منو
سبد خرید

Raino | راینو

صندلی کارشناسی راینو Raino E560S
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E560Sصندلی کارشناسی مدل E560S یکی از کلاسیک ترین و پرفروش ترین مدل های شرکت راینو می باشد. این صندلی دارای دسته هایی از جنس نیکل کروم می باشد که با روکش بهداشتی انتگرال پوشیده شده است که بسیار جلوه زیبایی به صندلی داده است.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E5..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E560C
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E560Cصندلی کارشناسی مدل E560C یکی از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی با ساختاری مدرن و زیبا طراحی شده و به دلیل منطبق بودن با اصول ارگونومی، از ایجاد آسیب های فیزیکی مانند درد در ناحیه کمر و ستون فقرات جلوگیری می نماید.در ادام..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E550S
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E550Sصندلی کارشناسی مدل E550S یکی از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی طراحی بسیار زیبایی دارد و در ساخت آن اصول ارگونومی و متناسب بودن با فرم بدن رعایت شده است.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E550S باید گفت مکانیزم ساخت این صندل..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E550C
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E550Cصندلی کارشناسی مدل  E550C که یکی از محصولات شرکت راینو Raino می باشد و دارای طراحی بسیار زیبا و با کیفیتی است جز محصولات پرفروش این شرکت به شمار می رود. پایه این صندلی از جنس فلز با روکش نیکل کروم می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E550C باید..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E540C
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E540Cصندلی کارشناسی مدل  E540C یکی از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی با ساختاری مدرن و زیبا طراحی شده و به دلیل منطبق بودن با اصول ارگونومی، از ایجاد آسیب های فیزیکی مانند درد در ناحیه کمر و ستون فقرات جلوگیری می نماید.  ..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E530F
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E530Fصندلی کارشناسی مدل E530F یکی از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است که بسیار زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است. این صندلی کارشناسی ساختاری کاملا ارگونومیک دارد و جزء پرفروش ترین نمونه های بازار به شمار می آید.در ادامه معرفی صندلی کارشنا..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E509S
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E509Sصندلی راینو مدل E509S یکی از محصولات مدرن و کاربردی شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی ساختاری کاملا ارگونومیک دارد و برای استفاده در ادارات و دفاتر دولتی، آموزشگاه ها، شرکت ها و ارگان های اداری مناسب است.در ادامه به معرفی صندلی کار..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E508H
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E508Hصندلی راینو مدل E508H یکی دیگر از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کارشناسی بسیار زیبا و مدرن طراحی شده و با ساختار ارگونومیک از ایجاد آسیب های فیزیکی مثل کمر درد جلوگیری می نماید.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E508H ..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E507H
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E507Hصندلی راینو مدل E507H یکی دیگر از محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی ساختاری کاملا ارگونومیک دارد که با فرم طبیعی بدن متناسب است و از به وجود آمدن آسیب های فیزیکی جلوگیری می نماید.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E507H با..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E504S
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E504Sصندلی راینو مدل E504S که از محصولات شرکت راینو Raino است دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد. از این صندلی کارشناسی در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاه می شود.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E504S باید بگویی..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E504H
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E504Hصندلی راینو مدل E504H یکی از پرطرفدارترین محصولات شرکت راینو Raino در زمینه مبلمان اداری می باشد. درست است که این صندلی کارشناسی طرای ساده ای دارد اما طبق اصول ارگونومی و استاندارد طراحی شده است. در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E504H باید بگوییم که دسته ه..
0 تومان
صندلی کارشناسی راینو Raino E470N
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی راینو E470Nصندلی راینو مدل  E470N که یکی از محصولات شرکت راینو Raino است دارای طراحی بسیار زیبا و بر پایه ارگونومی می باشد. این صندلی کارشناسی را به دلیل شکل ظاهری می توان جز دسته صندلی های کلاسیک و طبی قرار داد.در ادامه معرفی صندلی کارشناسی راینو E470N باید بگو..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات