منو
سبد خرید

راد سیستم

صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M480
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M480صندلی مدیریتی M480 که از محصولات شرکت راد سیستم می باشد. طراحی استاندارد و ارگونومی این صندلی نشان دهنده ی اهمیت سلامتی کاربران از نظر طراحان و مدیریت شرکت راد سیستم می باشد.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M480 باید بگوییم که در انتهای تکیه گاه ای..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M470
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M470صندلی مدیریتی M470 که از تولیدات شرکت راد سیستم می باشد. طراحی این صندلی منحصر به فرد می باشد و دارای دسته های ثابت با فریم فلزی بوده که پوشش نیکل و کروم روی آن زیبایی صندلی مدیریتی راد سیستم را چند برابر کرده است.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راد سی..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M460B
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M460Bصندلی مدیریتی M460B بر پایه اصول ارگونومی ساخته شده است که باعث می شود کمترین آسیب به بدن وارد شود و کاربر در هنگام استفاده از این صندلی شرایط قرار گرفتن پاها و کمر خود را کنترل نماید.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M460B باید بگوییم که تنظیمات ا..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M440
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M440صندلی مدیریتی M440 که از محصولات شرکت راد سیستم می باشد درطراحی تمام اصول استاندارد و ارگونومی را رعایت کرده است. طراحی ارگونومی این صندلی موجب می شود تا بدن در بهترین شرایط خود قرار بگیرد و در استفاده طولانی مدت آسیب های کمتری متوجه آن شود.در ادامه معرف..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M436
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M436صندلی مدیریتی M436 با طراحی ارگونومی و بسیار زیبا یکی از صندلی های پر فروش این شرکت می باشد. این صندلی در طراحی ظاهری خود از لوله های استیل کمک گرفته است تا در زیبایی صندلی بی افزاید.در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم مدل M436 باید بگوییم که این لوله ها ..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M430
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M430صندلی مدیریتی M430 که از محصولات شرکت راد سیستم می باشد و در دسته صندلی میریتی قرار دارد، یعنی دارای تکیه گاه بلندتر نسبت به دیگر صندلی ها  می باشد. دسته ی این صندلی مدیریتی راد سیستم قابل تنظیم می باشد و کاربر می تواند موقعیت قرارگیری دست های خود را نسبت ب..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M420
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M420صندلی مدیریتی M420 از محصولات شرکت راد سیستم می باشد. شکل ظاهری این صندلی با صندلی های دیگر متفاوت است. در نگاه اول چیزی که نظرشما را به خود جلب می کند دسته های خاص این صندلی مدیریتی راد سیستم می باشد.عموما دسته های صندلی از نوع انتگرال است ولی در این مدل دس..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M411K
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M411Kصندلی مدیریتی M411K که دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد از محصولات شرکت راد سیستم است. این صندلی دارای مکانیزم تیلت بوده و به صورت زاویه ای قابل تنظیم می باشد. از صندلی مدیریتی M411K در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی و شرکت ها استفاده می شود. ..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M409H
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M409Hصندلی مدیریتی M409H از محصولات شرکت راد سیستم می باشد. طراحی زیبای این صندلی بر پایه علم ارگونومی می باشد. به منظور این طراحی هنگام استفاده کاربر از صندلی، بدن در حالت استاندارد و شکل اصلی خود قرار می گیرد و باعث می شود صدمات وارده بر کمر پاها صورت نگیرد...
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M408K
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M408Kصندلی مدیریتی M408K که از تولیدات شرکت راد سیستم در زمینه مبلمان اداری می باشد. این محصول از جمله صندلی های مدیریتی است که برای به کارگیری در محیط های کوچکتر مناسب می باشد. در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M408K باید بگوییم که مکانیزم به کار ..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M403
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M403صندلی مدیریتی M403 که از محصولات شرکت راد سیستم می باشد دارای طراحی بر پایه علم ارگونومی و طبق استانداردهای روز دنیا می باشد. یکی از ویژگی های این صندلی مدیریت این است که کاربر می تواند صندلی خود را در زاویه ای که به دلخواه خود می باشد قفل نماید.در ادامه..
0 تومان
صندلی مدیریتی راد سیستم Rad System M402S
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی راد سیستم M402Sصندلی مدیریتی M402S با طراحی زیبا و ارگونومی مناسبی که دارد جزو دسته محصولات پرفروش شرکت راد سیستم به حساب می آید. یکی از ویژگی های این صندلی مدیریتی راد سیستم این است که کاربر می تواند صندلی خود را در زاویه ای که به دلخواه خود می باشد قفل نماید.در..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات