منو
سبد خرید

Rama | راما

کمد بایگانی اداری راما Rama 706
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 706کمد بایگانی دو درب مدل 706 یکی از محصولات شرکت ایرانی راما چوب است که از جمله شرکت های با سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع صندلی مدیریتی و کارمندی، میز مدیریتی، کمد بایگانی، کتابخانه و دیگر تجهیزات اداری به شمار می آید. این کمد فایل و قفسه اداری دارای 5 طبقه می باشد که..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 705
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 705کمد بایگانی راما مدل 705 یکی از کمدهای بایگانی با کیفیت موجود در بازار است که دارای 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 190 سانتی متر ارتفاع می باشد. از این کمد فایل و قفسه اداری می توان در اتاق کارمندان و کارشناسان در دفاتر اداری، شرکت ها، سازمان های دولتی و خصوصی، کار..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 704
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 704اگر به یک کمد بایگانی با ظاهری مدرن و جذاب برای استفاده در محل کار خود دارید، کمد بایگانی اداری راما Rama 704 می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این کمد فایل و قفسه اداری دارای 5 طبقه است که هر یک از طبقه های آن به دو بخش مجزا با اندازه های متفاوت تقسیم شده است. این ن..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 304
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 304استفاده از کمد بایگانی راما برای دسته بندی و قرار دادن اسناد اداری، امری مرسوم در ادارات و شرکت ها به شمار می رود. یکی از با کیفیت ترین کمدهای بایگانی موجود در بازار، کمد بایگانی اداری راما Rama 304 محصول شرکت ایرانی راما چوب است که دارای 5 طبقه می باشد. از این کمد فایل ..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 303
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 303اگر به دنبال یک کمد بایگانی دارای فضای کافی برای قرار دادن اسناد اداری خود هستید، کمد بایگانی مدل 303 راما می تواند انتظارات شما را به خوبی برآورده سازد. از آنجا که کمد فایل و قفسه اداری دارای ابعاد 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 160 سانتی متر ارتفاع می باشد، می تو..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 302
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 302شرکت راما چوب یکی از شرکت های ایرانی با سابقه در زمینه تولید مبلمان اداری و تجهیزات اداری است که از جمله محصولات آن می توان به کمد بایگانی مدل 302 اشاره کرد. این کمد فایل و قفسه اداری دارای 4 طبقه می باشد و در ابعاد 34 سانتی متر عرض، 45 سانتی متر طول و 190 سانتی متر ارتف..
0 تومان
کمد بایگانی اداری راما Rama 301
ناموجود
کمد بایگانی چوبی راما 301کمد بایگانی مدل 301 یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایرانی راما می باشد که در ابعاد 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 190 سانتی متر ارتفاع ارائه شده است. این کمد بایگانی اداری که دارای 5 طبقه می باشد، فضای مناسب و کافی برای قرار دادن کتاب، زونکن، پوشه و وسایلی مانند گلدا..
0 تومان
کتابخانه کارمندی راما Rama 703
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 703شرکت ایرانی راما چوب از سابقه ای طولانی در تولید انواع مبلمان اداری مانند میز مدیریتی، صندلی مدیریتی و کارمندی، کمد فایل، کتابخانه و... برخوردار است و محصولات آن همواره از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده اند. کتابخانه کارمندی راما Rama 703 یکی از همین محصولا..
0 تومان
کتابخانه کارمندی راما Rama 702
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 702استفاده از کتابخانه همواره امری متداول در دفاتر اداری و سازمانی برای نگهداری از کتاب و اسناد بوده است. یکی از کتابخانه های باکیفیت موجود در بازار، کتابخانه کارمندی راما Rama 702 می باشد که با ابعاد 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 190 سانتی متر ارتفاع تو..
0 تومان
کتابخانه کارمندی راما Rama 701
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 701کتابخانه کارمندی راما Rama 701 وسیله ای است که برای استفاده کارمندان و کارشناسانِ ادارات، شرکت ها، کارخانجات، بیمارستان ها، دانشگاه ها و محیط های سازمانی طراحی شده است و می توان از آن برای قرار دادن کتاب، زونکن، پوشه و وسایل تزئینی استفاده نمود.این ک..
0 تومان
کتابخانه کارمندی راما Rama 206
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 206کتابخانه کارمندی راما Rama 206 که در دسته کمد فایل و قفسه اداری قرار می گیرد، برای استفاده در اتاق های کارمندان و کارشناسان در شرکت ها، ادارات و محیط های سازمانی و اداری تولید شده است. این کتابخانه با طراحی جمع و جور و زیبای خود توانسته طرفداران زیادی را به ..
0 تومان
کتابخانه کارمندی راما Rama 205
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 205کتابخانه یکی از وسایل پرکاربرد در دفاتر اداری و شرکتی است که می توان از آن برای قرار دادن کتاب، زونکن، پوشه و سایر اسناد اداری استفاده کرد. کتابخانه کارمندی راما Rama 205 در ابعاد 90 سانتی متر طول، 34 سانتی متر عرض و 120 سانتی متر ارتفاع ارائه شده و یکی از ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 66 (6 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات