژکتور نمایش داده می شود با نوع و کیفیت پرده نمایش ارتباط مستقیمی دارد. نوع پرده نمایش متناسب با کارایی هر دستگاه ویدئو پروژکتور انتخاب می شود و در کنار هم مورد..
0 تومان
پرده نمایش 180*180 رفلکتا سقفی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا سقفیپرده نمایش به منظور نمایش محتوای پخش شده از ویدئو پروژکتور ها در سالن های کنفرانس، همایش، کلاس های آموزشی و در کل در هر موقعیتی که به کیفیت مطالب پخش شده اهمیت می دهند، استفاده می شود. با توجه به شرایط و کاربری های مختلفی که از پرده نمایش استفاده می کنند، انوا..
0 تومان
پرده نمایش 180*180 رفلکتا برقی
ناموجود
معرفی پرده نمایش 180*180 رفلکتا برقیپرده نمایش ها از جمله لوازم جانبی ویدئو پروژکتور ها محسوب می شوند که با جلوگیری از انعکاس نور به افزایش کیفیت تصاویر پخش شده از ویدئو پروژکتور کمک می کنند.با توجه به نحوه استفاده و نوع کاربری، انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور طراحی و تولید شده است به طور مث..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات