منو
سبد خرید

راحتیران

صندلی کنفرانسی راحتیران Rahatiran C5000
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C5000صندلی کنفرانسی راحتیران C5000 جز صندلی های کنفرانسی شرکت راحتیران می باشد که یکی از زیباترین صندلی های کنفرانسی موجود در بازار به شمار می رود. پایه های این صندلی کنفرانسی به شکل منحنی و لوله ای می باشد و بسیار مقاوم است.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی راحتیرا..
0 تومان
صندلی کنفرانسی راحتیران Rahatiran C1175
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C1175صندلی کنفرانسی راحتیران C1175 جز صندلی های کنفرانسی شرکت راحتیران می باشد که یکی از زیباترین صندلی های کنفرانسی موجود در بازار به شمار می رود. این صندلی کنفرانسی دارای پایه های منحنی و لوله ای بسیار مقاوم و زیبا می باشد. در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C..
0 تومان
صندلی کنفرانسی راحتیران Rahatiran C1171
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C1171صندلی کنفرانسی راحتیران مدل C1171 جز صندلی های کنفرانسی شرکت راحتیران می باشد که یکی از زیباترین صندلی های کنفرانسی موجود در بازار به شمار می رود. در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C1171 باید گفت که فریم این صندلی راحتیران از جنس پلاستیک فشرده می باشد که ح..
0 تومان
صندلی کنفرانسی راحتیران Rahatiran C1161
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C1161صندلی کنفرانسی راحتیران C1161 جز صندلی های کنفرانسی شرکت راحتیران می باشد که یکی از زیباترین صندلی های کنفرانسی موجود در بازار به شمار می رود. دسته های این صندلی کنفرانسی با یک لایه روکش که از جنس و طرح خود روکش می باشد، طراحی شده است که بسیار زیبا و مقاوم است...
0 تومان
صندلی کنفرانسی راحتیران Rahatiran C1151
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی راحتیران C1151صندلی کنفرانسی راحتیران C1151 جز صندلی های کنفرانسی شرکت راحتیران می باشد که یکی از زیباترین صندلی های کنفرانسی موجود در بازار به شمار می رود. این صندلی کنفرانسی در روکش های پارچه و چرم مصنوعی عرضه می گردد که از بهترین و مرغوبترین کیفیت های موجود در بازار می با..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran V205
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران V205صندلی کارمندی راحتیران V205 با طراحی زیبایی که دارد ترکیبی متفاوت را برای محیط های اداری به وجود می آورد. این صندلی کارمندی دارای دسته هایی یکپارچه و متصل به بدنه است که حالتی مبل مانند به آن داده است.در ادامه معرفی صندلی کارمندی راحتیران V205 باید گفت که این..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran V200
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران V200صندلی کارمندی راحتیران V200 طراحی منحصر به فرد و زیبایی دارد که تلفیقی از مبل و صندلی اداری می باشد. این صندلی کارمندی با طراحی زیبایی که دارد ترکیبی متفاوت را برای محیط های اداری به وجود می آورد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی راحتیران V200 باید گفت که نشیم..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran R66
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران R66صندلی کارمندی راحتیران R66 از محصولات پر فروش شرکت راحتیران می باشد و دارای طراحی با ارگونومی مناسبی می باشد. چرخ های این صندلی کارمندی از نوع بی صدا می باشد و با یک لایه Pu پوشیده شده است.در ادامه معرفی صندلی کارمندی راحتیران R66 باید گفت که قسمت تکیه گاه..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran R60
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران R60صندلی کارمندی راحتیران R60 که از محصولات شرکت راحتیران می باشد مناسب برای ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری می باشد. چرخ های این صندلی کارمندی از نوع بی صدا بوده و با یک لابه Pu پوشیده شده است.در ادامه معرفی صندلی کارمندی را..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F90
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران F90صندلی کارمندی راحتیران مدل F90 دارای طراحی منحصر به فرد و خاصی می باشد که در قسمت انتهایی تکیه گاه، انحنایی وجود دارد که باعث می شود تا گودی کمر کاربر پر شده و ستون فقرات در بهترین حالت ممکن قرار بگیرد. چرخ های این صندلی کارمندی از نوع بی صدا بوده و با یک لایه Pu ..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F75
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران F75صندلی کارمندی راحتیران F75 با دسته های متحرک و از لحاظ ارتفاع قابل تنظیم خود جزو صندلی های کارمندی به شمار می رود. قسمت تکیه گاه این صندلی کارمندی از جنس انتگرال نرم می باشد که باعث شده تا در هنگام تکیه دادن، آرنج دچار مشکل نشود.در ادامه معرفی صندلی کارمند..
0 تومان
صندلی کارمندی راحتیران Rahatiran F70
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی راحتیران F70صندلی کارمندی راحتیران F70 جزو صندلی های کارمندی می باشد که دارای دسته های ثابت است و با طراحی منحصر به فرد خود از کناره ها به صورت کمانی طراحی و ساخته شده است. این صندلی کارمندی دارای 5 پایه می باشد که از جنس فلز بوده و از یک لایه نیکل کروم پوشیده شده است...
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات